اخبار سایر کوین‌ها - Altcoinsاخبار و مقالات

افزایش ۲۵ درصدی در ظرفیت شبکه‌ی اتریوم در حال بررسی است

افزایش تراکم تراکنش‌ها در شبکه‌ی اتریوم پس از انتقال رمزارز پایدار تتر(USDT) به این شبکه موجب گردید تا میزان کارمزد‌ پرداختی شبکه‌ی اتریوم با شبکه‌ی بیت کوین برابر شود

نکات برگزیده مطلب
  • شرکت تتر اخیرا اغلب توکن‌های خود را به شبکه‌ی اتریوم منتقل کرده است. در نتیجه حجم تراکنش‌ها در شبکه‌ی اتریوم به‌طور چشمگیری افزایش یافته است. کاربران شبکه‌ی اتریوم در واکنش به افزایش تراکم شبکه‌، تلاش می‌کنند محدودیت Gas را در شبکه‌ی‌ اتریوم افزایش دهند.

افزایش ظرفیت شبکه‌ی اتریوم

ویتالیک بوترین، بنیانگذار اتریوم در هفته‌ی جاری تایید کرد که آزمایش‌های لازم به منظور بهبود عملکرد شبکه و کاهش کارمزد تراکنش‌ها در حال انجام است.

استخر ماینینگ Bitfly در 14 سپتامبر توییت کرد: «با توجه به تراکم شبکه‌ی اتریوم ما افزایش محدودیت Gas هر بلاک شبکه‌ی اتریوم به 10 میلیون را آزمایش می‌کنیم.»

افزایش قابل توجه تراکنش‌ها در شبکه‌ی اتریوم

رمزارز پایدار تتر(USDT) که از طریق Omni Layer(یک پلتفرم منبع باز و غیر متمرکز که در لایه‌ی بالاتر از بلاکچین بیت کوین ایجاد شده است) به شبکه‌ی بیت کوین وابسته بود، اخیرا اغلب رمزارزهای خود را به بلاکچین اتریوم منتقل کرده است. در نتیجه افزایش چشمگیری در تراکنش‌های تتر بر پایه‌ی اتریوم مشاهده می‌شود.

داده‌های وب‌سایت Coin Metrics نشان می‌دهد که کاربران اتریوم در روز 15 سپتامبر تقریبا برابر با کاربران بیت کوین برای ارسال تراکنش‌ها کارمزد پرداخت کردند؛ یعنی در تاریخ 15 سپتامبر 2019، کاربران شبکه‌ی اتریوم 182,899 دلار و کاربران شبکه‌ی بیت کوین 185,993 دلار کارمزد پرداخت کرده‌اند.

داده‌های Bitinfocharts  نشان می‌دهد که از تاریخ 1 سپتامبر تاکنون متوسط کارمزد تراکنش‌ها در شبکه‌ی اتریوم از محدوده‌ی 0.11 دلار به 0.39 دلار افزایش یافته است.

افزایش قیمت اتر

Gas توکنی است که کاربران برای اجرای هر عملیاتی در شبکه اتریوم پرداخت می‌کنند. افزایش محدودیت Gas به 10 میلیون؛ به معنای 25 درصد افزایش در ظرفیت هر بلاک اتریوم خواهد بود.

به‌نظر می‌رسد اخبار منتشر شده از تغییرات ایجاد شده در شبکه‌ی اتریوم بر بازار اتر(ETH) تاثیر گذاشته است. قیمت اتر از ابتدای هفته‌ جاری تاکنون افزایش قابل توجهی را نشان می‌دهد. اتر توانست در مدت یک هفته از سطح قیمتی 180 دلار به 219 دلار برسد.

آیا افزایش 25 درصدی در ظرفیت بلاک روش مناسبی برای پاسخگویی به افزایش تراکم در شبکه‌ی اتریوم است؟ آیا استقبال از شبکه‌ی اتریوم و روند صعودی اتر ادامه خواهد یافت؟ نظر خود را به صورت کامنت با ما درمیان بگذارید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

منبع
Cointelegraph

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا