اخبار سایر کوین‌ها - Altcoinsاخبار و مقالات

خوش‌بینی سرمایه‌گذاران نسبت به کاردانو حتی از بیت کوین هم بیشتر است!

نتیجه‌ی نظر‌سنجی ویجر دیجیتال(Voyager Digital) نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران خُرد آمریکایی فعال در بازار رمزارزها نسبت به آینده‌ی پروژه‌ی رمزارزی کاردانو به شدت خوش‌بین هستند

نکات برگزیده مطلب
  • اگرچه بیت‌کوین در طول ماه‌های گذشته به شدت مورد توجه سرمایه‌گذاران قرار گرفته و تیتر رسانه‌های بازارهای مالی غالباً به جهش‌های قیمتی بازار بیت‌کوین اختصاص دارد، اما در حقیقت پروژه‌ی رمزارزی کاردانو حتی بیش از بیت کوین مورد توجه سرمایه‌گذاران قرار گرفته است.

توجه سرمایه‌گذاران به پروژه‌ی رمزارزی کاردانو

نتیجه‌ی نظر‌سنجی یک کارگزاری مبادلات رمزارزها با نام ویجر دیجیتال(Voyager Digital) نشان می‌دهد که رمزارز آدا(ADA) توجه سرمایه‌گذاران را به خود جلب کرده است. بر اساس این نظر‌سنجی، 31/8 درصد از شرکت‌کنندگان اعلام کرده‌اند که آینده‌ی پروژه‌ی رمزارزی کاردانو بسیار خوش‌بین هستند، در مقابل 22/2 درصد از سرمایه‌گذاران همین دیدگاه را نسبت به بیت کوین اظهار داشته‌اند. رمزارز کاردانو در طول یک ماه گذشته، بیشینه‌ی جدیدی را در سطح 1/48 دلار برجای گذاشت و جایگاه سومین رمزارز بزرگ بازار را در اختیار گرفت. بر اساس این نظر‌سنجی، اتریوم با 12/2 درصد و پولکادات(Polkadot)  با 6/3 درصد سومین و چهارمین پروژه‌ی رمزارزی محبوب در میان سرمایه‌گذاران محسوب می‌شوند.

استیو ارلیچ(Steve Ehrlich)؛ مدیرعامل ویجر دیجیتال اظهار داشت:

این نظر‌سنجی به وضوح اشتیاق مشتریانمان نسبت به رمزارزها را از جنبه‌های سرمایه‌گذاری و مبادلات رمزارز نشان می‌دهد. اگرچه امروزه مردم بیشتر در مورد بیت کوین صحبت می‌کنند اما مشاهده‌ی توجه سرمایه‌گذاران به پروژه‌ی کاردانو برای ما قابل انتظار نبوده است. Steve Ehrlich

از نظر وی، نتایج این نظر‌سنجی نشان می‌دهد که اکوسیستم رمزارزها کاملاً متنوع شده است و سرمایه‌گذاران می‌توانند از میان تعداد زیادی از دارایی‌های دیجیتالی، اهداف خود را برای سرمایه‌گذاری انتخاب کنند.

بر اساس گزارش کوینیت، کاردانو اخیراً بروزرسانی‌های متعددی را برای بهبود ساختار این پروژه‌ی بلاکچینی اجرا کرده است.

خوش‌بینی سرمایه‌گذاران به تداوم روند صعودی رمزارزها

با وجود کاهش 26 درصدی ارزش بیت کوین در ماه فوریه، سرمایه‌گذاران خُرد همچنان نسبت به تداوم رالی صعودی این دارایی خوش‌بین هستند. نظرسنجی ویجر دیجیتال که در میان 1,385 شرکت کننده در ایالات متحده‌ی آمریکا برگزار شده، نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران انتظار دارند قیمت بیت کوین در پایان ماه مارس در محدوده‌ی 51-60 هزار دلاری قرار بگیرد و 80 درصد از آن‌ها قصد دارند در ماه مارس بیت کوین بخرند.

سرمایه‌گذاران نسبت به شرایط بازار رمزارزها در آینده خوش‌بین هستند و تنها یک پنجم شرکت کنندگان در این نظر‌سنجی معتقدند که بیت کوین در ناحیه‌ی حباب قیمتی قرار گرفته است. با این وجود، سرمایه‌گذاران تجربه‌ی بازار نزولی بیت کوین را دور از انتظار ارزیابی نکرده‌اند و انتظار دارند که در صورت وقوع این شرایط قیمت بیت کوین 20-40 درصد کاهش یابد.

60 درصد از شرکت‌کنندگان در این نظر‌سنجی اطمینان دارند که بیت کوین و دیگر رمزارزها بهترین روش برای حفظ ارزش دارایی‌ها است. در مقابل تنها 8 درصد طلا، 6 درصد سهام و 1 درصد اوراق قرضه را انتخاب کرده‌اند.

نظر شما نسبت به نتیجه‌ی نظر‌سنجی اخیر ویجر دیجیتال در رابطه با شرایط حاکم بر بازار رمزارزها چیست؟ آیا پروژه‌ی رمزارزی کاردانو به یکی از محبوب‌ترین گزینه‌های سرمایه‌گذاری در بازار رمزارزها تبدیل شده است؟ نظر خود را به صورت کامنت با ما درمیان بگذارید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا