اخبار بیت‌کوین - Bitcoinاخبار و مقالات

جان مک‌آفی اطمینان داد که قیمت بیت‌کوین به یک میلیون دلار خواهد رسید

او با انتشار یک پست توییتری تاریخ دقیق محقق شدن این پیش‌بینی را پایان روز ۳۱ام ماه دسامبر ۲۰۲۰ اعلام کرده است!

نکات برگزیده مطلب
  • آقای جان مک‌آفی(John McAfee) طرفدار صنعت رمزارزی و بنیانگذار نرم‌افزار امنیت سایبری McAfee در جدید‌ترین پست توییتری خود با اطمینان کامل اعلام نموده که تا پایان روز ۳۱ دسامبر ۲۰۲۰، قیمت هر واحد رمزارز بیت‌کوین به یک میلیون دلار خواهد رسید.

جدید‌ترین اظهارات مک‌آفی

 آقای جان مک‌آفی(John McAfee) برنامه‌نویس آمریکایی-بریتانیایی و بنیان‌گذار نرم‌افزار امنیت سایبری McAfee، اخیرا با اطمینان کامل اعلام کرده است که تا پایان دسامبر ۲۰۲۰ قیمت هر واحد رمزارز بیت‌کوین(با نماد BTC) به یک میلیون دلار خواهد رسید.

وی با انتشار یک پست توییتری در ۲۲ام فوریه اعلام کرد:

John McAfee

مردم در حال فهمیدن این موضوع هستند که قیمت بیت‌کوین به یک میلیون دلار خواهد رسید. اما چه زمانی این اتفاق رخ می‌دهد؟ یک روزی، شاید ۵ سال دیگر یا یک دهه‌ی دیگر. من تنها کسی هستم که این تاریخ دقیق را به شما می‌دهد: ۳۱ دسامبر ۲۰۲۰ John McAfee

وی در ادامه‌ی صحبت‌های خود گفت که نمی‌خواهد به جمع افرادی وارد شود که احتمال می‌دهند قیمت رمزارز بیت‌کوین در آینده افزایش خواهد یافت، بلکه پیش‌بینی‌های وی قطعی است و این اتفاق رخ می‌دهد.

یکی دیگر از علاقه‌مندان به صنعت رمزارزی و بیت‌کوین که فکر می‌کند در آینده‌ای نه چندان دور قیمت هر واحد بیت‌کوین به یک میلیون دلار می‌رسد، آقای جسی لاند(Jesse Lund) معاون بخش بلاک‌چین و ارزهای دیجیتال در کمپانی بزرگ IBM است. وی در پاسخ به سوالی که در رابطه با آینده‌ی بیت‌کوین از او پرسیده شده بود، گفت که به عقیده‌ی او قیمت بیت‌کوین روزی به یک میلیون دلار خواهد رسید.

او اظهار داشت:

من معتقد‌ام که قیمت بیت‌کوین روزی به یک میلیون دلار خواهد رسید. من حتی در رابطه با این موضوع چندین پست در وبلاگم منتشر کرده‌انم. من از این عدد خوشم می‌آید؛ زیرا در صورتی که قیمت هر واحد بیت‌کوین به یک میلیون دلار برسید، هر ساتوشی نیز برابر با یک پنی خواهد بود، این بدان‌ معناست که بیش از ۲۰ تریلیون دلار نقدینگی در شبکه‌ی این رمزارز وجود خواهد داشت و این رقم هنگفت می‌تواند چشم‌انداز خدمات مالی را به کلی تغییر دهد. Jesse Lund

آقای لاند معتقد است که این اتفاق در بلند مدت به وقوع خواهد پیوست اما همچنین انتظار دارد که قیمت هر واحد رمزارز بیت‌کوین تا پایان سال ۲۰۱۹ به رقم ۵ هزار دلار برسد. البته تمام گفته‌های او بر پایه‌ی حدس و گمان است زیرا هیچ چیزی برای اثبات گفته‌های خود ارائه نکرده است.

نظر شما در رابطه با گفته‌های جان مک‌آفی چیست؟ آیا قیمت بیت‌کوین طی چند سال آینده به رقم ۱ میلیون دلار خواهد رسید؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

منبع
ZYcrypto

بهادر قلندرپور

علاقه‌مند به دنیای رمزارزها و تکنولوژی بلاک‌چین کارگردان بازی "تاریک‌‌تر از سایه" دانشجوی مهندسی پزشکی
دکمه بازگشت به بالا