اخبار بلاکچین و دنیای کریپتواخبار و مقالات

پی‌پل خدمات رمزارزی را در پلتفرم موبایل خود نیز ارائه خواهد کرد

دن شولمن(Dan Schulman)؛ مدیرعامل شرکت پی‌پل اعلام کرده است که کاربران سرویس پرداخت موبایل ونمو(Venmo) در طول چند هفته‌ی آتی به خدمات رمزارزی این شرکت دسترسی خواهند یافت

نکات برگزیده مطلب
  • شرکت پی‌پل قصد دارد در ابتدای سال ۲۰۲۱ میلادی خدمات رمزارزی را به مشتریان خود ارائه کند. با این وجود بر اساس اظهارات دن شولمن(Dan Schulman)؛ مدیرعامل شرکت پی‌پل این خدمات در پلتفرم ونمو(Venmo) نیز ارائه خواهند شد. ونمو سرویس پرداخت موبایل شرکت پی‌پل محسوب می‌شود.

شرکت پی‌پل خدمات رمزارزی را در سرویس ونمو ترکیب خواهد کرد

بر اساس گزارش کوینیت، شرکت پی‌پل در ابتدای سال 2021 میلادی امکان خرید، فروش و پرداخت با استفاده از رمزارزها را از پلتفرم خود فراهم خواهد کرد. اما با وجود برخی انتقادات از راه‌اندازی این خدمات به‌نظر می‌رسد که شرکت پی‌پل برای گسترش فعالیت در صنعت رمزارزی به‌طور جدی تلاش می‌کند. در حقیقت پی‌پل قصد دارد خدمات رمزارزی را در سرویس ونمو(Venmo) ترکیب کند.

ونمو

شرکت پی‌پل در همکاری با موسسه‌ی پکسوس(Paxos) این خدمات را ارائه خواهد کرد که مجوز مشروط ارائه‌ی خدمات در صنعت رمزارزی را در اختیار دارد. این شرکت همچنین قصد دارد بیت‌گو(Bit Go) و دیگر شرکت‌های ارائه‌ی خدمات نگه‌داری از رمزارزها را خریداری کند. دن شولمن(Dan Schulman)؛ مدیرعامل شرکت پی‌پل اعلام کرده است که پی‌پل خدمات رمزارزی خود را با پلتفرم ونمو ترکیب خواهد کرد. ونمو سرویس پرداخت شرکت پی‌پل است که برای تلفن‌های همراه ارائه شده است. بعلاوه، مدیران پی‌پل در حال برنامه‌ریزی همکاری با بانک‌ها و موسسات مالی بزرگ در این حوزه هستند.

کاربران این شرکت قادر خواهند بود با استفاده از رمزارزهای مشخص شده کالا‌های مورد نیاز خود را از 28 میلیون فروشنده‌ی مختلف خریداری کنند و برای این کار هیچ هزینه‌ی اضافی را پرداخت نخواهند کرد.

شولمن دلیل آغاز فعالیت شرکت پی‌پل در صنعت رمزارزی را تقاضای گسترده‌ی مشتریان این شرکت برای سرویس‌های رمزارزی در طول یک ماه گذشته عنوان کرده است. هم‌اکنون تقریباً ده درصد از مشتریان شرکت پی‌پل مالکیت رمزارزها را در اختیار دارند که از برآورد اولیه‌ی این شرکت بسیار بیشتر است.

رقابت گسترده‌ی شرکت‌ها و موسسات مالی برای فعالیت در صنعت رمزارزی

بعلاوه، شولمن اظهار داشت که بانک‌های زیادی قصد ورود به صنعت رمزارزی را دارند، این موضوع نشان می‌دهد که سایر رقبا نمی‌خواهند در این زمانه عقب بمانند. شرکت‌های بزرگ حوزه‌ی فن‌آوری همانند اپل و گوگل کیف‌پول‌های رمزارزی مختلفی را در فروشگاه خود منتشر می‌کنند و پی‌پل نیز تلاش می‌کند تا در این زمینه از سایر رقبا پیشی بگیرد.

مدیرعامل پی‌پل معتقد است که پروژه‌های رمزارزی و تکنولوژی بلاکچین مزایای بی‌شماری را برای شرکت‌ها به همراه دارند. تراکنش رمزارزها با هزینه‌ی کمتری ارسال می‌شوند و به منابع پشتیبانی کمتری نسبت به ابزارهای سنتی نیاز دارند. رمزارزها بسیار کارآمد‌ هستند و تراکنش‌ها با سرعت بیشتری تایید می‌شوند.

طی چند هفته‌ی آینده پلتفرم ونمو به تمامی کاربران خود امکان خرید کالاهای مورد نیازشان را با استفاده از رمزارزها ارائه خواهد کرد. شولمن تایید کرده است که سرویس‌های مالی سنتی برای بسیاری از مردم کارآمد نیست. بسیاری از مردم جهان به سیستم بانکی دسترسی ندارند و بانک‌ها به‌طور تبعیض آمیزی مشتریان خود را انتخاب می‌کنند. در نتیجه بخشی از مردم از دسترسی به خدمات و ابزارهای مورد نیاز خود محروم می‌شوند.

به‌نظر می‌رسد که دیدگاه مدیرعامل شرکت پی‌پل نسبت به صنعت رمزارزی کاملا دچار تحول شده است. وی متقاعد شده است که رمزارزها نه‌تنها به افراد کم درآمد کمک می‌کنند، بلکه برای تمامی کاربران خود مفید هستند.

نظر شما نسبت به ارائه‌ی خدمات رمزارزی شرکت پی‌پل در مقیاس گسترده چیست؟ آیا کاربران سرویس ونمو رمزارزها را به‌طور گسترده برای پرداخت مورد استفاده قرار خواهند داد؟ تاثیر راه‌اندازی سرویس شرکت پی‌پل بر صنعت رمزارزی را چگونه ارزیابی می‌کنید؟ نظر خود را به صورت کامنت با ما درمیان بگذارید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دکمه بازگشت به بالا