اخبار سایر کوین‌ها - Altcoinsاخبار و مقالات

صدها شرکت به دنبال استفاده از تکنولوژی IOTA هستند

طبق گفته‌های دیوید سانستبو تقاضا برای استفاده از IOTA در صنایع روز به روز در حال افزایش است

نکات برگزیده مطلب
  • دیوید سانستبو بنیانگذار بنیاد آیوتا در جدید‌ترین گفته‌های خود اعلام نموده که بیش از ۶۰۰ شرکت علاقه‌ی خود را نسبت به استفاده از IOTA نشان داده‌اند و قصد دارند از آن برای رسیدن به اهداف خود استفاده کنند.

به جرات می‌توان گفت تنها طی یک سال گذشته بیش از ۶۰۰ شرکت مختلف علاقه‌ی خود را با استفاده از IOTA نشان داده‌اند. این شرکت‌های قصد دارند تا از این بنیاد برای رسیدن به اهداف خود استفاده کنند و بزرگ‌ترین مانع پیش روی آن‌ها این است که هیچ ائتلاف ثالثی وجود ندارد که بتواند این روند را هموارتر سازد.

تقاضا برای استفاده از IOTA روز به روز در حال افزایش است چونکه به نظر می‌رسد این فناوری اشتیاق زیادی برای توامند‌سازی جامعه‌ی بین‌المللی جهت ایجاد یک اقتصاد مشترک است. دیوید سانستبو(David Sonstebo) بنیانگذار بنیاد آیوتا معتقد است که شرکت‌ها به افراد برنامه‌نویس بیشتری دارند. تمرکز این شرکت بر روی بررسی اکوسیستم، توسعه‌ی مستندات و بازار‌های اطلاعاتی است زیرا هدف آن ایجاد تعریف جدیدی از اعتماد، مالکیت و ارزش است.

زمانی که از آقای سانستبو در رابطه با تعداد افرادی که طی یک سال گذشته از توصیه‌های بنیان IOTA  استفاده کرده‌اند، سوال پرسیده شد او اشاره کرد که بیش از ۶۰۰ سازمان علاقه‌ی خود را به این مورد نشان داده‌اند. شرکت‌های مختلف قصد دارند تا از این بنیاد برای رسیدن به اهداف خود استفاده کنند، و بزرگ‌ترین مانع برای رسیدن به این مورد آن است که هیچ سازنده‌ی شخص ثالثی برای هموارتر کردن این مسیر وجود ندارد. او همچنین گفت که هرکسی که اصول اولیه‌ی برنامه‌نویسی را بلند باشد، اَبرا(Abra نرم‌افزار تجارت رمزارزی است که استفاده از کارت‌های بانکی، بیت‌کوین، بیت‌کوین کش و لایت‌کوین را پشتیبانی می‌کند) بهترین انتخاب برای آن‌هاست.

آقای سانستبو برای توضیح بیشتر در رابطه با این مورد اعلام کرد:

در حال حاضر شما می‌توانید تنها با داشتن اطلاعاتی در رابطه با IOTA و برنامه‌نویسی پایه، معاملات خودبی را برای خود دست و پا کنید. تعداد زیادی از این پروژه‌های در حال تعلیق تنها به دلیل نداشتن شخصی که اطلاعات کافی در رابطه با برنامه‌نویسی پایه و IOTA دارد، از ادامه‌ی مسیر خود باز مانده‌اند. David Sonstebo

وی همچنین اشاره کرد که او هم اکنون در حال ساخت یک ساختار منسجم برای جامعه‌ی کسب و کاری است. به گفته‌ی او، این ساختار می‌تواند به عنوان یک نقطه شروع برای شرکت‌هایی باشد که مایل به همکاری و استفاده از IOTA هستند.

آقای سانستبو معتقد است زمانی که همه چیز مشخص شده و صنعت رمزارزی و بلاک‌چین فراگیر شود، نرخ پذیرش IOTA در مقیاسی که هرگز در تاریخ دیده نشده، افزایش ناگهانی خواهد داشت.

همانطور که قبلا گزارش شده است، یکی از کاربران وب‌سایت Reddit گفته بود که اگر کسی قبلا کار برنامه‌نویسی انجام نداده باشد، زبان برنامه‌نویسی پایتون(Python) یک زبان مناسب برای شروع یادگیری برنامه‌نویسی است. او خاطر نشان کرده‌ است که این زبان نه تنها کاربردی است، بلکه یک استاندارد نیز محسوب می‌شود زیرا برخی از توابع برنامه‌نویسی آن را می‌توان در اکثر زبان‌های برنامه‌نویسی انجام داد.

در حال حاضر، بازار رمزارزی پس از سقوط ارزش روز‌های گذشته و رسیدن قیمت رمزارز بیت‌کوین به ۶ هزار و ۳۴۵ دلار، اکنون در حال پیمودن یک روند بهبودی نسبی می‌باشد.

نظر شما در رابطه با گفته‌های دیوید سانستبو چیست؟ چه چیز باعث اشتیاق شرکت‌های مختلف برای استفاده از آیوتا شده است؟ نظرات و پیشنهادات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

منبع
Cryptodaily

بهادر قلندرپور

علاقه‌مند به دنیای رمزارزها و تکنولوژی بلاک‌چین کارگردان بازی "تاریک‌‌تر از سایه" دانشجوی مهندسی پزشکی
دکمه بازگشت به بالا