اخبار بیت‌کوین - Bitcoinاخبار و مقالات

یک تحلیلگر خبره: هم سقوط و هم صعود بیت‌کوین محتمل است

به گفته‌ی آقای پیتر برانت، احتمال جهش ناگهانی بیت کوین تا مرز ۱ میلیون دلار برای هر واحد BTC و همچنین سقوط قیمت و صفر شدن ارزش این دارایی رمزارزی هر دو ۵۰ درصد می‌باشد

نکات برگزیده مطلب
  • پیتر برانت(Peter Brandt) تحلیلگر شناخته شده‌ی حوزه‌ی رمزارز که در حال حاضر چیزی حدود ۵۰ سال سابقه‌ی فعالیت مستمر در بازارهای مبادلاتی جهانی را دارد، در رشته پست‌های توییتری اخیر خود به اظهار نظر در رابطه با رمزارز بیت کوین پرداخته است. به گفته‌ی وی هم احتمال سقوط و هم احتمال صعود ناگهانی بیت کوین وجود دارد. آقای برانت معتقد است که احتمال افزایش ناگهانی قیمت بیت کوین تا مرز ۱ میلیون دلار برای هرواحد BTC و همچنین سقوط و صفر شدن قیمت این دارایی رمزارزی ۵۰ درصد است.

نظر پیتر برانت

آقای پیتر برانت(Peter Brandt) که تقریباً ۵۰ سال در بازارهای مالی مختلف فعالیت مستمر داشته و اکنون به عنوان یک مبادله‌گر و تحلیلگر برجسته در فضای رمزارزها شناخته می‌شود، معتقد است که یک احتمال مساوی بین سقوط و صعود بیت کوین وجود دارد. به گفته‌ی وی احتمال جهش ناگهانی بیت کوین تا مرز ۱ میلیون دلار و یا سقوط و صفر شدن ارزش این رمزارز برابر است.

این معامله‌گر افسانه‌ای بازار کالا که از سوی طرفداران صنعت رمزارز به عنوان یک تحلیلگر قابل اعتماد توصیف می‌شود، با انتشار رشته پست‌های توییتری در رابطه با این دیدگاه به طور کامل صحبت کرده است.

وضعیت بازار رمزارز رئیس جمهور آمریکا جو بایدن اثر کانتیلون
وضعیت بازار بیت کوین

آقای برانت در این پست‌های توییتری توضیح داد که یکی از طرفداران سرسخت رمزارز بیت کوین نیست، با این حال BTC بزرگ‌ترین دارایی غیر منقول تحت مدیریت وی می‌باشد. با این حال، آقای برانت بر این باور است که رمزارز بیت کوین یک دارایی عادی برای تجارت است، مانند قند یا چوب.

البته این تحلیلگر برجسته در بخشی از صحبت‌های خود اظهار داشت که تا به امروز یک بازار هیجانی مانند بازار بیت کوین ندیده است.

 

بیت کوین ۱ میلیون دلاری نزدیک است

آقای پیتر برانت در ادامه‌ی صحبت‌های خود اظهار داشت که از نظر وی احتمال جهش ناگهانی بیت کوین تا مرز ۱ میلیون دلار برای هر واحد BTC و همچنین سقوط تا مرز صفر دلار برای این رمزارز وجود داشته و احتمال وقوع هر مورد ۵۰ درصد می‌باشد.

Peter Brandt پیتر برانت

وی در یکی از پست‌های توییتری خود اظهار داشت «من فکر می‌کنم ۵۰ درصد احتمال جهش ناگهانی و رسیدن به ۱ میلیون دلار برای بیت کوین وجود دارد، و ۵۰ درصد احتمال سقوط و صفر شدن ارزش این رمزارز».

این صحبت‌های آقای برانت درحالیست که طبق گزارشات پیشین تیم کوینیت، آقای جسی پاول مدیرعامل صرافی بزرگ کراکن نیز اعلام نموده که بیت کوین ۱ میلیون دلاری کاملاً عقلانی و محتمل است.

نظر شما در رابطه با صحبت‌های این تحلیلگر برجسته‌ی بازار رمزارز و احتمالات بحث شده توسط وی چیست؟ آیا در آینده‌ای نه چندان دور شاهد جهش ناگهانی بیت کوین و یا سقوط کامل آن خواهیم بود؟ نظرات خود را با تیم کوینیت به اشتراک بگذارید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

بهادر قلندرپور

علاقه‌مند به دنیای رمزارزها و تکنولوژی بلاک‌چین کارگردان بازی "تاریک‌‌تر از سایه" دانشجوی مهندسی پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا