اخبار سایر کوین‌ها - Altcoinsاخبار و مقالات

پیتر برانت وضعیت آلت‌کوین‌ها را با حباب «دات کام» مقایسه کرد

پیشگوی معروف بازار رمزارزها معتقد است در حالی که بیت‌کوین به رشد خود ادامه می‌دهد آلت‌کوین‌ها از بازدهی بالایی برخوردار نخواهند بود

نکات برگزیده مطلب
  • پیتر برانت(Peter Brandt)، فردی شناخته شده و معامله‌گری با سابقه‌ در بازار رمزارزی، در روز ۲۷ ژوئن پیش‌بینی کرد که بیت‌کوین به رشد خود ادامه خواهد داد اما آلت‌کوین‌ها سود‌آوری بالایی نخواهند داشت.

برانت که به دلیل پیش‌بینی‌های صحیح به یک منبع پیش‌بینی وضعیت بازار رمزارزی تبدیل شده است، اظهار داشت که برخلاف رالی قیمتی گذشته‌ی بیت‌کوین در سال 2017، رشد بیت‌کوین بر بخش‌های دیگر بازار تاثیر نخواهد گذاشت. وی به‌طور خلاصه گفت:

کسانی که طرفداران رمزارزها هستند و انتظار دارند رمزارزهای ثانویه(Altcoins) دوباره[مثل سال 2017] افزایش قیمت را تجربه کنند، ممکن است بسیار ناامید شوند. Peter Brandt

برانت زمانی پیش‌بینی خود را مطرح کرد که قیمت بیت‌کوین/دلار پس از اصلاح و رسیدن به سطح 10,380 دلار بار دیگر به سطح 12 هزار دلار رسید.

بیت‌کوین پس از دست‌یابی به سطح 13,800 دلار وارد فاز اصلاح(کاهش موقت قیمت) شد . این موضوع موجب گردید بسیاری از توکن‌ها نیز به سرعت ارزش خود را از دست بدهند و در جبران آن ناتوان ظاهر شوند.

از نظر برانت این پدیده دارای پیشینه تاریخی است(پدیده‌ی دات کام(Dotcom) در ابتدای دهه 2000).

پس از سقوط تکنولوژی در سال 2001-2002 ارزش دامنه‌های دات کام‌ دارای ارزش واقعی به‌شدت افزایش یافت در حالی که دامنه‌های دات کام فرعی نابود شدند.

برانت پیش‌بینی‌های قابل تحسین بسیاری را نسبت به بیت‌کوین ارائه کرده است. وی در ابتدای ژوئن به مخاطبان خود در شبکه‌ی اجتماعی توئیتر گفت که معتقد است بیت‌کوین در سطح 8 هزار دلار متوقف شود.

با توجه به داده‌های CoinMarketCap، 2,291 آلت‌کوین با بلاکچین قابل ردیابی و فعال وجود دارد. با این وجود، در حالی که بیت‌کوین به سطح 20 هزار دلار نزدیک می‌شود، سهم کلی بازار این رمزارز در پایین‌ترین سطح خود در دو سال اخیر قرار گرفته است. بیت‌کوین هم‌اکنون 62 درصد از سهم بازار رمزارزی را دارا است.

آیا با پیش‌بینی برانت موافق هستید؟ آینده‌ی آلت‌کوین‌ها را چگونه پیش‌بینی می‌کنید؟ نظر خود را به صورت کامنت با ما درمیان بگذارید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

منبع
Cointelegraph

یک نظر

  1. خودش هم متوجه نشده چی گفته
    دنیای ارز دیجیتال با هر چی توی دنیا که قبلن بوده فرق داره
    ارز دیجیتال های کاربردی زیادی داریم که کاربرد فوقالعاده ای دارن
    اتفاقا بیت کوین یه ارز به شدت غیر کاربردیه
    گول تبلیغات رو نخورین و فقط الت کوین بخرید مثل: verg, vechain, iost

دکمه بازگشت به بالا