اخبار بیت‌کوین - Bitcoinاخبار و مقالات

پیشنهاد ۵ میلیون دلاری جرج سوروس برای پامپ بیت‌کوین

الکس جونز طی مصاحبه‌ای ادعا کرد که ۸ سال پیش، جرج سوروس به او مبلغ ۵ میلیون دلار را برای دستکاری در قیمت بیت‌کوین پیشنهاد کرده بود

نکات برگزیده مطلب
  • ممکن است عجیب به نظر برسد اما در جوامع خاصی هنوز هم بیت‌کوین شناخته شده نیست. بسیاری از طرفداران برجسته‌ی بیت‌کوین از محبوبیت خود در مقابل تاثیرات مخرب حملات هکری و فعالیت‌های بخش تاریک وب استفاده می‌کنند. هم اکنون می‌توانیم الکس جونز(Alex Jones) تئوریست ترس از توطئه را به فهرست طرفداران برجسته‌ی بیت‌کوین اضافه کنیم.

 

الکس جونز(Alex Jones)، تئوریست توطئه و فروشنده‌ی مکمل‌های غذایی اخیرا با حضور در برنامه‌ی پادکست جو روگان(Joe Rogan) رمزارزها را آینده‌ی تبادلات مالی خواند. جونز با اشاره به عدم اطمینان بر اقتصاد ارزی بر پایه‌ی پول نقد که توسط دولت‌های سراسر جهان کنترل و مدیریت می‌شود، اعلام کرد:

ما دارای سازمان فدرال رزرو محرمانه‌ای هستیم که هرچیزی در آن به شکل ارز فیات است. من هیچ کسی را قضاوت نمی‌کنم، فقط می‌گویم مراقب باشید. Alex Jones

او به روگان گفت که 8 سال پیش، جرج سوروس(George Soros) پنج میلیون دلار برای پامپ(افزایش قیمت) بیت‌کوین به وی پیشنهاد کرد. بر اساس ادعای وی این مقدار رمزارز در ماکزیمم قیمت سال 2017، 38 میلیون دلار ارزش داشت، اما وی این پیشنهاد را رد کرد. از آنجایی که تقریبا 2 هزار بیت‌کوین در ماکزیمم قیمت 38 میلیون دلار ارزش دارد و تنها با بازگشت 21 ماه به گذشته می‌توان ارزش 5 میلیون دلاری برای رمزارزهای اشاره شده دست یافت، می‌توان این ادعا را اشتباه در محاسبه‌ی زمان و یا ارزش در نظر گرفت.

آیا ادعای پیشنهاد 5 میلیون دلاری جرج سوروس برای پامپ بیت‌کوین باور پذیر است؟ نظر خود را به صورت کامنت با ما درمیان بگذارید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

منبع
Bitcoinist

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا