اخبار سایر کوین‌ها - Altcoinsاخبار و مقالات

سپرده‌گذاری در اتریوم۲ را از طریق زنجیره‌ی بایننس انجام دهید

زنجیره‌ی هوشمند بایننس(BSC) اکنون می‌تواند سود سپرده‌گذاری ETH در شبکه‌ی اتریوم۲ را به کاربران خود پرداخت کند

نکات برگزیده مطلب
  • زنجیره‌ی هوشمند بایننس(Binance Smart Chain یا مختصراً BSC) که به عنوان یک پلت‌فرم مبادله‌ی دارایی‌های دیجیتال غیرمتمرکز و همچنین بستری جهت توسعه‌ی نرم‌افزارهای غیرمتمرکز(DeFi) جدید راه‌اندازی شده است، اخیراً از اضافه شدن سرویس پرداخت پاداش سرمایه‌گذاری در شبکه‌ی اتریوم۲ به دارندگان توکن‌های BETH خبر داده است. توکن BETH در واقع توکن‌های شبکه‌ی اتریوم۲ هستند که توسط صرافی بایننس و در روی زنجیره‌ی بومی BSC و اتریوم صادر می‌شوند. کاربران با استفاده از این توکن‌های می‌توانند اتریوم خود را به نرخ ۱ به ۱ سرمایه‌گذاری کرده و BETH دریافت کند. این ویژگی جدید جوایز و ایردراپ‌هایی که به صورت بالقوه تنها در دسترس نگهدارندگان BETH بود را برای تمام کاربران شبکه‌ی اتریوم امکان‌پذیر می‌کند.

پیشرفت چشم‌گیر بایننس

زنجیره‌ی هوشمند بایننس(Binance Smart Chain یا مختصراً BSC) که توسط صرافی مبادله‌ی رمزارز بایننس راه‌اندازی شده است، اخیراً در بین کاربران به محبوبیت مثال زندی رسیده است. این پلت‌فرم در حال حاضر بستر راه‌اندازی بالغ بر ۱۰۰ پروژه‌ی فعال است و برای مطابقت با خواسته‌ها و تقاضای کاربرانش چندین سرویس جدید هم راه‌اندازی کرده است. طبق خبرگزاری داخلی زنجیره‌ی هوشمند بایننس، اخیراً سرویس تحویل پاداش سرمایه‌گذاری در شبکه‌ی اتریوم۲ به دارندگان توکن‌های BETH نیز به خدمات موجود اضافه گردیده است.

توکن BETH در واقع توکن‌های شبکه‌ی اتریوم۲ هستند که توسط صرافی بایننس و در روی زنجیره‌ی بومی BSC و اتریوم صادر می‌شوند. کاربران با استفاده از این توکن‌های می‌توانند اتریوم خود را به نرخ ۱ به ۱ سرمایه‌گذاری کرده و BETH دریافت کند. این ویژگی جدید جوایز و ایردراپ‌هایی که به صورت بالقوه تنها در دسترس نگهدارندگان BETH بود را برای تمام کاربران شبکه‌ی اتریوم امکان‌پذیر می‌کند.

صرافی بایننس

در همین حال، پلت‌فرم بیکری‌سواپ(BakerySwap) که به عنوان یک استخر نقدینگی برای توکن‌های مبتنی بر الگوریتم BET-20 فعالیت دارد، با معرفی تعداد قابل توجهی جفت مبادلاتی برای توکن‌های BETH باعث افزایش نقدینگی آن شده است. این جفت‌های مبادلاتی عبارتند از BETH/ETH، BETH/BNB و BETH/BUSD. این سرویس جدید باعث شده تا کاربران استخر نقدینگی بیکری‌سواپ بتوانند به صورت همزمان هم توکن‌های بیک(BAKE) و هم توکن‌های BETH بدست آورند.

بازده سالانه‌ی بیشتر از انتظار

بازده سالانه‌(AYP) جفت‌های مبادلاتی فوق‌الذکر تا به این لحظه ۳۰ درصد اعلام شده است، با این حال احتمال تغییر همواره وجود دارد. به عنوان مثال جفت مبادلاتی BETH/ETH به ارائه‌دهندگان نقدینگی اجازه داده است تا سود و بازدهی بالاتر در کنار ریسک ناچیز از دست دادن ناگهانی اتریوم‌های خود را داشته باشند. بنابراین سود سالانه‌ی جفت مبادله‌ی BETH/ETH در تاریخ یکم فوریه چیزی حدود ۳۲/۰۲ درصد تخمین زده می‌شد.

زنجیره‌ی هوشمند بایننس اخیراً به یک بستر مناسب جهت تعامل کاربران با پروژه‌های جدید تبدیل شده و در این زمینه موفق عمل کرده است. تیم BSC اکنون به دنبال توسعه و گسترش زیرساخت‌های مربوط به حوزه‌ی اقتصاد غیرمتمرکز(DeFi) می‌باشد. در همین راستا تیم توسعه‌دهنده اعلام نموده که تا پایان سال ۲۰۲۱ قرار است این شبکه‌ی بومی به کیف‌پول‌های متامسک(MetaMask) متصل شود.

گرچه بلاک‌چین هوشمند بایننس غالباً بر روی پروژه‌های جدید تمرکز دارد، با هم توانسته روند رشد خود را ادامه داده و گسترش یابد. به عنوان مثال این شبکه توانسته در تاریخ ۲۸ام ژانویه با ۷۷۱ هزار تراکنش یک رکورد جدید را به ثبت برساند.

نظر شما در رابطه با این پیشرفت چشم‌گیر زنجیره‌ی بومی بایننس چیست؟ آیا اینکار به افزایش سطح سرمایه‌گذاری در شبکه‌ی اتریوم۲ و سوددهی توکن‌های این شبکه کمک خواهد کرد؟ نظرات خود را با تیم کوینیت به اشتراک بگذارید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

بهادر قلندرپور

علاقه‌مند به دنیای رمزارزها و تکنولوژی بلاک‌چین کارگردان بازی "تاریک‌‌تر از سایه" دانشجوی مهندسی پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا