اخبار سایر کوین‌ها - Altcoinsاخبار و مقالات

تحلیلگران نوید اتریوم ۲۵۰۰ دلاری را می‌دهند

برخی تحلیلگران از جمله بنیانگذار شرکت مدیریت سرمایه مون‌راک کپیتال(MoobRock Capital) بر این باوراند که اتریوم نمودارهای نزولی را پشت سرگذاشته و اکنون شاخص‌های صعود به نقطه‌ی ۲۵۰۰ دلار را نمایش می‌دهد

نکات برگزیده مطلب
  • طی روزهای گذشته شاهد یک روند صعودی قدرتمند در بازار رمزارز بوده‌ایم، روند که منجر به عبور قیمت هر واحد بیت کوین از مرز ۶۰ هزار دلار شد و رکوردهای تازه‌ای را در تاریخچه‌ی صنعت رمزارز به ثبت رساند. علی‌رغم این جهش ناگهانی برای بیت کوین، رمزارز اتریوم مدت‌هاست که به دنبال تداوم روند صعودی و ثبت یک رکورد جدید است، اما همواره پیش از رسیدن به سطوح ۲ هزار دلاری با مقاومت شدید روبرو شده و اصلاح ارزش را شاهد بوده است. با این حال، تحلیلگران و محققان حوزه‌ی رمزارز به تازگی اعلام کرده‌اند که تمام شاخص‌ها و نمودارهای فعلی از یک روند صعودی قریب‌الوقوع در بازار اتریوم و افزایش قیمت ETH تا مرز ۲۵۰۰ دلار خبر می‌دهند.

اتریوم بالا می‌رود

درحالیکه رمزارز بیت‌کوین طی روزهای گذشته توانست با تداوم روند صعودی خود رکورد‌های پیشین را شکسته و از مرز ۶۰ هزار دلار به راحتی عبور کند، رمزارز اتریوم که از لحاظ سرمایه‌ی در حال گردش جایگاه دوم را از آن خود کرده است، همچنان در تلاش است تا به سطوح ۲ هزار دلاری دست یافته و به سمت سطوح بعدی حرکت کند.

با این حال، آقای سیمون ددیک(Simon Dedic) یکی از بنیانگذاران شرکت مدیریت سرمایه‌ی مون‌راک کپیتال(MoonRock Capital) معتقد است که به زودی شاهد تغییراتی ناگهانی در قیمت ETH خواهیم بود.

اتریوم Ethereum ETH اتریوم ETH Ethereum سرمایه‌گذاران سازمانی
اتریوم صعودی است

قیمت ۲۵۰۰ دلاری نزدیک است

آقای ددیک معتقد است که طی یک هفته‌ی آینده قیمت هر واحد رمزارز ETH از مرز ۲۵۰۰ دلار عبور کرده و رکوردهای جدیدی را به ثبت می‌رساند. وی روز گذشته زمانی که قیمت رمزارز اتر به ۱۹۴۳ دلار رسیده بود، با انتشار چندین پست توییتری به بررسی وضعیت شبکه و تغییرات آتی آن پرداخت. این درحالیست که پس از صحبت‌های وی تا به این لحظه بازار روند نزولی به خود گرفته و اتریوم دوباره به سطوح هفته‌ی گذشته خود باز گشته است.

البته آقای ددیک تنها کسی نیست که نسبت به آینده‌ی اتریوم و تغییرات بعدی قیمت این رمزارز محبوب خوش‌بین می‌باشد. آقای کارل مارتین(Carl Martin) تحلیلگر بازار رمزارز و یکی از افراد تاثیرگذار بازارهای اقتصادی نیز چندی قبل با حضور در توییتر به اشتراک‌گذاری احساسات مثبت خود پیرامون اتریوم پرداخت. وی با ارائه‌ی مدارک و تجزیه و تحلیل‌های فنی به پشتیبانی از ادعای خود پرداخت و توضیح داد که تمامی اسناد موجود از یک جهش ناگهانی در بازار اتریوم خبر می‌دهند.

وی در یکی از پست‌های توییتری خود اظهار داشت که «اتریوم توانسته نمودار فنجان و دسته را شکست داده و اکنون به سمت هدف ۲۵۰۰ دلاری در حرکت است».

نظر شما در رابطه با وضعیت فنی شبکه‌ی اتریوم و احتمال جهش تا مرز ۲۵۰۰ دلار چیست؟ آیا به زودی شاهد آغاز یک روند صعودی در بازار اتریوم خواهیم بود؟ نظرات خود را با تیم کوینیت به اشتراک بگذارید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

بهادر قلندرپور

علاقه‌مند به دنیای رمزارزها و تکنولوژی بلاک‌چین کارگردان بازی "تاریک‌‌تر از سایه" دانشجوی مهندسی پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا