اخبار سایر کوین‌ها - Altcoinsاخبار و مقالات

کاربران در حال آماده ساختن خود برای تجربه‌ی سپرده‌گذاری در اتریوم ۲ هستند

در حالی که کاربران راه‌اندازی شبکه‌ی اتریوم ۲ و آغاز فرآیند سپرده‌گذاری را انتظار می‌کشند، تعداد آدرس‌های شبکه‌ی اتریوم که از حداقل ۳۲ اتر نگه‌داری می‌کنند نیز سطح بیشینه‌ی جدیدی را برجای گذاشته است

نکات برگزیده مطلب
  • شبکه‌ی اتریوم بزودی تغییرات گسترده‌ای را تجربه خواهد کرد و در همین راستا کاربران این شبکه برای آغاز سپرده‌گذاری توکن‌های اتر(ETH) آماده می‌شوند. داده‌های تیم گلس‌نود نشان می‌دهد تعداد آدرس‌هایی که از حداقل ۳۲ اتر نگه‌داری می‌کنند به سطح بیشینه‌ی ۱۲۵,۵۴۰ آدرس رسیده است.

جمع‌آوری توکن‌های اتر برای سپرده‌گذاری در شبکه‌ی اتریوم 2

داده‌های وب‌سایت گلس‌نود(Glassnode) نشان می‌دهد تعداد آدرس‌هایی که از حداقل 32 اتر نگه‌داری می‌کنند به سطح بیشینه‌ی 125,540 آدرس رسیده است. در گزارش اخیر گلس‌نود اعلام شده است که سرمایه‌گذاران اتریوم در حالی که راه‌اندازی اتریوم 2 را انتظار می‌کشند به خرید و نگه‌داری از توکن‌های اتر ادامه می‌دهند.

آدرس‌هایی که از 32 اتر نگه‌داری می‌کنند

تیم گلس‌نود در یک توییت نتیجه‌ی ارزیابی خود را از شرایط هولدر‌های شبکه‌ی اتریوم اعلام کرده‌اند. در این توییت نمودار تغییرات تعداد آدرس‌هایی که از 32 اتر نگه‌داری می‌کنند نیز منتشر شده است که رشد تعداد هولدر‌های شبکه‌ی اتریوم را به وضوح نشان می‌دهد.

گلس‌نود
تعداد آدرس‌هایی که در شبکه‌ی اتریوم از 32 اتر و یا بیشتر نگه‌داری می‌کنند به سطح بیشینه‌ی 125,540 آدرس رسیده است. سطح بیشینه‌ی پیشین(125,522) در روز سی‌ام اکتبر سال 2020 میلادی تجربه شده است.

تثبیت قیمت توکن‌های اتریوم

سطوح کنونی قیمت اتریم در محدوده‌ی 400 دلار نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران این دارایی منتظر افزایش هر چه بیشتر قیمت بیت کوین هستند. در حقیقت، معامله‌گران بازار آلت‌کوین‌ها به خوبی روند افزایش قیمت بیت کوین را دنبال می‌کنند.

در حالی که بیت کوین در زمان نگارش مقاله با مقاومت 14 هزار دلاری خود مواجه شده است، قیمت اتریوم نیز در سطح 385 دلار قرار گرفته است.

شرط حداقل سپرده‌گذاری اتر

بن ادینگتون(Ben Edington)؛ توسعه‌دهنده‌ی شرکت کانسنسیس(ConsenSys) اخیراً ابراز امیدواری کرده است که قرارداد‌های سپرده‌گذاری در شبکه‌ی اتریوم 2 بزودی منتشر گردد، بعلاوه زنجیره‌ی بیکن چین(Beacon Chain) شبکه‌ی اتریوم پس از شش تا هشت هفته راه‌اندازی گردد.

این موضوع دلیل افزایش تعداد آدرس‌هایی که از 32 اتر نگه‌داری‌ می‌کنند را به خوبی توضیح می‌دهد.  در حقیقت و بر اساس گزارش کوینیت، حداقل تعداد اتر‌های مورد نیاز برای سپرده‌گذاری در شبکه‌ی اتریوم 2 در همین سطح قرار دارد. اما با در نظر گرفتن قیمت اتر در سطح 390 دلار، حداقل ارزش سپرده‌گذاری 12,500 دلار محاسبه می‌شود.

با این وجود، علاقه‌مندان به سپرده‌گذاری می‌توانند از روش‌های دیگری همانند استفاده از استخر سپرده‌گذاری  برای مشارکت در شبکه‌ی اتریوم 2 استفاده کنند. این استخر‌ها به عنوان سرویس واسطه و از سوی کاربران سپرده‌گذاری می‌کنند و در نهایت پاداش حاصله را در میان آن‌ها توزیع می‌کنند.

نظر شما نسبت به افزایش پیوسته‌ی تعداد آدرس‌هایی که از حداقل 32 اتر نگه‌داری می‌کنند چیست؟ آیا جمع‌آوری توکن‌های اتر توسط کاربران تا زمان راه‌اندازی قرارداد‌های سپرده‌گذاری استمرار خواهد یافت؟ این رویکرد چه تاثیری بر قیمت اتر خواهد داشت؟ نظر خود را به صورت کامنت با ما درمیان بگذارید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دکمه بازگشت به بالا