اخبار بلاکچین و دنیای کریپتواخبار و مقالات

تام لی: روند صعودی بازار به زودی آغاز خواهد شد

او در جدیدترین مصاحبه‌ی خود گفت که ظرف پنج تا شش ماه آینده روند صعودی بازار رمزارزی شروع می‌شود

نکات برگزیده مطلب
  • آقای تام لی(Tom Lee) یکی از بنیانگذاران و مشاور ارشد کمپانی Fundstrat Global Advisors که به عنوان طرفدار صنعت رمزارزی نیز شناخته می‌شود، در جدید‌ترین مصاحبه‌ی خود اعلام نموده که روند نزولی بازار رمزارزی طی پنج تا شش ماه آینده دچار تغییر خواهد شد. وی قبلا اعلام کرده بود که هیچ پیش‌بینی دیگری در رابطه با تغییرات قیمت رمزارزها ارائه نخواهد کرد.

گفته‌های تام لی

توماس لی(Thomas Lee) یکی از بنیانگذاران شرکت خدمات مشاوره‌ای Fundstrat Global Advisors به تازگی سنت پیش‌بینی قیمت رمزارز بیت‌کوین(با نماد BTC) را در روز ۱۴ام مارس شکسته است و اعلام نموده که از نظر او روند صعودی بازار رمزارزی ظرف شش ماه آینده آغاز خواهد شد.

Fundstrat Global

آقای لی که به عنوان یکی از طرفداران پروپاقرص صنعت رمزارزی چند وقت قبل در ماه دسامبر اعلام کرده بود که دیگر هیچ پیش‌بینی در رابطه با تغییرات قیمت بیت‌کوین ارائه نخواهد کرد، اما او طی جدیدترین مصاحبه‌ی خود گفته است که احتمالا در ماه آگوست روند حرکت بازار تغییر خواهد کرد.

وی در مصاحبه‌ی خود اعلام کرد:

من فکر می‌کند که رقم کلیدی که باید تحت نظر بگیریم تغییرات متوسط ۲۰۰ روز آینده باشد. اگر قیمت رمزارز بیت‌کوین بالاتر از ۴ هزار دلار باقی بماند، می‌تواند طی ۲۰۰ روز آینده و در ماه آگوست از متوسط تغییرات قیمت عبور کند، بنابراین من فکر می‌کنم برای اینکه از نظر فنی بیت‌کوین بتواند به بازار صعودی بازگردد به پنج تا شش ماه زمان لازم است. Thomas Lee

آقای لی با اشاره به هاردفورک ماه نوامبر بیت‌کوین کش(با نماد BCH) اعلام کرد که «من فکر می‌کنم خساراتی که واقعا باید برطرف شود مربوط به سقوط از قیمت ۶ هزار دلار به ۳۱۰۰ دلار است.» وی در ادامه افزود:

من فکر می‌کنم که این سقوط قیمت واقعا اعتماد سرمایه‌گذاران و پویش بازار را تحت تاثیر قرار داد. Thomas Lee

همانطور که اخیرا گزارش شده است، رمزارز بیت‌کوین با افزایش متوسط روزانه‌ی حدود ۰/۵ درصد، از ماه فوریه تا کنون روند سودآوری و بازگشت سرمایه‌ی به سرمایه‌گذاران را آغاز نموده است.این رقم در ماه جاری کاهش یافت و به ۰/۲ درصد رسید، که نهایتا باعث شد برخی کاربران فکر کنند وقوع یک روند نزولی و بازار خرسی جدید قریب‌الوقوع است.

از بالاترین رکورد‌های قیمتی در ماه دسامبر ۲۰۱۷ و رسیده به مرز ۲۰ هزار دلار، رمزارز بیت‌کوین حالا در طولانی‌ترین روند نزولی تاریخ حضور خود قرار گرفته و با از دست دادن بیش از ۸۵ درصد ارزش خود، اکنون به قیمت حدود ۳۱۰۰ دلار رسیده است.

روند تغییرات قیمت بیت‌کوین طی یک سال گذشته تا به امروز

در ماه دسامبر یک تحلیل‌گر بازار به نام تونی ویز(Tone Vays) پیش‌بینی کرده بود که قیمت رمزارز بیت‌کوین در مقابل دلار(BTC/USD) قبل از پایان روند نزولی قطعا به نزدیک یک هزار دلار خواهد رسید.

نظر شما در رابطه با گفته‌های آقای لی چیست؟ آیا روند نزولی بازار به زودی پایان می‌یابد؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

منبع
Cointelegraph

بهادر قلندرپور

علاقه‌مند به دنیای رمزارزها و تکنولوژی بلاک‌چین کارگردان بازی "تاریک‌‌تر از سایه" دانشجوی مهندسی پزشکی
دکمه بازگشت به بالا