اخبار بلاکچین و دنیای کریپتواخبار و مقالات

مایک نووگراتز و ایده بانک تجاری برای رمزارزها

مایک نووگراتز و ایجاد بانک تجاری نوینی برای کریپتوها

مایک نووگراتز (Michael Novogratz) سرمایه گذار و مدیر مالی مشهور وال استریت که در سالهای 2007-2008 در لیست بیلیونرهای فوربس قرار گرفت، معتقد است که آینده ای بسیار روشن در انتظار بیت کوین و سایر کریپتو ها است. هیاهوی بسیاری در بازار بر سر  پروژه این بانک تجاری رمزارزها به نام گلکسی دیجیتال به راه افتاده است.
تری گو، موسس شرکت فاکس‌کان که سرمایه گذاری کلیدی نیز هست، قصد دارد هرجه سریعتر این پروژه را راه اندازی کند. تا به این لحظه 250 میلیون دلار سرمایه توسط سرمایه گذاران شخصی به این پروژه اختصاص یافته و به مرور زمان در روزهای آتی احتمال می‌رود نظر سرمایه گذاران بیشتری را به خود جذب کند.

گلکسی دیجیتال طراحی شده است تا دارایی ها را مدیریت کند، در سرمایه گذاری های کلان اقتصادی شرکت کند و به فعالان تجارت رمزارزها مشاوره دهد. مایکل نووگراتز اعتقاد دارد که بهترین زمان برای ورود چنین بانکی به بازار هم اکنون است و تا به امروز کسی ایده ای و یا هدفی در رابطه با ایجاد سرمایه گذاری شبه بانکی تجاری ابراز نکرده است.

مایکل نووگراتز در توییتر خود گفته است:

بیش از 30 درصد از کل دارایی هایم را در کریپتو (رمزارزها)سرمایه گذاری کرده ام. ما بر روی سرمایه گذاری های پرخطری ریسک کردیم، در ICO ها(عرضه اولیه سکه)، توکن ها، صندوق های سرمایه گذاری، ماینینگ و مشاوره شرکت کرده ایم. Michael Novogratz

آنگریانی، عضو ارشد وبسایت bitcointalk گفته است:|

تعجبی ندارد که کسی که مدیریت سبد سهام را بر عهده داشته است، هوش بالایی در مدیریت و انتخاب سرمایه گذاری ها را داشته باشد. این دلیلی برای استفاده از فرصت های دیروز و ایجاد سود است. بسیار هیجان زده ام و منتظر دیجیتال گلکسی ای هستم که او خواهد ساخت. Anggriani

 مایکل جی، متخصص زبده خدمات اقتصادی نیز گفته است:

با تشکر از شرکت در سرمایه گذاری در این حیطه،قانون گذاری بانکداری و AML/KYC (قوانین ضد پولشویی/ شناخت مشتری) یکی از سخت ترین مشکلاتی است که استارت آپ های این حوزه با آن درگیر هستند. ما نیاز داریم تا قانون گذاران را آموزش دهیم و نشان دهیم که AML/KYC مناسبی برای باز کردن حساب ها برای کاربران داریم. این یکی از نکاتی است که به شدت نیاز به رسیدگی دارد.

از آنجا که هیچکس در بازار رمزارزها بفکر چنین ایده ای نبوده است با استفاده از فرد متخصص این ایده می‌تواند پایه و بنیاد قوی ای برای فضای ایجاد شده توسط رمزارزها باشد. گلکسی دیجیتال می‌تواند انقلاب بزرگ بعدی باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

منبع
ای ام بی کریپتو
دکمه بازگشت به بالا