اخبار سایر کوین‌ها - Altcoinsاخبار و مقالات

Charlie Lee سازنده لایت‌کوین همه لایت‌کوین‌هایش را فروخت

نکات برگزیده مطلب
  • چارلی لی خالق لایت‌کوین در رسانه‌های اجتماعی اعلام کرد که وی در طول چند روز گدشته تمام لایت‌کوین‌های خود را که طی چند سال اخیر نگهداری می‌کرده است را به فروش رسانده است. این اعلامیه به معنای نشان دادن آن است که او دیگر در تضاد با ترویج آلت‌کوین‌ها نیست اما زمانبندی انتشار این اعلامیه موجب برانگیختن واکنش‌ها علیه لی شده است.

شفاف‌سازی درباره لایت‌کوین
چارلی لی بنیانگذار لایت‌کوین امروز به همه اطلاع داد که با فروش و اهداء تمامی لایت‌کوین‌هایش در چند روز گذشته، دیگر هیچ رابطه مستقیمی با ارزهای دیجیتال ندارد. او در نوشته‌هایش در سایت رددیت (Reddit) توضیح می‌دهد که این کار اون برای جلوگیری از پیدایش تضاد در زمان ترویج دادن لایت‌کوین به وسیله وی، به عنوان فردی با نفوذ بسیار زیاد در رسانه‌های اجتماعی صورت گرفته است.
لی طرفدارانش را اطمینان می‌دهد که این بدان معنا نیست که دیگر از لایت‌کوین بیرون می‌آید و هنوز هم تمام وقت خود را برای کار کرد بر روی ارزهای دیجیتالی که خلق کرده است، صرف می‌کند. او ادامه داد و گفت که نه تنها با نگه‌داشتن لایت‌کوین[و تاثیر بر بازار از آن طریق] بلکه با رشد [و همه‌گیر شدن] لایت‌کوین سود می‌برد.

زمان‌بندی

در این اعلامیه او توضیح داد که در طول سال گذشته او سعی در جلوگیری از اظهارات عمومی در توییتر درباره قیمت لایت‌کوین داشته، زیرا او همیشه متهم به انجام تغییراتی جهت بالا و پایین بردن قیمت لاین‌کوین بوده است تا موقعیت شخصی‌اش در بازار را بهبود ببخشد. او همچنین توضیح می‌دهد که او درحال حاضر در وضعیت خوبی بسر می‌برد تا جایی که نیازی به کسب سود بیشتر مالی از نگهداری لایت‌کوین ندارد هرچند که می‌تواند این عمل را انجام دهد.

 

همه افرادی که در جامعه ارزهای مجازی حضور دارند نه، اما در اغلب موارد افرادی که او را به سختی برای بحث‌های مدنی‌اش می‌شناسند، منطق لی را قبول دارند. زمانبندی اعلامیه او که سریعا پس از اعلام Coinbase و Gdax که بیت‌کوین‌کش را به مبادلات خود افزوده‌اند، دلیل اصلی این چنین واکنش‌ها به او بود. لی در ماه ژوئن زمانی که در Coinbase سمت مدیر مهندسی بود، این شرکت را ترک کرد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

منبع
BitCoin.com
دکمه بازگشت به بالا