اخبار بلاکچین و دنیای کریپتواخبار و مقالات

چارلی لی: اگر نمی‌توانید سقوط ۹۰ درصدی را تحمل کنید، رمزارز نخرید!

بنیانگذار لایت‌کوین در رابطه با رویداد Halving بعدی برای شبکه‌ی لایت‌کوین و احتمال سقوط قیمت هشدار داد

نکات برگزیده مطلب
  • آقای چارلی لی(Charlie Lee) بنیانگذار لایت‌کوین(با نماد LTC) برای اولین بار در مصاحبه‌ی خودش موضع‌گیری‌های خاصی انجام داده و به کاربران صنعت رمزارزی در رابطه با خرید و مشارکت در این صنعت هشدار داده است. وی در جدید‌ترین مصاحبه‌ی خود اعلام نموده که «احتمال سقوط قیمت لایت‌کوین پس از رویداد Halving‌ وجود دارد، بنابراین اگر نمی‌توانید سقوط ۹۰ درصدی ارزش را تحمل کنید، اقدام به خرید رمزارز نکنید».

هالوینگ لایت‌کوین

با نزدیک شدن به رویداد نصف شدن پاداش شبکه‌ی لایت‌کوین یا Halving به نظر می‌رسد که متخصصان صنعت تکنولوژی تمرکز خود را بر روی مسائل مربوط به تاثیرات این رویداد بر روی صنایع مرتبط با اکوسیستم رمزارزی معطوف کرده‌اند. طیف وسیعی از گمانه‌زنی‌های مختلف همچون کاهش پاداش هر بلاک تا خاموشی کامل بازار، باعث بوجود آمدن یک وضعیت بی‌قراری شده است، در حالی که رهبران کسب و کار در جهت شفاف‌سازی برخی از ابهامات خاص اکوسیستم خودشان موضع‌گیری کرده‌اند.

چارلی لی لایت‌کوین LTC Halving

در راستای اینگونه تلاش‌ها، آقای چارلی لی(Charlie Lee) بنیانگذار لایت‌کوین(با نماد LTC) برای اولین مرتبه با موضع‌گیری‌های خاصی به مصاحله پرداخته و نظراتش در رابطه با تجربیات قبلی مربوط به Halving بیت‌کوین و لایت‌کوین در گذشته و همچنین آنچه باید مورد انتظار باشد را به اشتراک گذاشته است. آقای لی در این مصاحبه اعلام نموده که «شوک» ناشی از رویداد Halving نه تنها بر روی میزان سودآوری و درآمد صنعت ماینینگ تاثیر گذار خواهد بود، بلکه باعث خواهد شد برخی از ماینر‌ها از روی اجبار دستگاه‌های ماینینگ خود را موقتا خاموش کنند. وی همچنین متذکر شد:

برای مدت بلاک‌ها با کاهش سرعت مواجه خواهند شد، ما همه چیز را دوباره تنظیم می‌کنیم و وضعیت خوب خواهد شد، اما قطعا این رویداد یک شوک به سیستم خواهد بود. Charlie Lee

توصیه‌هایی برای سرمایه‌گذاری

وی همچنین در رابطه با تصور عموم مردم در رابطه با خرید رمزارز در راستای کسب درآمد و سودآوری اظهار نظر کرد. آقای لی با اشاره به یکی از پیش‌بینی‌های خودش اعلام کرد که روند افزایش فعلی در قیمت‌ رمزارزها مستقیما به هجوم سرمایه‌گذاری قبل از Halving مرتبط است. آقای لی با اشاره به رویداد‌های Halving قبلی لایت‌کوین توضیح داد که افزایش قیمت‌ها قبل از این رویداد اجتناب‌ناپذیر است.

آقای لی در صحبت‌های خودش که به نظر می‌رسد توصیه‌هایی در رابطه با سرمایه‌گذاری در صنعت رمزارزی هستند، به جامعه‌ی رمزارزی و بینندگان هشدار داد که:

قیمت رمزارز لایت‌کوین می‌تواند تا ۲۰ دلار هم سقوط کند، و اگر این اتفاق افتاد شگفت‌زده نشوید. اگر نمی‌توانید کاهش ۹۰ درصدی ارزش رمزارزها را تحمل کنید، پس رمزارز خریداری نکنید زیرا این صنعت زیادی برای شما ریسکی و خطرپذیر است. Charlie Lee

صحبت‌های آقای لی را چگونه ارزیابی می‌کنید؟ آیا رویداد Halving باعث سقوط و یا افزایش قیمت رمزارز لایت‌کوین خواهد شد؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

منبع
Ambcrypto

بهادر قلندرپور

علاقه‌مند به دنیای رمزارزها و تکنولوژی بلاک‌چین کارگردان بازی "تاریک‌‌تر از سایه" دانشجوی مهندسی پزشکی

‫2 دیدگاه ها

  1. با سلام
    ممنون بابت خبر مهمی که منتشر کردین
    لطفا منبع خبر رو درج کنین
    با تشکر

دکمه بازگشت به بالا