اخبار بلاکچین و دنیای کریپتواخبار و مقالات

ماینینگ شرکت اینترنتی GMO راه‌اندازی شده و در حال کار است

نکات برگزیده مطلب
  • GMO internet یک شرکت معتبر فناوری اطلاعات در ژاپن است که اخیرا عملیات ماین ارزهای دیجیتال خود را راه‌‌ اندازی کرده است. این شرکت همچنین بخشی از دستمزد کارمندان خود را با بیت‌کوین پرداخت می‌کند.

بخش ماینینگ این شرکت قبلا در ماه سپتامبر به نمایش گذاشته شده بود و هدف آن راه اندازی در سه ماهه اول سال 2018 بود. شرکت GMO در سال گذشته تعدادی از خطوط تجاری مرتبط با ارزهای دیجیتال را خریداری کرد که از جمله یک پلت‌فرم مبادله که در بهار افتتاح شد و یک سرویس پرداخت حقوق بیت‌کوینی متمرکز شده که در اوایل ماه جاری منتشر شد.

بر اساس اعلامیه امروز، این تاسیسات جدید در شمال اروپا مستقر است و درحالی که شرکت تصمیم گرفت که نام این مکان را فاش نکند، به این نکته اشاره داشت که برق مورد نیاز این تاسیسات توسط منابع گرمایشی زمین و دستگاه‌های سد آبی تامین می‌شود.

کسب و کار ماینینگ ارزهای دیجیتال این شرکت از تکنولوژی‌های موجود استفاده می‌کند تا در تاسیسات ماینینگ موجود در شمال اروپا (مرکز ماین) این عملیات را انجام دهد GMO

این اعلامیه همچنین برنامه‌های قبلی ارائه شده برای توسعه یک بخش ماینینگ ابری را نیز تایید می‌کند که از طریق آن می‌توان قدرت هش و پاداش‌های مرتبط را به فروش رساند. (زمانی که یک بلاک توسط ماینرها به بلاکچین افزوده می‌شود، آن ماینر یک سکه را به عنوان پاداش دریافت می‌کند)
به نظر می‌رسد که شرکت GMO یک رویکرد بلند مدت برای کسب و کار ماینینگ خود در نظر گرفته است.
به عنوان مثال بخش داد و ستد عمومی در نظر دارد تا برای نیمه اول سال آینده تراشه‌های خود را ارتقاء دهد. حمایت از این طرح، توسط تحقیق در مورد تراشه‌های جدید ماینینگ خواهد بود که با شرکای تایید شده به عمل خواهد آمد.
انتظار می‌رود که نتایج انجام این فرآیند این باشد که GMO بخشی به عنوان فروش سخت افزارهای ماین راه‌ اندازی کند.
این شرکت همچنین در این بیانیه اعلام کرد: “پس از اینکه شرکت دارای سطح معینی از تجربه عملیاتی شد، بر روی ایجاد محتوای جدید برای سرویس ماینینگ ابری (Cloud mining) و فروش نسل بعدی از بردهای ماینینگ مجهز به تراشه‌های جدید، کار خواهد کرد”.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

منبع
CoinDesk
دکمه بازگشت به بالا