اخبار بلاکچین و دنیای کریپتواخبار و مقالات

پی‌پل امکان پذیرش رمزارزها را برای فروشگاه‌ها فراهم خواهد کرد

مدیرعامل شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری آسپریانت اعلام کرد که شرکت پی‌پل هم‌اکنون در تلاش است تا خدمات مبتنی بر رمزارزها را در پلتفرم خود بگنجاند

نکات برگزیده مطلب
  • رمزارزها هم‌اکنون به عنوان یک دارایی درنظر گرفته می‌شوند و همه‌گیری ویروس کووید ۱۹ و اثبات ناکارآمدی سیستم‌های سنتی مالی پذیرش رمزارزها را تسریع کرده است. در همین راستا به‌نظر می‌رسد که شرکت‌های فعال در حوزه‌ی پرداخت نیز اهمیت این فن‌آوری را درک کرده‌اند و برای استفاده از پتانسیل رمزارزها برای گسترش کسب و کارشان تلاش می‌کنند. در همین راستا مدیرعامل شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری آسپریانت(Aspiriant) اعلام کرده است که شرکت پی‌پل نیز برای امکان‌پذیر ساختن پذیرش رمزارزها توسط بازرگانان فعالیت می‌کند.

پی‌پل پذیرش رمزارزها را برای فروشگاه‌ها امکان‌پذیر می‌سازد

سندی براگار(Sandi Bragar)؛ مدیرعامل شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری آسپریانت(Aspiriant) اعلام کرده است که شرکت پی‌پل(PayPal) هم‌اکنون در راستای ترکیب خدمات مبتنی بر رمزارزها در کسب و کار خود مشغول فعالیت است. این شرکت تلاش می‌کند امکان پذیرش رمزارزها را برای فروشگاه‌ها فراهم کند.

بیت کوین پی‌پل

براگار در مصاحبه‌ی اخیر خود با سی‌ان‌بی‌سی(CNBC) اظهار داشت که تلاش پی‌پل برای ایجاد دسترسی به رمزارزها یکی از دلایلی است که شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری آسپریانت این بازار را برای سرمایه‌گذاران مناسب ارزیابی می‌کند. وی همچنین تاثیر همه‌گیری ویروس کرونا بر کسب و کارها را دلیل دیگر اتخاذ این دیدگاه اعلام کرده است. وی اظهار داشت:

(رمزارزها) در صدر فعالیت‌های مربوط به تجارت الکترونیک و پرداخت دیجیتالی قرار دارند و ما فکر می‌کنیم در حالی که مردم(به دلیل شیوع ویروس کووید 19) در خانه‌های خود مستقر شده‌اند و از تخت‌خواب و هر مکان دیگری فعالیت‌های تجاری خود را هدایت می‌کنند، درخواست گسترده‌ای برای فعالیت در این رابطه ایجاد شده است. ما فکر می‌کنیم که در حالی که مردم در نهایت از خانه‌هایشان خارج خواهند شد و به زندگی عادی خواهند پرداخت، ما همچنان جلوتر از همه‌گیری حرکت خواهیم کرد. Sandi Bragar

براگار در رابطه با فعالیت شرکت پی‌پل در حوزه‌ی رمزارزها اظهار داشت:

همچنین از همکاری شرکت پی‌پل با بازرگانان برای ارائه‌ی خدمات مبتنی بر  پذیرش رمزارزها استقبال می‌کنیم و معتقدیم که در سال‌های آینده رمزارزها به جریان اصلی مبادلات تبدیل خواهند شد. Sandi Bragar

پی‌پل بزودی خدمات رمزارزی ارائه خواهد کرد

بر اساس گزارش کوینیت، منابع مطلع در ماه ژوئن از ایجاد امکان خرید و فروش مستقیم رمزارزها از طریق پلتفرم‌های پرداخت پی‌پل(PayPal) و ونمو(Venmo) خبر داده‌اند. خبر فعالیت این شرکت در حوزه‌ی رمزارزها در ماه جولای و با ارسال نامه‌ای به کمیسیون اتحادیه‌ی اروپا مورد تایید قرار گرفته است.

همچنین در ماه جولای، گزارش‌هایی مبتنی بر همکاری شرکت پی‌پل با شرکت پکسوس(Paxos) منتشر شده است. در این گزارش ادعا شده است که این شرکت مستقر در نیویورک پس از راه‌اندازی خدمات رمزارزی پی‌پل، انتشار دارایی‌های رمزارزی را در پلتفرم این شرکت مدیریت خواهد کرد.

پکسوس بزرگترین ناشر رمزارزهای پایدار قانون‌گذاری شده همانند بایننس یو‌اس‌دی(BUSD) محسوب می‌گردد. این شرکت همچنین سرویس نگه‌داری از بیت کوین و اتریوم را به سرمایه‌گذاران حقوقی ارائه می‌کند.

نظر شما نسبت به تاثیر راه‌اندازی خدمات رمزارزی شرکت پی‌پل بر صنعت رمزارزها چیست؟ آیا در آینده و همزمان با راه‌اندازی سرویس‌های مشابه عصر جدیدی را در پذیرش گسترده‌ی رمزارزها را در میان فروشگاه‌ها و کسب و کارها شاهد خواهیم بود؟ نظر خود را به صورت کامنت با ما درمیان بگذارید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دکمه بازگشت به بالا