اخبار سایر کوین‌ها - Altcoinsاخبار و مقالات

ورود بیت‌کوین‌کش به CoinBase

GDAX منوی بیت‌کوین‌کش به بیت‌کوین را راه اندازی خواهد کرد

نکات برگزیده مطلب
  • آیا به دنبال این هستید که بیت‌کوین‌های خودتان را که هزینه‌های بالای تراکنش و سرعت پایینی دارد با بیت‌کوین‌کش مبادله کنید؟ یا فقط قصد دارید بیت‌کوین‌کش‌های خودتان را که زمان زیادیست نگهداری کرده‌اید به فروش برسانید؟ در هر صورت خبر‌های خوبی برای مشتریان صرافی GDAX داریم! این صرافی به زودی مبادلات بین بیت‌کوین و بیت‌کوین‌کش را در چند روز آینده ارائه خواهد کرد.

بیت‌کوین / بیت‌کوین‌کش در صرافی GDAX
صرافی GDAX یک شرکت تابعه و زیرمجموعه Coinbase است که در سانفرانسیسکو در ایالات متحده واقع شده، چندی پیش اعلام کرد که بخش سفارشات بین بیت‌کوین و بیت‌کوین‌کش خود را در روز چهارشنبه 17 ژانویه در ساعت 9 صب به وقت استاندارد اقیانوس آرام (PST) راه‌اندازی خواهد کرد. علاوه بر این قرار دادن این دو ارز مجازی در برابر یکدیگر به صورتی است که این امکان را به ما می‌دهد که ارز قوی‌تر را شناسایی کنیم و همچنین راه جدیدی برای بدست آوردن بیت‌کوین‌کش برای کاربران GDAX به وجود می‌آورد که تاکنون نمی‌توانستند بیت‌کوین‌کش خریداری کنند.


ماه گذشته Coinbase مجبور شد تا بخش مبادلات بیت‌کوین‌کش خود را به صورت عجله‌ای راه‌اندازی کند و تنها پس از مدت کوتاهی بعد از شروع، هر دو پلت‌فرم ارائه دهنده این سرویس را غیر فعال کند. علاوه بر مشکلات عملیاتی مانند ناتوانی در رسیدگی به کنترل ترافیک سایت مربوط به مسائل نقدینگی بخصوص برای بیت‌کوین‌کش، این شرکت توسط بسیاری از مشتریان به انجام مبادلات درون سازمانی نیز متهم شد. هفته گذشته مدیرکل GDAX یعنی آقای آدام وایت (Adam White) به نگرانی‌های کاربران در مورد این راه‌اندازی‌های بحث بر‌انگیز پاسخ‌هایی را ارائه داد.

 

حالت “تنها با محدودیت(limit-only)”
GDAX همچنین یک حالت جدید به نام ” تنها با محدودیت” در بازارهای خود معرفی کرد. در این حالت مشتریان تنها توانایی قراردادن سفارشات محدودی را دارند و نمی‌توانند بر روی بازار سفارشی انجام دهند. آنها می‌گویند هدف از انجام این کار مطمئن شدن از این است که مبادله‌گران کنترل کامل قیمت تمام شده را تنها با اجازه دادن به سفارشات با محدودیت صریح تنظیم کنند. این شرکت مشخص کرد که بازار مبادله بین بیت‌کوین و بیت‌کوین‌کش تنها در حالت post-only قبل از وارد شدن به حالت limit-only به مدت 30 دقیقه باز خواهد شد و به دنبال آن حالت “انجام کامل مبادله (full trading)” به راه‌اندازی خواهد رسید.
تیم GDAX اینگونه توضیح داد:

” این که بازار را در طی این سه حالت یعنی از post-only به limit-only و سپس به Full trading ببریم، به صلاحدید تیم عملیات بازار این شرکت گرفته شده است. در هنگام این تصمیم‌گیری عوامل دیگری همانند نقدینگی سفارشات و نوسانات قیمت را نیز در نظر گرفته شده است.” GDAX

همچنین این صرافی یک سقف جدید برای حداقل و حداکثر مقدار لیست سفارشات برای شروع از تاریخ 16 ژانویه در نظر گرفته است.

شما می‌توانید نظرات خود را در قسمت دیدگاه‌ها به اشتراک بگذارید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

منبع
BitCoin.com
دکمه بازگشت به بالا