اخبار بلاکچین و دنیای کریپتواخبار سایر کوین‌ها - Altcoinsاخبار و مقالات

ضراب خانه سلطنتی و سکه ای از جنس عدد!

ضراب خانه سلطنتی انگلستان در حال ایجاد رمز ارز جدیدی با پشتوانه طلا است.

ضراب خانه سلطنتی لندن بیش از 1100 سال قدمت دارد و در ولز قرار دارد. این موسسه که تولید‌کننده تمامی ارزهای فیزیکی در حال چرخش در انگلستان است اعلام داشته است که قصد دارد رمز ارزی بنام (RMG (Royal Mint Gold تولید و عرضه کند که پشتوانه آن طلایی است که این موسسه درون صندوق مرکزی اش ذخیره کرده است. این ارز از تکنولوژی Blockchain یا همان زنجیره بلوک استفاده می کند.

Royal Mint Bullion موسسه ای است که به فروش طلا می‌پردازد و اولین شرکتی است که به فروش طلای فیزیکی می‌پرداخته و حال با استفاده از خدمات نوپای تازه ایجاد شده از طریق فن آوری بلاکچین مشتریان می‌توانند دارایی های خود را نزد این موسسه نگهداری کنند. هر یک سکه (سهم) از این ارز معادل یک گرم طلا است که نزد این موسسه نگهداری می‌شود و قابلیت استرداد دارد و بگفته مدیر تبلیغاتی این شرکت هنگامی که RMG نگهداری می‌کنید مطمعن هستید طلای واقعی را نگهداری می‌کنید.آقای کاگهیل همچنین در رابطه با سرمایه‌گذاری در بیت‌کوین و نامطمعن بودن این سرمایه گذاری در مقابل با سرمایه گذاری در طلا افزود:

طلا بیش از 6000 سال است که بعنوان دارایی ای برای ذخیره ارزش مورد استفاده قرار گرفته است و بیت‌کوین بسیار جوان است و آینده نامعلومی دارد.

لازم بذکر است این پروژه برای اولین بار در سال 2016 معرفی شد و پروژه های مشابهی که به تولید رمز ارزی با پشتوانه طلا بپردازد توسط دیگر دولت ها از جمله استرالیا نیز در حال انجام است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

منبع
اکسپرسکوین تلگراف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا