اخبار بلاکچین و دنیای کریپتواخبار و مقالات

منتظر اکسچنج غول سرگرمی ژاپن، DMM باشید!

نکات برگزیده مطلب
  • فروشگاه اینترنتی ژاپنی و گروه غول‌پیکر اینترنتی DMM جزئیات بیشتری از برنامه ‌ریزی خود برای شروع به کار اکسچنج ارزهای رمزگذاری‌شده بیان کرده است، براین اساس زمان شروع به کار این اکسچنج 11 ژانویه 2018 خواهد بود و نامش DMM Bitcoin خواهد بود.

گروه DMM، اتحادیه‌ی غول‌پیکر سرگرمی ژاپنی، مسئول سایت فروشگاه DMM.com با بیش از 27 میلیون کاربر در حال تدارک یک اکسچنج ارزهای رمزگذاری‌شده است. 7 ارز رمزگذاری‌شده، 14 مارکت تبادل و معاملات اعتباری از جمله مواردی هستند که در نظر گرفته شده‌اند.

بازگشایی اکسنچ DMM در ماه ژانویه
فروشگاه اینترنتی ژاپنی و گروه غول‌پیکر اینترنتی DMM جزئیات بیشتری از برنامه ‌ریزی خود برای شروع به کار اکسچنج ارزهای رمزگذاری‌شده بیان کرده است، براین اساس زمان شروع به کار این اکسچنج 11 ژانویه 2018 خواهد بود و نامش DMM Bitcoin خواهد بود.

طبق گفته‌ی شرکت:
“اکسچنج DMM Bitcoin به عنوان یک سرویس جدید برای ارزهای مجازی در 10 ژانویه‌ی 2018 شروع به کار خواهد کرد و ما برنامه‌ریزی کرده‌ایم که از 11 ژانویه کاربران قادر به ایجاد اکانت باشند”

پیش از این، گروه DMM یک اکسچنج کوچک را به نام Tokyo Bitcoin مدیریت می‌کرد. پلتفرم آن‌ها توسط آژانس سرویس‌های مالی ژاپن (FSA) در 1 دسامبر تایید شد و این یکی از تنها 15 اکسچنجی بود که توسط این آژانس رسما تایید شده است. Tokyo Bitcoin تغییر نام پیدا کرد به DMM Bitcoin و فعالیت آن متوقف شده است.

شروع به کار با 7 ارز رمزگذاری‌شده
براساس گفته‌های شرکت:
“با 7 ارز رمزگذاری‌شده در 3 مارکت برای مبادلات لحظه‌ای و 14 مارکت برای مبادلات اعتباری شروع به کار خواهیم کرد”

با 7 ارز رمزگذاری‌شده در 3 مارکت برای مبادلات لحظه‌ای و 14 مارکت برای مبادلات اعتباری شروع به کار خواهیم کرد DMM Group

 

7 ارز رمزگذاری‌شده‌ی مورد استفاده عبارتند از: بیت‌کوین (BTC)، اتریوم (ETH)، نم (XEM)، ریپل (XRP)، لایت‌کوین (LTC)، اتریوم کلاسیک ( ETC) و بیت‌کوین‌کش (BCH). مارکت‌های معاملات لحظه‌ای عبارتند از: BTC/JPY، ETH/JPY و ETH/BTC. همچنین 14 مارکت برای معاملات اعتباری با قابلیت معامله تا 5 برابر اعتبار در نظر گرفته شده‌اند .برای تراکنش‌ها کارمزدی دریافت نمی‌شود، اما کارمزد معاملات اعتباری 0.04 درصد در روز خواهد بود.

در مقام مقایسه، رقیب DMM، یعنی اکسچنج اینترنتی GMO به نام GMO Coin، در حال حاضر تنها از 5 ارز بیت‌کوین، اتریوم، اتریوم کلاسیک، ریپل و بیت‌کوین‌کش پشتیبانی می‌کند. این اکسچنج قابلیت معاملات اعتباری تا 5، 10 و 25 برابر اعتبار و با کارمزد 0.05 درصد در هر روز را دارد.

معاملات در DMM Bitcoin از طریق سیستم‌های iOS، اندروید و کامپیوترهای شخصی امکانپذیر خواهد بود. ابزار معامله نیز دقیقا مشابه سایت فارکس این گروه، یعنی DMM FX خواهند بود. قابلیت واریز و برداشت به/از حساب نیز در قالب ین، بیت‌کوین و اتریوم فراهم خواهد بود.

در ماه سپتامبر 2017 شرکت DMM بخش ارزهای مجازی خود را ایجاد کرد و همچنین عنوان کرد که برنامه‌ریزی کرده است تا جزو 10 مزرعه‌ی بزرگ ماینینگ در سال آینده شود.

نظر شما در این خصوص چیست؟ آیا شروع به کار این اکسچنج تاثیری بر روی بازار خواهد گذاشت؟

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
منبع
news.bitcoin.com

محسن پرهیزکار (MaKenZi)

لیسانس نرم‌افزار، علاقه‌ی بسیار به بلاگینگ، تردینگ و ماینینگ - مدیر ارشد موبایلستان 2007-2012 - بلاگر رسمی نوکیا 2011-2012 - بلاگر رسمی ال‌جی 2014-2015 - نویسنده‌ی فوت‌وفن 2014-2015

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا