اخبار بیت‌کوین - Bitcoinاخبار و مقالات

یک دیدگاه عجیب: ارزش بیت کوین دیگر هرگز به پایین‌تر از ۱۱ هزار دلار نخواهد رسید!

به گفته‌ی تیموتی پیترسون، طبق قانون متکالف احتمال ثبات قیمت بیت کوین و عدم بازگشت آن به سطوح ۱۱ هزار دلاری بیش از ۹۰ درصد می‌باشد

نکات برگزیده مطلب
  • به گفته‌ی تیموتی پیترسون(Timothy Peterson) یکی از تحلیلگران موفق بازار رمزارزها، بیت کوین به احتمال ۹۰ درصد هرگز دوباره به ارزشی پایین‌تر از ۱۱ هزار دلار نخواهد رسید. وی در تازه‌ترین رشته پست‌های توییتری خود اعلام نموده که «طبق قانونی متکالف، احتمال افزایش قیمت بیت کوین و عدم کاهش مجدد آن به زیر سطوح ۱۱ هزار دلاری بیش از ۹۰ درصد است». وی همچنین پیش‌بینی نموده که تا روزهای پایانی ماه نوامبر قیمت هر واحد BTC از مرز ۱۲ هزار دلار نیز عبور خواهد کرد.»

شانس بیت‌کوین

تیموتی پیترسون(Timothy Peterson) تحلیلگر حوزه‌ی رمزارز اخیراً پیش‌بینی کرده است که بیت کو‌ین به احتمال زیاد هرگز به قیمتی پایین‌تر از ۱۱ هزار دلار باز نخواهد گشت. به گفته‌ی وی، شانس بیت کوین برای تثبیت ارزش بالاتر از ۱۱ هزار دلار بیش از ۹۰ درصد می‌باشد.

وی برای تجزیه و تحلیل داده‌های مربوط به تغییرات ارزش BTC از قانون متکالف(Metcalfe’s law) استفاده کرده است. آقای پیترسون با استفاده از این قانون محاسبه کرده است که پایین‌ترین قیمت ممکن برای بیت کوین در حال حاضر ۱۱۰۰۴ دلار است و مکان سقوط به ارقام پایین‌تر بسیار ناچیز می‌باشد. وی در روز ۱۱ام اکتبر با انتشار یک پست توییتری توضیح داد که «امروز یازدهم اکتبر، قیمت BTC حدود ۱۱ هزار دلار است. ۹۰ درصد احتمال دارد که بیت کوین هرگز دوباره به زیر ۱۱ دلار باز نخواهد گشت. من به شمارش معکوس عبور بیت کوین از مرز ۱۰ هزار دلار پایان می‌دهم».

شمارش معکوس صعود بیت کوین در پلت‌فرم توییتر

علاوه بر این‌ها، آقای پیترسون در ماه ژوئن سال جاری با راه‌اندازی یک هشتگ جدید به نام شمارش معکوس ۱۰ هزار دلاری(#10kCountdown) در پلت‌فرم توییتر، توضیح داد که با استفاده از قانون متکالف توانسته روند افزایش قیمت BTC و عبور از مرز ۱۰ هزار دلار را پیش‌بینی کند. وی به درستی پیش‌بینی کرده بود که بیت کوین با موفقیت از این منطقه‌ی قیمت عبور کرده و وارد منطقه‌ی حمایتی می‌شود.

ارزش بیت کوین Bitcoin BTC صعود قیمت
پست توییتری تیموتی پیترسون

افزایش قیمت تا ۱۲ هزار دلار در ماه نوامبر

تیموتی پیترسون در این رشته پست‌های توییتری توضیح داد که با استفاده از قانون فوق‌الذکر توانسته پیش‌بین کند که ارزش بیت کوین تا روز ۳۰ام نوامبر سال جاری از مرز ۱۲ هزار دلار نیز عبور خواهد کرد. به گفته‌ی وی:

در تاریخ ۳۰ام نوامبر ۲۰۲۰، قیمت هر واحد رمزارز بیت کوین از مرز ۱۲ هزار دلار عبور خواهد کرد(به احتمال ۹۰ درصد). این صحبت‌ها را یادداشت کنید، عکس بگیرید یا هر کار دیگری، برای من مهم نیست که به این صحبت‌ها اعتقاد دارید یا خیر. قانون متکالف هم یک واقعیت ریاضی و علمی می‌باشد. من بیش از ۸۰ صفحه تحقیقات مختلف در رابطه با بیت کوین نوشته‌ام که همه‌ی آن به پشتوانه‌ی هزاران صفحه تحقیقات صورت گرفته در زمینه‌ی اقتصاد مالی منتشر شده‌اند. Timothy Peterson

آقای پیترسون در انتهای صحبت‌های خود برای کسانی که به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با قانون متکالف هستند، یک لینک به مقاله‌های تحقیقاتی خودش در رابطه با BTC و روش‌های ارزیابی با استفاده از قانون فوق منتشر کرده است.

شایان ذکر است که تیموتی پیترسون از قانون متکالف برای بررسی و پیش‌بینی ارزش سایر دارایی‌های دیجیتال از جمله چین‌لینک(LINK)، اتریوم و ریپل هم استفاده کرده است.

نظر شما در رابطه با صحبت‌های این تحلیلگر صنعت رمزارز و پیش‌بینی افزایش قیمت بیت کوین طی ماه‌های آتی چیست؟ آیا از کارکرد قانون متکالف اطلاع دارید و آیا می‌توان از این قانون محاسباتی برای پیش‌بینی تغییرات قیمت یک رمزارز استفاده کرد؟ نظرات و پیشنهادات خود را با تیم کوینیت به اشتراک بگذارید. 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

بهادر قلندرپور

علاقه‌مند به دنیای رمزارزها و تکنولوژی بلاک‌چین کارگردان بازی "تاریک‌‌تر از سایه" دانشجوی مهندسی پزشکی
دکمه بازگشت به بالا