اخبار بیت‌کوین - Bitcoinاخبار و مقالات

هالوینگ بعدی بیت کوین باعث بوجود آمدن بازار گاوی نخواهد شد

جیهان وو، بنیان‌گذار و مدیرعامل شرکت بیت‌مین بر خلاف نظر بسیاری اعلام کرد که این احتمال وجود دارد که پس از هالوینگ بعدی بیت کوین شاهد افزایش قیمت این رمزارز نباشیم

نکات برگزیده مطلب
  • جیهان وو(Jihan Wu)، بنیان‌گذار و مدیرعامل شرکت بیت‌مین معتقد است که پس از اجرای هالوینگ بعدی بیت کوین ممکن است شرایط متفاوتی نسبت به هالوینگ‌های گذشته تجربه شود. وی همچنین معتقد است که قیمت بیت کوین در طولانی مدت افزایش خواهد یافت.

امکان تجربه‌ی شرایط متفاوت پس از هالوینگ بعدی بیت کوین

بر اساس گزارش خبرگزاری چینی 8BTC، وو در زمان برگزاری اجلاس جهانی ماینینگ که در فرانکفورت برگزار شد، در رابطه با تاثیر هالوینگ بعدی بیت کوین بر قیمت این رمزارز اظهار نظر کرد.

وی توضیح داد که شرایط بازار رمزارزی در هر سیکل(چرخه‌) تغییر می‌کند و ممکن است پس از اجرای هالوینگ بعدی بیت کوین، بازار صعودی بیت کوین آغاز نشود. وی همچنین معتقد است که با در نظر گرفتن یک دورنمای بلند مدت، علاقه‌مندان به حوزه‌ی رمزارزی باید در تجهیزات ماینینگ سرمایه‌گذاری کنند. وی افزود:

ابهامات زیادی وجود دارد، اما هم‌اکنون زمان مناسبی برای سرمایه‌گذاری در حوزه‌ی ماینینگ رمزارزها است. اگر یک ماینر بودم، فعالیتم را در این حوزه متوقف نمی‌کردم، بلکه بر روی دستگاه‌های ماینینگ سرمایه‌گذاری می‌کردم. ما هم‌اکنون شرایط اصلاح کوتاه مدت قیمت بیت کوین را سپری می‌کنیم. در این شرایط اتخاذ یک دیدگاه بلند مدت (در سرمایه‌گذاری) اهمیت دارد. درصورتی که پس از هالوینگ، قیمت بیت کوین بدون تغییر باقی بماند، به منظور ایجاد تعادل در بهره‌وری و توان محاسباتی، افزایش بازدهی دستگاه‌های ماینینگ کنونی ضروری است. Jihan Wu

تولید تجهیزات ماینینگ با تکنولوژی 5 نانومتری

وو همچنین وعده داده است که دستگاه‌های جدید ماینینگ ساخت این شرکت که از تکنولوژی 5 نانومتری در ساخت مدارهای مجتمع با طراحی خاص بهره می‌گیرند، در ابتدای سال 2020 به تولید انبوه خواهند رسید. وی همچنین اظهار داشت که ساخت تراشه‌های 3 نانومتری آغاز شده است و برای ساخت تراشه‌های 2 و 1 نانومتری برنامه‌ریزی شده است. بنیان‌گذار شرکت بیت‌مین اعلام کرد که این شرکت سه مرکز تعمیرات را راه‌اندازی کرده است و انتظار می‌رود تا پایان سال 2019، مدت زمان انجام تعمیرات به سه روز کاهش یابد.

وو تایید کرد که شرکت بیت‌مین «نقشه‌ی دیجیتال ماینینگ جهانی» را راه‌اندازی می‌کند. این پروژه مالکان تجهیزات ماینینگ را به مالکان فارم‌های ماینینگ متصل می‌کند.

وی همچنین راه‌اندازی یک برنامه‌ی آموزشی با نام «آکادمی آموزشی موچه(Ant Training Academy)» را تایید کرد. بیت‌مین مشتریان را به استفاده از این سرویس تشویق می‌کند. همچنین به منظور اثبات توانایی دانش‌آموختگان این آکادمی، به ‌آن‌ها دیپلم اعطا می‌شود.

بر اساس گزارش کوینیت، شرکت بیت‌مین اخیرا از دو محصول جدید خود رونمایی کرده است. آنت‌ماینر مدل Antminer S۱۷+ با هش‌ریت ۷۳ تراهش بر ثانیه و مدل Antminer T۱۷+ با هش‌ریت ۶۴ تراهش بر ثانیه عرضه می‌شوند.

نظر شما در رابطه با اظهارات بنیان‌گذار و مدیرعامل شرکت بیت‌مین چیست؟ آیا پس از اجرای هالوینگ بیت کوین در سال آینده، شاهد رفتار متفاوتی در بازار این رمزارز در مقایسه با سال‌های گذشته خواهیم بود؟ نظر خود را به صورت کامنت با ما درمیان بگذارید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

منبع
Cointelegraph

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا