اخبار بیت‌کوین - Bitcoinاخبار و مقالات

امکان سقوط بیت‌کوین تا ۱۸۰۰ دلار همچنان وجود دارد!

یکی از تجار با تجربه‌ی صنعت رمزارزی اخیرا اعلام نموده که امکان سقوط ارزش رمزارز بیت‌کوین تا ۱۸۰۰ دلار نیز وجود دارد و این مسأله او را نگران نمی‌کند

نکات برگزیده مطلب
  • یکی از تجار و محققان مشهور بازار رمزارزی که در فضای توییتر با نام مستعار The Crypto Dog فعالیت می‌کند اخیرا با انتشار یک پست توییتری اظهار نموده که قیمت ۱۸۰۰ دلار برای رمزارز بیت‌کوین(با نماد BTC) اصلا «تعجب‌ برانگیز» نخواهد بود و امکان سقوط ارزش تا این رقم همچنان ادامه دارد. این کاربر در ادامه اظهار نموده که به صورت قطعی در رابطه با سقوط مجدد قیمت بیت‌کوین تا این سطح مطمئن نیست، اما به دلیل اطمینان به آینده‌ی بلند مدت صنعت رمزارزی، در صورت تداوم روند نزولی بازار و رسیدن ارزش بیت‌کوین تا ۱۸۰۰ دلار هم باعث ناراحتی و نگرانی او نخواهد شد.

.

اظهارات The Crypto Dog

یکی از تجار و محققان مشهور بازار رمزارزی که در فضای توییتر با نام مستعار The Crypto Dog فعالیت می‌کند اخیرا با انتشار یک پست توییتری اظهار نموده که قیمت ۱۸۰۰ دلار برای رمزارز بیت‌کوین(با نماد BTC) اصلا «تعجب‌ آور» نخواهد بود.

گرچه این کاربر اظهار نموده که به صورت قطعی در رابطه با سقوط مجدد قیمت بیت‌‌کوین تا این سطح مطمئن نیست، اما در صورت تداوم روند نزولی بازار و رسیدن ارزش بیت‌کوین تا ۱۸۰۰ دلار، باز هم این موضوع باعث ناراحتی و نگرانی او نخواهد شد. این تاجر رمزارزی با تجربه در ادامه‌ی پست توییتری خود پیش‌بینی کرده است که احتمال سقوط قیمت رمزارز اتریوم(با نماد ETH) تا ۵۰ دلار نیز وجود دارد.

پیش‌بینی قیمت ۶۲۰۰ دلار برای بیت‌کوین به عنوان «حداکثر مطلق»

این کاربر توییتری که بیش از ۱۰۰ هزار فالوور در فضای مجازی دارد، توصیه می‌کند که «باید میزان ریسک و خطرات احتمالی را پایین آورد» و بر روی «یادگیری» نحوه‌ی تجارت و مبادله‌ی رمزارزها تمرکز کرد. وی همچنین یکی از پست‌های قدیمی خودش که در ماه دسامبر ۲۰۱۸ منتشر کرده بود را به اشتراک گذاشت و اشاره کرد که « رمزارز بیت‌کوین ممکن است در آخرین مرحله‌‌ی روند نزولی قرار گرفته باشد». این کاربر در آن زمان پیش‌بینی کرده بود که قیمت ‌بیت‌‌کوین‌ می‌تواند «به سطح حداقل مطلق ۱۸۰۰ دلار سقوط کرده یا به حداکثر مطلق ۶۲۰۰ دلار برسد».

وی در این پست توییتری همچنین اظهار نموده که احتمالا رمزارز بیت‌کوین برای مدت زمان قابل توجهی، در رنج قیمت ۳۰۰۰ تا ۵۴۰۰ دلار مبادله خواهد شد. وی همچنین با انتشار یک پست توییتری دیگر اعلام کرده بود که با در نظر گرفتن شرایط فعلی بازار، «یک فرصت باورنکردنی برای افراد سطح متوسط جامعه» به وجود آمده است تا به صنعت رمزارزی وارد شوند.

این کاربر با تجربه در ادامه‌ی گفته‌های خود اعلام کرد که پاداش و نتیجه‌ی وارد شدن به بازار‌های رمزارزی در این مقطع زمانی، در زمان شروع روند صعودی بعدی نمایان خواهد شد؛ با این حال «در حال حاضر نباید برای خرید بیت‌کوین هیچ عجله‌ای داشته باشید». او همچنین اعلام کرده که «در حال حاضر زمان خوبی برای جمع‌آوری بیت‌کوین است». این جمله دقیقا با گفته‌های آقای آنتونی پومپیلیانو(Anthony Pompliano یکی از طرفداران صنعت رمزارزی) مطابقت دارد. آقای پومپیلیانو که یکی از تحلیلگران با تجربه و سرشناس محسوب می‌شود، اعلام کرده است که «ما باید بیت‌‌کوین را به عنوان یک سرمایه‌گذاری بلند مدت در نظر بگیریم».

نمودار تغییر قیمت رمزارز بیت‌کوین(با نماد BTC) طی یک سال گذشته تا به امروز

کم بودن سرمایه‌ی در حال گردش بیت‌کوین به معنای عدم همبستگی با بازار‌های سنتی است

براساس گفته‌های the Crypto Dog، اواسط سال ۲۰۱۹ تا سال ۲۰۲۰ را باید مقطع زمانی «کاتالیزور اساسی» نامگذاری کرد، زیرا رخداد‌های مهمی از جمله راه‌اندازی پلت‌فرم Bakkt، راه‌اندازی پلت‌فرم نگهداری دارایی دیجیتال کمپانی Fidelity و تصویب صندوق سرمایه‌گذاری قابل مبادله‌ی بیت‌‌کوین(ETF بیت‌کوین) ارائه شده توسط VanEck، احتمالا در این دوره‌ی زمانی به وقوع خواهند پیوست.

هنگامی که جان تودارو(John Todaro مدیر تحقیقات TradeBlock) با اشاره به سقوط فعلی بازار سهام، در رابطه با «تاخیر در این دوره‌ی زمانی» از کاربر مذکور سوال پرسید، the Crypto Dog پاسخ داد:

زمانی که همه حواس‌ها به سمت سقوط بازار و خطرات پیش آمده جلب شده باشد، همیشه اینگونه نگرانی‌ها وجود دارد؛ اما برای من زمانی نگرانی افزایش می‌یابد که سرمایه‌ی در حال گردش رمزارز بیت‌کوین بزرگ‌تر و بیشتر باشد. the Crypto Dog

وی همچنین در ادامه‌ی اظهارات خود اعلام کرد که او با این ایده که «بیت‌‌کوین یک پناهگاه امن برای ذخیره‌ی ارزش است»، کاملا موافق نیست و معتقد است که بیت‌کوین نباید نوعی سهام در نظر گرفته شود، بلکه این رمزارز ویژگی‌هایی شبیه به «کالا» و «پول نقد» دارد. وی در ادامه‌ی صحبت‌های خود با اشاره به اینکه هیچ‌کس نمی‌تواند به صورت دقیق عملکرد رمزارزها و دیگر دارایی‌های دیجیتال را در آینده پیش‌بینی کند، افزود که «ما خواهیم دید که تمام این گفته‌ها در آینده چطور دستخوش تغییر خواهند شد».

نظر شما در رابطه با گفته‌های این کاربر با تجربه چیست؟ آقا روند نزولی بازار رمزارزی همچنان ادامه خواهد یافت؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

منبع
Cryptoglobe

بهادر قلندرپور

علاقه‌مند به دنیای رمزارزها و تکنولوژی بلاک‌چین کارگردان بازی "تاریک‌‌تر از سایه" دانشجوی مهندسی پزشکی
دکمه بازگشت به بالا