اخبار سایر کوین‌ها - Altcoinsاخبار و مقالات

مرحله‌ی دوم ایردراپ توکن BTT توسط مدیرعامل ترون اعلام شد

جاستین سان با انتشار یک پست توییتری از این ایردراپ خبر داد و توضیحاتی پیرامون آن ارائه نمود

نکات برگزیده مطلب
  • جاستین سان(Justin Sun مدیرعامل شرکت ترون) با انتشار یک پست توییتری از مرحله‌ی دوم ایردراپ توکن‌های BTT برای دارندگان رمزارز ترون(با نماد TRX) خبر داد. وی اعلام نموده که شبکه‌ی ترون قرار است در این مرحله‌ی ایدراپ که در تاریخ ۱۱ام مارس برگزار خواهد شد، در مجموع به مالکان رمزارز TRX بیش از ۹۹۰ میلیون توکن BTT اهدا کند.

پست توییتری جاستین سان

براساس پست توییتری جدیدی آقای جاستین سان(Justin Sun) دومین مرحله‌ی ایردراپ(AirDrop) توکن‌های BTT توسط ترو‌ن در راه است. گفته شده که شبکه‌ی ترون قرار است در این مرحله‌ی ایدراپ که در تاریخ ۱۱ام مارس برگزار خواهد شد، در مجموع به مالکان رمزارز TRX بیش از ۹۹۰ میلیون توکن BTT اهدا کند.

همانطور که اشاره شد این دومین مرحله‌ای است که ترو‌ن اقدام به توزیع توکن‌های BTT در بین دارندگان رمزارز ترون(با نماد TRX) می‌کند و این یک فرصت بسیار ایده‌آل برای دارندگان این رمزارز است که توکن‌های رایگان دریافت کنند. تمام کیف‌پول‌های رمزارزی رسمی که قبل از تاریخ ۱۱ مارس و رسیدن ارتفاع بلاک ترو‌ن به ۶/۶ میلیون رمزارزهای TRX داشته باشند، برای دریافت این ایردراپ واجد شرایط محسوب می‌شوند.

بنیان بیت‌تورنت(BitTorrent) اعلام نموده که قبل از تاریخ ۱۱ام مارس، در جهت ارائه‌ی یک سابقه‌ی مناسب از همه‌ی مواردی که برای شرکت در ایردراپ واجد شرایط محسوب می‌شوند، یک تصویر از دفاتر کل TRX منتشر خواهد کرد. پس از این مرحله، ایردراپ بعدی توکن‌های BTT در روز ۱۱ام فوریه سال ۲۰۲۰ رخ خواهد داد.

هفته‌ی گذشته آقای سان با انتشار یک بیانیه‌‌ی پر سروصدا اعلام کرد که ترو‌ن قرار است با پشتیبانی و مشارکت‌های بیشتر، بیش از ۱ میلیارد کاربر فعال را به شبکه‌ی بیت‌تورنت و اکوسیستم ترون وارد کند.

شبکه‌ی ترون در ماه فوریه و قبل از توزیع اولین ایردراپ، شاهد افزایش چشم‌گیر تعداد کاربران و حساب‌های جدید بود. به طور معمول انتظار می‌رود که در این مرحله نیر تعداد بیشتری کاربر برای دریافت توکن‌های رایگاه به شبکه‌ی ترون بپیوندند.

آیا شما موفق به دریافت توکن‌های مرحله‌ی اول شده‌اید؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 3.5]

منبع
Zycrypto

بهادر قلندرپور

علاقه‌مند به دنیای رمزارزها و تکنولوژی بلاک‌چین کارگردان بازی "تاریک‌‌تر از سایه" دانشجوی مهندسی پزشکی
دکمه بازگشت به بالا