اخبار سایر کوین‌ها - Altcoinsاخبار و مقالات

ویتالیک بوترین تعداد اتریوم‌های تحت مالکیت خود را اعلام کرد

بوترین این شفاف‌سازی را در پاسخ به اتهامات نوریل روبینی انجام داده است

نکات برگزیده مطلب
  • ویتالیک بوترین به تازگی در پاسخ به اتهامات نوریل روبینی با انتشار یک پست توییتری و یک بیانیه‌ نشان داد که تنها مالک ۰/۹ درصد از اتریوم‌های در حال گردش است.

ویتالیک بوترین(Vitalik Buterin) به تازگی اعلام کرده است که مالک چه مقدار اتریوم می‌باشد. وی به عنوان یکی از بنیانگذاران بلاک‌چین اتریوم این کار را در پاسخ به اتهامات آقای نوریل روبینی(Nouriel Roubini) تحلیل‌گر رمزارزی دانشگاه نیویورک، که عنوان کرده بود بوترین و دیگر بنیانگذار اتریوم یعنی آقای جوزف لوبین(Joseph Lubin) دزد و کلاهبردار هستند، انجام شد.

 

ویتالیک بوترین با انتشار یک پست توییتری اعلام کرد:

Vitalik Buterin

من شخصا هرگز بیش از ۰/۹ درصد از کل اتریوم‌ها(ETH) را در اختیار نداشته‌اند. ارزش خالص دارایی‌های هم هرگز به ۱ میلیارد دلار هم نزدیک نشده و همچنین مطمئنم که هیچ قانون کیفری در برابر پیش ماین(Pre-Mining) وجود ندارد. Vitalik Buterin

پس از مدتی کوتاهی، آقای بوترین یک بیانیه‌ منتشر کرد که شامل اطلاعات دقیقی در مورد تمام دارایی‌ها و مبادلات وی بود. طبق نوشته‌های این بیانیه، این توسعه دهنده‌ی ۲۴ ساله، تنها مالک ۳۶۵۰۰۳ اتریوم است، که ارزش کنونی آن کمتر از ۷۳/۷ میلیون دلار می‌باشد. طی اوج ارزش اتریوم در سال ۲۰۱۷، این تعداد اتریوم بالغ بر ۵۰۰میلیون دلار ارزش داشته است، اما طبق گفته‌های او، هرگز میزان دارایی‌هایش از ۰/۹درصد از کل اتریوم‌های بازار بالا‌تر نرفته است.

آقای بوترین تایید کرد که آدرس‌های دیگری نیز در اختیار دارد اما آن حساب‌ها نسبت به مورد اعلامی بسیار کوچک و ناچیز هستند. وی در ادامه اظهار داشت که بنیاد اتریوم در حال حاضر ۶۶۰هزار دلار دارایی در اختیار دارد که در زمان اوج قیمت تنها ۳ میلیون دلار بوده است.

پس از آنکه ویتالیک بوترین با انتشار یک پست توییتری پیش‌بینی کرد که از امسال تا سال ۲۰۲۱ احتمالا یک بحران مالی در جهان رخ خواهد داد، آقای نوریل روبینی که اغلب بخاطر پیش‌بینی بحران مالی سال ۲۰۰۸ با نام Dr.Doom شناخته می‌شود، او را به انجام فعالیت‌های غیرقانونی متهم کرد.

آقای روبینی سریعا به پست‌های توییتری ویتالیک بوترین پاسخ داد و او را به تحمیل وعده‌های دروغین در رابطه با Proof Of Stake و «سیستم مقیاس‌پذیر، غیرمتمرکز و امن» و عدم ارائه‌ی آن‌ها متهم کرد.پس از پاسخ‌های آقای بوترین در رابطه با این موضوع، آقای روبینی سریعا در مقابل کل صنعت رمزارزی جبهه گرفت و کاهش قیمت‌ روز‌های اخیر را استدلال حرف‌های خود قرار داد.

وی با انتشار یک پست توییتری اعلام کرد:

سقوط و گاهش ارزش بازار رمزارزی همچنان ادامه دارد. دیروز اتریوم(ETH)، ریپل(XRP) و دیگر رمزارزها مهم بازار حدود ۱۰ درصد دیگر کاهش ارزش به خود دیده‌اند که در مجموع می‌توان گفت حدود ۹۰ درصد از ارزش خود را از دست داده‌اند. صنعت رمزارزی در حال سقوط است و همه‌ی کلاهبرداران، ربات‌ها، خلافکاران و بانکداران تنها به من حمله می‌کنند! Nouriel Roubini

طی این مشاجره، آقای روبینی توسط هواداران و طرفداران اتریوم و ویتالیک بوترین مورد حمله قرار گرفت و آن‌ها اعلام کردند که وی فاقد هرگونه تخصص است. آقای روبینی قرار است فردا در یک جلسه‌ی گنگره حضور داشته و در رابطه با صنعت رمزارزی صحبت کند.

نظر شما در رابطه با اتهامات آقای روبینی چیست؟ پیش‌بینی‌های ویتالیک بوترین بر چه اساسی هستند؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

منبع
Cryptovest

بهادر قلندرپور

علاقه‌مند به دنیای رمزارزها و تکنولوژی بلاک‌چین کارگردان بازی "تاریک‌‌تر از سایه" دانشجوی مهندسی پزشکی
دکمه بازگشت به بالا