اخبار بلاکچین و دنیای کریپتواخبار و مقالات

غافلگیری مدیرعامل بایننس در کنفرانس سنگاپور

پس از پایان سخنرانی، هواداران صنعت رمزارزی با استقبال از چانگ‌پنگ ژائو باعث غافلگیری او شدند

نکات برگزیده مطلب
  • پس از پایان سخنرانی چانگ‌پنگ‌ ژائو به عنوان مدیرعامل صرافی بایننس در کنفرانس سنگاپور، هواداران صنعت رمزارزی او را احاطه کردند و باعث غافلگیری او شدند.

به راحتی می‌توان گفت که علاقمندان صنعت رمزارزی دیگر تنها به چند انجمن و فروم محدود نیستند. رمزارزها به یک امر عادی و روز مره تبدیل شده‌اند و میلیون‌ها نفر که برای اولین بار در زندگی خود سرمایه‌گذاری کرده‌اند نیز اکنون به بخشی از این دگرگونی رمزنگاری تبدیل شده‌اند. یک فرهنگ جدید شروع شده که در آن کارشناسان و پیشگامان صنعت رمزارزی همانند ستاره‌های فیلم‌های بزرگ،‌ توسط مردم مورد احترام قرار می‌گیرند. به عنوان یک نمونه می‌تواند به کنفرانس Coindesk اشاره کرد که اخیرا در سنگاپور برگزار شده و طی آن مدیر‌عامل صرافی رمزارزی بایننس(Binance) بسیار متعجب شد.

مردم رئیس بایننس را دوست دارند

زمانی که چانگ‌پنگ ژائو(Changpeng Zhao) گفته‌های خود را بر روی صحنه به پایان رساند، و به محض اینکه قصد خارج شدن از صحنه را داشت، چند نفر از هواداران او را احاطه کرده و او نیز از حضور ناگهانی آن‌ها شکه شد، و این امر باعث شد که ماموران امنیتی سریعا در محل حاضر شوند. اخبار مربوط به این واقعا توسط وونگ جون‌لان(Wong Joon Ian) مدیرعامل Coindesk در اروپا و آسیا سریعا در توییتر به اشتراک گذاشته شد. چانگ‌پنگ ژائو در پست توییتری خود نوشت:

امروز بیشترین تعداد سلفی طی یک روز را با هوادار خود را گرفته‌ام. از پشتیبانی و حمایت همه متشکرم.

Changpeng Zhao

قطعا می‌توان گفت که آقای ژائو ستاره‌ی این کنفرانس بود. ظهور صنعت رمزارزی به این معناست که کارآفرینان جدیدی به وجود خواهند آمد. مهم نیست که یک کنفرانس عمومی و یا یک گرد‌همایی توسعه‌دهندگان برای بررسی مشکلات بلاک‌چین و رمزارزها باشد، همه‌ی مردم می‌خواهند که با این افراد مشهور جدید عکس بگیرند. هرچند که این فرهنگ تا حدودی به دلیل ایجاد آگاهی بیشتر در رابطه با دنیای ارزهای دیجیتال تا دنیای واقعی، مشکوک است.

آقای ژائو در این کنفرانس چه گفت؟

اخیرا دادستان کل ایالت نیویورک طی یک گزارش در رابطه با نگرانی‌های قانون‌گذاران برای بازار رمزارزی صحبت کرده است. وی اظهار داشت که پلت‌فرم‌های رمزارزی در رابطه با ارائه‌ی امنیت به کاربران در مقابل دستکاری و تجارت الگوریتمی، شکست خورده‌اند؛ و حتی قادر به محافظت از دارایی کاربران در مقابل حملات هکر‌ها نیستند. براساس یک نظرسنجی داوطلبانه از ۹ صرافی رمزارزی که شامل صرافی‌های Gemini و Coinbase نیز می‌باشد، این قانون‌گذار در رابطه با افزایش امنیت صحبت کرد.

در این بین چهار پلت‌فرم از شرکت در این نظرسنجی سر باز زدند. صرافی بایننس، Gate.io و صرافی‌های Kraken و Houbi در این نظرسنجی شرکت نکردند. آن‌ها در ادامه اعلام کردند که دلیل عدم همکاری این بوده است که آن‌ها از قانون‌گذاران نیویورکی اجازه‌ی تجارت و انجام مبادله‌ نمی‌گیرند. با این حال این قانون‌گذار نیویورک اعلام کرد که سه پلت‌فرم Kraken، بایننس و Gate.io را به دلیل نقض قوانین صنعت رمزارزی به وزارت خدمات مالی ارجاع داده است.

با این حال به نظر نمی‌رسد که آقای ژائو به عنوان مدیرعامل صرافی رمزارزی بایننس از اعلام این خبر شکه شده باشد، او در این کنفرانس با خونسردی تمام به شرکت کنندگان اعلام کرد که صرافی مذکور توانسته‌ برای نیمه‌ی اول سال ۲۰۱۸ به درآمد خالص ۳۵۰میلیون دلاری دست یابد. وی در ادامه توضیح داد که صرافی بایننس قصد دارد تا در ۱۲ ماه آینده بین ۵ تا ۱۰ شعبه‌ی فیات به رمزارز ایجاد کند، اما احتمالا این پلت‌فرم‌ها برای کاربران آمریکای شمالی در دسترس نخواهد بود.

نظر شما در رابطه با افزایش علاقه‌مندان به صنعت رمزارزی چیست؟ آیا این صنعت روزی جایگزین ارزهای فیات خواهد شد؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

منبع
Blokt

بهادر قلندرپور

علاقه‌مند به دنیای رمزارزها و تکنولوژی بلاک‌چین کارگردان بازی "تاریک‌‌تر از سایه" دانشجوی مهندسی پزشکی
دکمه بازگشت به بالا