اخبار سایر کوین‌ها - Altcoinsاخبار و مقالات

انتصاب یکی از مدیران موزیلا به عنوان «مدیرعامل» استلار

دلیل این تصمیم فعالیت‌های خانم «دنل دیکسون» در دفاع از اینترنت آزاد و حفظ حریم خصوصی در زمان هدایت Mozilla Firefox عنوان شده است

نکات برگزیده مطلب
  • بر اساس اطلاعیه‌ی مطبوعاتی بنیاد توسعه‌ی استلار(Stellar) در ۱۴ مارس، دنل دیکسون(Denelle Dixon) مدیر اجرایی سابق موزیلا(Mozilla)، به سمت مدیریت عامل و اجرایی این سازمان منصوب گشت. جد مک‌کالب مدیرعامل کنونی بر گسترش پذیرش استلار و توسعه‌ی پروتکل شبکه فعالیت خواهد کرد.

 

جد مک‌کالب(Jed McCaleb)، مدیر اجرایی کنونی و یکی از بنیانگذاران بنیاد استلار هم اکنون به عنوان طراح اصلی بر روی پروتکل شبکه و استراتژی پذیرش این رمزارز تمرکز می‌کند. بر اساس گزارش مطبوعات، دیکسون در زمان فعالیت خود در موزیلا مبارزه برای بی‌طرفی و کنترل بر داده‌های شخصی را رهبری می‌کرد.

مک‌کالب در بیانیه‌ی مطبوعاتی اعلام کرد: دفاع دیکسون از اینترنت آزاد، رمزگذاری و حفظ حریم شخصی به همراه تجربه‌ی وی در رهبری فعالیت‌ها، تجارت و نقش وی در اتخاذ سیاست‌های موزیلا، برای این بنیاد ضروری است.

موزیلا در اصل با مرورگر وب موزیلا فایرفاکس(Mozilla Firefox) شناخته می‌شود. این مرورگر محبوب نخستین مرتبه 16 سال قبل در سپتامبر 2002 منتشر گردید. این شرکت در ماه آگوست اعلام کرد که استخراج رمزارز تحت وب را در نسخه‌های بعدی خود مسدود می‌کند.

بر اساس گزارش رسانه‌ها نقل و انتقالات زیادی طی ماه‌های گذشته انجام شده است؛ شرکت توسعه و تحقیقات بر روی پروتکل‌های بلاکچین با نام CasperLabs، ولاد زامفیر(Vlad Zamfir) پژوهشگر بنیاد اتریوم(Ethereum Foundation) را به عنوان معمار اصلی پروتکل اجماع منصوب کرد.

در ماه فوریه رسانه‌ها گزارش کرده‌اند که مارکو لیم(Marco Lim)، مدیراجرایی سابق گلد‌من ساکس(Goldman Sachs) به عنوان مدیر صندوق سرمایه‌گذاری فعال در حوزه‌ی بلاکچین و رمزارزی با نام MaiCapital منصوب شده است. در همان زمان شرکت مالی TrueDigital Holdings انتصاب توماس کیم(Thomas Kim)، مدیر ارشد اجرایی سابق Bridgewater Associates را به سمت مدیریت عامل این شرکت اعلام کرد.

آیا دنل دیکسون باعث شکوفایی و افزایش پذیرش استلار خواهد شد؟ نظر خود را به ‌صورت کامنت با ما درمیان بگذارید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

منبع
Cointelegraph
دکمه بازگشت به بالا