اخبار سایر کوین‌ها - Altcoinsاخبار و مقالات

چارلی لی: سقوط ارزش بازار بهترین فرصت برای کاربران است

وی توضیح داده که تغییرات کوتاه مدت نمی‌تواند ارزیابی مناسبی برای رمزارزها محسوب شود

نکات برگزیده مطلب
  • چارلی لی بنیانگذار رمزارز لایت‌کوین در جدید‌ترین مصاحبه‌ی خود توضیح داده که روند تغییرات کوتاه مدت در صنعت رمزارزی یک معیار محسوب نمی‌شود و این کاهش ارزش‌های بازار زمان خوبی برای کاربران است که کاری انجام دهند و رمزارز تهیه نمایند.

چارلی لی(Charlie Lee) بنیانگذار رمزارز لایت‌کوین(LTC) در مصاحبه‌ی خود در روز ۲۷ آگوست اعلام نمود که روند تغییرات کوتاه مدت نوعی «حدس و گمان» بی‌فایده هستند و تاکید کرد که ارزیابی‌های دراز مدت تغییرات ارزش، اندازه‌گیری واقعی موفقیت در صنعت رمزارزی محسوب می‌شود.

زمانی که از آقای لی پرسیده شد که آیا تغییرات قیمت یک معیار برای رمزارزها محسوب می‌شود، و آیا این وضعیت فعلی شبکه، میزان پذیرش کاربران یا ریسک‌پذیری می‌تواند بر روی آن تاثیری داشته باشد، وی پاسخ داد:

من دوست‌ دارم صحبت‌های بیشتری حول شبکه‌ی صاعقه(Lightning Network) و ساید‌چین‌ها(Sidechains) به عنوان راه‌های کمک به مقیاس‌پذیری بیت‌کوین و لایت‌کوین وجود داشته باشد. من فکر می‌کنم  کاهش قیمت، زمان خوبی است تا مردم کار‌ی انجام دهند و رمزارز بخرند. این چیزی است که در گذشته و در زمان چندین سقوط ارزشی بازار شاهد آن بوده‌ام.

Charlie Lee

آقای لی همچنین در مورد تصمیمش برای فروش تمامی لایت‌کوین‌های خود به خبرنگار CNBC پاسخ داد که او به دلیل «تضاد منافع» این تصمیم را گرفته است احتمالا شاید هیچ‌وقت دوباره اقدام به خرید این رمزارز ثانویه نکند.

تام لی در مصاحبه‌ای که در ماه فوریه داشته توضیح داده است که فروش لایت‌کوین‌هایش «اولین قدم» او برای دور شدن از این پروژه بوده است، موضع‌گیری که بعد مجددا تایید کرد که این کار برای اطمینان حاصل کردن از تبدیل لایت‌کوین به یک رمزارز کاملا غیر متمرکز بوده است، درست همانند شخصیت روح مانند سازنده‌ی بیت‌کوین، ساتوشی ناکاموتو که غالبا ناشناس باقی مانده است.

در زمان نگارش این مقاله، رمزارز بیت‌کوین(BTC) با قیمت ۷۰۴۵ دلار مبادله می‌شود که نسبت به روز گذشته یک‌چهارم درصد کاهش داشته، رمزارز لایت‌کوین(LTC) نیز با افزایش ۳/۱ درصدی حدود قیمت ۶۳ دلار مبادله می‌شود.

نظر شما در رابطه با گفته‌های آقای لی چیست؟ آیا تغییرات کوتاه مدت یک رمزارز نمی‌تواند یک نوع ارزشیابی برای آن محسوب شود؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

منبع
Cointelegraph

بهادر قلندرپور

علاقه‌مند به دنیای رمزارزها و تکنولوژی بلاک‌چین کارگردان بازی "تاریک‌‌تر از سایه" دانشجوی مهندسی پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا