اخبار سایر کوین‌ها - Altcoinsاخبار و مقالات

Bosch در IOTA سرمایه‌گذاری می‌کند

با توجه به گفته‌های منابع نزدیک به هردو شرکت، سرمایه‌گذاری قابل توجهی توسط شرکت سرمایه گذاری The Robert Bosch Venture Capital یا RBVC در ارز مجازی IOTA انجام شده است. این اولین سرمایه‌گذاری در تکنولوژی لیست توزیع شده (Distributed Ledger) توسط شرکت رابرت بوش است.
ایوتا یک ارز مجازی برای تکنولوژی اینترنت اشیاء (IOT) می‌باشد که اخیره با رشد قابل توجهی روبرو بوده است. مارکت کپ این ارز مجازی MIOTA چهارصد درصد رشد یافته و به رتبه چهارم در بین تمام ارزهای‌دیجیتال رسید پس از آنکه شرکت اعلام کرد که بازار فروش داده‌ها در انتهای ماه نوامبر راه‌اندازی خواهد کرد.
علاوه بر این سرمایه‌گذاری، شریک کمپانی RBVC یعنی دکتر هوگان جیانگ (Dr. Hongquan Jiang) نیز به هیئت مشاوره ایوتا ملحق خواهد شد. علاقه خاص گروه RBVC فناوری Tangle در ایوتا است که تکنولوژی تعمیم داده شده از پروتکل بلاکچین است که به ماشین‌ها اجازه می‌دهند تا بر روی بستر اینترنت با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.

ما بیش از یک سال است که با تیم ایوتا درحال همکاری هستیم. من در مورد فناوری Tangle در ایوتا هیجان زده هستم زیرا می‌تواند به طور بالقوه به استاندارد تکنولوژی زیرساختی برای ماشین‌ها به عنوان یک راه ارتباطی، امنیتی و پرداختی بین ماشینی در فضای IOT باشد.دکتر جیانگ، در مورد سرمایه گذاری اخیر

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

منبع
CoinTelegraph
دکمه بازگشت به بالا