اخبار سایر کوین‌ها - Altcoinsاخبار و مقالات

سود ۱۰۰،۰۰۰ درصدی در سه روز، تنها با فروش یک اثر هنری دیجیتال!

یکی از خریداران آثار هنری دیجیتالی، اثری را با استفاده از توکن اتر و با قیمت ۱۳۰ دلار خریداری کرده و تنها پس از سه روز آن را به قیمت ۱۳۰ هزار دلار فروخت

نکات برگزیده مطلب
  • یکی از کاربران شبکه‌ی اتریوم یک اثر هنری دیجیتالی را از وب‌سایت هش‌مسکس(Hashmasks) در ازای ۱۳۰ دلار خریداری کرده و تنها در طول سه روز آن را به قیمت ۱۳۰ هزار دلار فروخت این معامله بازدهی ۱۰۰,۰۰۰ درصدی را برای وی به همراه داشته است.

بازدهی 100 هزار درصدی از خرید و فروش اثر هنری

هش‌مسکس(Hashmasks) کلکسیون آثار هنری دیجیتالی است که بیش از 16 هزار اثر هنری دیجیتالی منحصربفرد که توسط 70 هنرمند از سراسر جهان ایجاد شده‌اند را شامل می‌گردد. کاربران با نگه‌داری از آثار هنری هش‌مسکس روزانه توکن‌های تغییر نام(Name Changing Token)  یا به اختصار ان.تی.سی(NCT) را به‌دست می‌آورند.

اثر هنری خریداری شده توسط این کاربر، نخستین جزء از مجموعه‌ی 16 هزار عددی مجموعه‌ی هش‌مسکس محسوب می‌شود و در روز بیست و هشتم ژانویه در ازای 0.1 اتر(به ارزش 130 دلار) به فروش رسیده است.

خریدار پس از خرید این اثر آن را با نام مستعار « 874C44» برای فروش قرار داد و در ازای آن 125 اتر درخواست کرد. اگرچه به سرعت متوجه شد که قیمت درخواست شده کمی گران به‌نظر می‌رسد و زمانی که قیمت درخواستی خود را 30 اتر کاهش داد، به سرعت توانست این اثر هنری را به فروش برساند. در حقیقت این اثر دیجیتالی(Hashmasks 1) در ازای 97 اتر(130 هزار دلار) به خریداری با نام مستعار وستکوستبیل(Westcoastbill) فروخته شد.

بازدهی ۱۰۰ هزار درصدی
هش‌مسکس 1 در ازای تقریباً 100 اتر در اوپن‌سی(OpenSea) به فروش رسیده است. 130 دلار تنها در طول سه روز به 130000 دلار تبدیل شده است.

به‌نظر می‌رسد که خریدار نهایی این اثر(Westcoastbill) یکی از طرفداران آثار هش‌مسکس است. وی تنها در طول 24 ساعت 30 اثر هنری دیگر از هش‌مسکس را خریداری کرده است.

ویژگی‌های آثار هنری هش‌مسکس

علاوه بر این‌که آثار هنری هش‌مسکس کمیاب و منحصربفرد محسوب می‌شوند، این پلتفرم امکان نام‌گذاری آثار را برای کاربران فراهم می‌کند. این عمل با استفاده از توکن تغییر نام(Name Changing Token) امکان‌پذیر است و تغییر نام اثر هنری در شبکه‌ی بلاکچین برای عموم مردم قابل مشاهده است.

علاوه بر کمیابی آثار هنری، برای انتخاب صفات و کلمات مورد استفاده برای نام آثار هنری هش‌مسکس نیز محدودیت وجود دارد. بر اساس اطلاعات عنوان شده در این وب‌سایت: «در صورت امکان حق استفاده از نادرترین صفات و اسامی به کاربران اعطاء می‌گردد.» بنظر می‌رسد که بزودی نام‌گذاری آثار هنری بزودی فاکتور مهمی در تعیین ارزش آن‌ها محسوب شود.

بر اساس گزارش کوینیت، نمایشگاه آثار هنری فرانسه در سال 2018 امکان خرید این آثار را برای هنرمندان فرآهم کرده بود. اما هم‌اکنون با راه‌اندازی پلتفرم‌های تخصصی همانند هش‌مسکس تحول بزرگی را در این حوزه شاهد هستیم.

نظر شما نسبت به کسب سود صد هزار درصدی درخرید و فروش آثار هنری دیجیتالی چیست؟ آیا بازار خرید و فروش آثار هنری بزودی به‌طور کامل به صنعت رمزارزها وابسته خواهد شد؟ آیا رمزارزها این صنعت را نیز به‌طور کامل متحول خواهند کرد؟ نظر خود را به صورت کامنت با ما در میان بگذارید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا