اخبار سایر کوین‌ها - Altcoinsاخبار و مقالات

بیش از ۹۸ درصد از تراکنش‌های شبکه‌ی بیت‌کوینSV برای ثبت داده‌های وضعیت آب و هوا ایجاد می‌شوند

گفته شده که طی ۳۰ روز گذشته تقریباً تمامی تراکنش‌های شبکه‌ی BSV توسط نرم‌افزار اعلام وضعیت آب و هوای WeatherSV تولید شده است

نکات برگزیده مطلب
  • یک کاربر توییتر با نام مستعار Painted Frog در روز ۲۴ام ژوئن پست جدیدی منتشر کرده و مدعی شده که حدود ۹۸ درصد تراکنش‌های ۳۰ روز گذشته‌ی شبکه‌ی بیت‌کوینSV(با نماد BSV) تنها برای ثیت داده‌های مربوط به یک نرم‌افزار اعلام وضعیت آب و هوا با نام WeatherSV که مبتنی بر شبکه‌ی این رمزارز فعالیت دارد، مورد استفاده قرار گرفته است.

 

 یک کاربر توییتری با نام مستعار Painted Frog با انتشار یک پست تعجب‌برانگیز در روز ۲۴ام ژوئن ادعا کرد که بیش از ۹۸ درصد تراکنش‌های بلاک‌چین رمزارز بیت‌کوین‌SV(با نماد BSV) طی ۳۰ روز گذشته تنها برای ثیت داده‌های مربوط به نرم‌افزار اعلام وضعیت آب و هوا مورد استفاده قرار گرفته است.

بیت‌کوینSV

این کاربر با اشاره به اطلاعاتی که پلت‌فرم بصری ساز داده‌های بلاک‌چین بیت‌کوین کش(با نماد BCH) با نام Trends.cash بدست آورده است، توضیح داد که بخش اعظم تراکنش‌های بلاک‌چین BSV تا به امروز تنها برای اشتراک‌گذاری اطلاعات مربوط به وضعیت آب و هوا از طریق یک نرم‌افزار مبتنی بر بیت‌کوینSV پیاده‌سازی شده است.

طبق اطلاعات بدست‌ آمده از این وب‌سایت، دیگر تراکنش‌های پیاده‌سازی شده‌ی شبکه‌ی بیت‌کوین SV طی ۳۰ روز گذشته عباربتند از شبکه‌ی اجتماعی Memo که بر پایه‌ی بیت‌کوین کش فعالیت دارد، یک ابزار BSV انگیزشی با نام Open Directory، و همچنین یک سیستم پرداخت مبتنی بر شبکه‌ی BSV با نام Money Button. با توجه به این داده‌ها، میتوان گفت که نرم‌افزار اعلام وضعیت آب و هوا WeatherSV مسئولیت بیش از ۱/۲ میلیون تراکنش طی ۳۰ روز گذشته را بر عهده دارد، در حالیکه Memo با در اختیار داشتن رتبه‌ی دوم بعد از این نرم‌افزار، طی مدت مشابه تنها ۹ هزار تراکنش مرتبط داشته است.

پست توییتری Painted Frog

همانطور که Painted Frog در پست توییتری خودش توضیح داده است، WeatherSV در واقع یک سرویس پرداخت اشتراکی است که به صورت ساعتی داده‌های موجود در یک وب‌سایت وضعیت آب و هوا با نام OpenWeatherMap.org را کپی کرده و بیشترین تعداد تراکنش‌های شبکه‌ی BSV را تولید می‌کند.

در حالیکه بیت‌کوین کش اولین هاردفورک(HardFork) بیت‌کوین محسوب می‌شود و آگوست در سال ۲۰۱۷ عرضه شده است، رمزارز بیت‌کوینSV‌نیز یک هاردفورک برای بیت‌کوین کش می‌باشد که توسط آقای کریگ‌رایت(Craig Wright) مدعی خودخوانده‌ی نام ساتوشی ناکاموتو هدایت می‌شود. وی اخیرا در ارائه مدارکی به دادگاه جهت اثبات بیت‌کوین‌های تحت کنترل خود با شکست مواجه شده است.

۱۰ موردی که طی ۳۰ روز گذشته بیش‌ترین فعالیت را در شبکه‌ی بیت‌کوینSV داشته‌اند

در ماه می ۲۰۱۸ آقای رایت با ثبت یک پرونده‌ی حق کپی رایت برای کد بیت‌کوین و نقشه‌ی راه این رمزارز در ایالات متحده، باعث ایجاد یک موج نارضایتی در جامعه‌ی رمزارزی شد.

با توجه به داده‌هایی که از وب‌سایت CoinMarketCap بدست آمده است، رمزارز بیت‌کوین کش که چهارمین رمزارز بزرگ بازار(از لحاظ میزان سرمایه‌ی در حال گردش) می‌باشد، هم اکنون با قیمت ۴۷۳ دلار مبادله می‌شود، این درحالیتس که رمزارز بیت‌کوینSV با در اختیار داشتن رتبه‌ی هشتم بازار، با قیمتی حدود ۲۳۵ دلار مبادله می‌شود.

نظر شما در رابطه با ادعاهای این کاربر چیست؟ آینده‌ی رمزارز بیت‌کوین SV را چگونه ارزیابی می‌کنید؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

منبع
Cointelegraph

بهادر قلندرپور

علاقه‌مند به دنیای رمزارزها و تکنولوژی بلاک‌چین کارگردان بازی "تاریک‌‌تر از سایه" دانشجوی مهندسی پزشکی
دکمه بازگشت به بالا