اخبار سایر کوین‌ها - Altcoinsاخبار و مقالات

آیا 2018 سال رشد ریپل است؟

به گفته ریپل، 3 شرکت مالی در سال 2018 از XRP برای تراکنش‌های خود استفاده خواهند کرد.

نکات برگزیده مطلب
  • به گفته مدیر عامل شرکت ریپل این شرکت به زودی با موسسات مالی و بانک‌ها وارد همکاری خواهد شد. انتظار می‌رود این همکاری باعث رشد این ارز و تصاحب جایگاه اتریوم به عنوان دومین ارز مارکت توسط ریپل شود.

شرکت ریپل (Ripple) روز پنجشنبه در توئییتی اعلام کرد: سه از پنج عدد شرکت انتقال جهانی ارز، توکن ریپل یعنی XRP را وارد سیستم جریان مالی خود خواهند کرد، هرچند در این توئییت حرفی از شرکت‌هایی که این پشتیبانی را انجام خواهند داد نشده است. این سخن در حالی بیان می‌شود که ریپل در حال آماده کردن خود برای تصاحب جایگاه اتریوم به عنوان دومین ارز این بازار از نظر حجم مارکت است.

در این بین یکی از نکات گیج کننده درباره ریپل این است که بیش از 100 شرکت از قابلیت XCurrent این شرکت استفاده می‌کنند، که به عنوان یک نرم‌افزار پیام‌رسان کار می‌کند و ربطی به توکن XRP ندارد. با این حال خیلی از تازه وارد‌ها به دنیای ارز‌های دیجیتال فکر می‌کنند که آن شرکت‌ها از توکن ریپل استفاده می‌کنند در حالی که XCurrent و XRP دو چیز با قابلیت‌های متفاوت هستند.

تا قبل از روز پنجشنبه تنها یکی از شرکت‌های مالی مکزیکی به نام Cuallix اعلام کرده بود که از توکن XRP برای تراکنش‌های برون مرزی استفاده می‌کند. ولی از توئییت‌های مدیر‌عامل ریپل این برداشت را می‌توان کرد که قرارداد‌ها و همکاری‌های بیشتری بین این شرکت و موسسات مالی در راه خواهد بود.

در توئییتی دیگر که در اواخر روز پنجشنبه انتشار یافت مدیر عامل شرکت ریپل، آقای برد گارلینگهوس (Brad Garlinghouse) به یکی از مقاله‌های نیویورک تایمز که درباره افزایش استفاده از XRP ایجاد شک و شبهه کرده بود جواب داد و گفت:

طی ماه‌های گذشته من با بانک‌ها و ارائه‌دهندگان خدمات مالی صحبت کرده‌ام و آنها قصد دارند به صورت جدی از XRapid (محصول ما برای تبدیل ارز XRP) استفاده کنند. Brad Garlinghouse

بر خلاف افزایش قیمت اخیر این کوین تا 4 دلار، XRP در حال افول است و یکی از دلایلش می‌تواند این باشد که کوین‌بیس (Coinbase) اعلام کرد برنامه‌ای برای اضافه کردن این ارز به این صرافی یا GDAX ندارد. نظر شما در رابطه با ارز ریپل چیست؟ نظرات خود را در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

منبع
CoinDesk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا