اخبار سایر کوین‌ها - Altcoinsاخبار و مقالات

Parity Technologies و قفل ماندن اتریوم‌ در ولت‌های چند امضاء

نکات برگزیده مطلب
  • شرکت "Parity Technologies" امروز پیشنهاد کرد که این شرکت ممکن است دیگر ادامه تغییرات نرم افزارِ بلاکچین اتریوم را به عنوان راهی برای بازگرداندن صدها میلیون از سرمایه‌های غیر قابل دسترس، دنبال نکند.

پس از چند روز بررسی راجع به چهار پروتکل اتریوم که ممکن بود اجازه دسترسی به 275 میلیون دلار اتریوم (که در طی برخی ایرادات در نرم‌افزار اتریوم قفل شده بود) را به “Parity Technologies” بدهد این شرکت اطلاعاتی راجب پیشرفت‌هایش در این زمینه منتشر کرد. این چهار گزینه که در یک پست در یک بلاگ جزئیاتی در مورد آن‌ها فاش شد شامل تغییرات متنوعی در نرم افزار اتریوم به ویژه ماشین مجازی اتریوم EVM است که دستورات قراردادهای هوشمند را در کد اصلی ترجمه می‌کند.
افری شوئدون (Afri Schoedon) سخنگوی “Parity Technologies” در سخنرانی امروز در مورد این موضوع اذعان کرد که راه‌های پیشنهادی برای باز کردن دسترسی به این سرمایه‌ها، ممکن است در دستیابی به قسمت‌های عمده مورد نیاز موفق نبوده باشند، تا ایده‌ها به کد تبدیل شوند و سپس پیشنهاد و در شبکه پذیرفته شوند.

درواقع من نمی‌خواهم در مورد این موضوع صحبت کنم، جز این نکته که Parity Technologies دیگر قصد ندارد پیشنهادات را دنبال کند زیرا ما بازخودها را به صورت روشن و با صدای بلند دریافت کرده‌ایم Afri Schoedon

این کامنت زمانی نوشته شد که هادسون جیمسون (Hudson Jameson) رئیس ارتباطات بنیاد اتریوم از شوئدون خواست که پیشنهادات به عنوان بخشی از دستور جلسه باشند.
در این جلسه شوئدون به عنوان سخنگوی تکنولوژی موازی در جلسات توسعه دهندگان و انجمن‌های عمومی به کوین دسک (CoinDesk) گفت: “ما دیگر تلاش بیشتری برای بهبود این پیشنهادات نمی‌کنیم”.
شرکت “Parity Technologies” هنوز اعلامیه‌ی رسمی در مورد مراحل بعدی ارائه نکرده است اما کمی بعد از جلسه توسعه دهندگان امروز، شرکت در یک توییت اعلام کرد که آن‌ها گزینه‌های ذکر شده را مورد بررسی قرار خواهند داد.
این پست انتقاد‌های شدیدی نه تنها از کاربران اتریوم بلکه همچنین از توسعه دهندگان شبکه‌ی منبع باز دریافت نموده است. نیک جانسون (Nick Johnson) مدیر توسعه هسته اتریوم در یک پست در تاریخ 11 دسامبر هشدار داد که تغییرات کد ممکن است منجر به نتایج خطرناک و غیر قابل پیش‌بینی شود.
او نوشت: ” به دلیل خطرات و عدم اطمینان در مورد هر یک از این چهار نوع پیشنهاد من شخصا نمی‌توانم هیچ کدام را برای تصویب ارائه دهم.”

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

منبع
CoinDesk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا