اخبار سایر کوین‌ها - Altcoinsاخبار و مقالات

Tether این بار یورو را هدف گرفت

بیت‌کوین=دلار، اتریوم=یورو

نکات برگزیده مطلب
  • شرکت تتر، خالق توکن‌های USDT ادعا کرد که از این پس توسط دلار آمریکا حمایت می‌شود و این موضوع اخیراَ به یک خبر داغ رسانه‌‌ای بدل شده است. این کمپانی تا کنون در امر ارسال توکن‌هایش به افراد و صرافی بسیار موفق واقع شده اما تعداد زیادی از افراد بد بین در مورد اینکه این توکن‌ها توسط هیچ گونه ارز واقعی پشتیبانی نمی‌شوند، نگران هستند. با چشم پوشی از نگرانی‌های این افراد؛ شرکت اخیراَ اعلام کرده است که درحال تولید و ارسال نمونه‌ی جدید از توکن به نام EURT است که علاوه بر داشتن پشتوانه مالی، از سازگاری با استاندارد ERC20 یورو نیز برخودار است.

تتر ارز دیجیتالی صادر می‌کند
USDT یک دارایی دیجیتال متعلق به شرکت تتر است که از طریق پروتکل لایه‌های کلی (Omni Layer) بر روی مرکز و هسته بلاکچین بیت‌کوین صادر و طراحی شده است. این سازمان که USDT ها را تولید کرده به نام Tether Limited شناخته می‌شود و با توجه به شواهد موجود توکن‌های تتر می‌توانند از طریق پلت‌فرم این کمپانی به صورت 1:1 با دلار آمریکا باز خرید شوند. تتر چند سالیست که فعالیت‌های آغاز کرده و همانند ارزهای مجازی توانسته طی این سال‌ها به موفقیت‌های بزرگی دست پیدا کند.

 

برخی از افراد شکاک این عقیده را دارند که رشد و موفقیت‌های کسب شده توسط ارزهای دیجیتال غیرعادی بوده و تتر یکی از شرکت‌های مصوب این پرش‌های قیمت در سراسر اکوسیستم دارایی‌های دیجیتالی است. این افراد منتقد فکر می‌کنند که هیچ‌گونه ارز واقعی همچون دلار پشتوانه سیستم USDT نمی‌باشد.

با EURT آشنا شوید
در همین حال، Tether Limited در حال ساخت نوعی یورو بر اساس تتر (EURT) است که بر روی بلاکچین اتریوم فعالیت می‌کند و همچنین با استاندارد ERC20 نیز سازگار خواهد بود.
فردی از Tether Limited اینگونه توضیح داد که: ” به عنوان اولین پلت‌فرم برای تسهیل تراکنش و انتقال ارزهای دیجیتال که پشتوانه مالی واقعی دارند و بر روی شبکه بلاکچین جابجا می‌شوند، تتر توانسته به وسیله دادن توانایی به مشتریان در انتقال ارزش در طول بلاکچین بدون در نظر گرفتن نوسانات و پیچیدگی‌های ذاتی و معمولا همراه با یک نوع ارز دیجیتال، به موفقیت‌های مورد نظر خود دست یابد.”

وی افزود: ” به دنبال موفقیت گسترده دلار تتر مبنی بر بلاکچین بیت‌کوین که از طریق پروتکل Omni Layer صادر شده است، امروز ما نوعی دلار و یورو تتر مبتنی بر اتریوم راه‌اندازی کرده‌ایم که با استاندارد ERC20 سازگاری کامل دارد.”

 

شرکت تتر از ساخت توکن‌های USDT و EURT خبر داد که با استاندارد ERC20 مطابقت دارند.

تعدادی از صرافی‌ها در حال آماده‌سازی برای پشتیبانی از EURT هستند
این شرکت اعلام کرد که این سیستم می‌تواند ارزهای دلار و یورو که به شکل توکن تبدیل شده‌اند را به راحتی انتقال دهد، علاوه بر این، این کمپانی توضیح داد که این پروتکل بر روی نرم‌افزارهای شبکه اتریوم و دارایی‌های پنهان عملیات‌های خود را انجام خواهد داد.
همانطور که گفته شد یکی دیگر از مزایای این توکن جدید سازگاری با ERC20 است به این معنا که تمامی تراکنش‌ها از این پس “هزینه‌های بسیار پایین و سرعت بسیار بالایی در تایید” را شاهد خواهند بود. شرکت Tether Limited بر این باور است که این امر موجب افزایش نقدینگی و همچنین افزایش کارایی صرافی‌ها خواهد شد.
این شرکت همچنین فاش کرد که: “از هم اکنون تعدادی از صرافی‌های شریک با ما در حال بررسی و کار بر روی پذیرش توکن‌های جدید هستند.”

قراردادهای EURT دو نوع بررسی برپایه کدهایشان دریافت خواهند کرد
در کنار تمامی موارد ذکر شده تا کنون، این شرکت اعلام کرد که هم اکنون دو نوع بررسی برای این توکن‌ها توسط شرکت حسابرسی زپلین (Zeppelin) و فیل دیان (Phil Daian) به عنوان موارد اضافی و بررسی‌های شخص ثالث، بر روی قراردادها و کدپایه آن انجام گرفته است. بررسی‌های انجام شده حاکی از آن است که تا کنون هیچگونه مسائل بحرانی یا ضعف شدیدی در موارد یاد شده، یافت نشده و برخی راه‌حل‌های سطح متوسط برای آن‌ها پیشنهاد شده، که این امر نشانه‌‌ی خوبی می‌باشد.
شرکت زپلین گزارش‌های خود را به روز رسانی و سپس اعلام کرد که:

تیم پشتیبانی و توسعه تتر توانست توصیه‌های ما را عملی کرده و قراردادهای توکن‌های خود را به روز رسانی کند. گزارشات بررسی توسط شرکت فیل دیان حدود 20 صفحه بود و در آخر به این نتیجه می‌رسد که اگر این شرکت توصیه‌های گفته شده را دنبال و رفع کند، قراردادهای توکن مبنی بر ERC20 با یک وضعیت خوب و با امنیت کامل راه‌اندازی خواهند شد. Zeppelin

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

منبع
BitCoin.com
دکمه بازگشت به بالا