اخبار بلاکچین و دنیای کریپتواخبار و مقالات

بانک Union Bank AG توکن‌ با پشتوانه‌ی ارز فیات صادر می‌کند

طبق اعلام این موسسه‌ توکن‌های یاد شده به عنوان قدمی به سمت بلاک‌چینی شدن خدمات این بانک صادر خواهند شد

نکات برگزیده مطلب
  • یکی از بانک‌های اروپایی با نام Union Bank AG که اخیرا تمام تلاش خود را برای ورود به صنعت بلاک‌چین و استفاده از این تکنولوژی در سرویس‌های خود می‌کند، به تازگی اعلام نموده که قصد دارد توکن‌هایی با پشتوانه‌ی ارزهای فیات اروپایی از جمله فرانک سوئیس صادر کند.

یکی از بانک‌های لیختنشتاین با نام Union Bank AG در روز ۱۷ آگوست توسط خبرگزاری‌های محلی اعلام کرد که در حال صادر کردن توکن‌های امینیت و رمزارزهای داخلی، با پشتیبانی ارزهای فیات است. بانک Union Bank که طی سال جاری به شکل روز افزونی بر تکنولوژی بلاک‌چین متمرکز شده است، اعلام کرده که صدور توکن‌های «Union Bank Payment Coin» یا «UBPC» قدم بعدی آن‌ها برای تبدیل شدن به یک «بانک سرمایه‌گذاری کاملا مبتنی بر بلاک‌چین» است.

این موسسه‌ی مالی توضیح داد که توکن‌های UBPC به عنوان یک ارز پایدار عمل خواهند کرد و از ارزهای فیات مانند «فرانک سوئیس» به عنوان پشتیبان خود استفاده خواهد کرد.

محمد هانس دستمالچی(Mohammad Hans Dastmaltchi) به عنوان زئیس هیئت مدیره در این بیانیه اظهار داشت:

توکن‌های ما توسط ارزهای فیات پشتیبانی خواهند شد، به همین ترتیب توکن‌های Union Bank Payment Coin پتانسیل این را دارند تا با تجارت‌های بین‌المللی روبرو شده و در معاملات خارج مرزی مورد استفاده قرار بگیرند.

Mohammad Hans Dastmaltchi

این خبر دقیقا در همان هفته‌ای منتشر شد که بنیاد بایننس(Binance) اعلام کرد که یک صرافی تبدیل ارز فیات به رمزارز در یکی از شهر‌های کوچک اروپا با پشتیبانی از فرانک سوئیس و یورو راه‌اندازی کرده است.

هم بایننس و هم Union Bank از مواضع بلاک‌چین و قانونگذاری آن در اروپا به شدت طرفداری می‌کنند، که این مورد نشان دهنده‌ی تمایل آن‌ها برای دیدن افزایش کارایی و استفاده از این تکنولوژی در طی زمان است.

موسسه‌ی Union Bank اعلام نموده که با همکاری Verum Capital که یک موسسه‌ی مشاوره‌ی بلاک‌چینی است، در حال حاضر به دنبال معرفی یک بلاک‌چین برای «تمام فرایند‌ها و فناوری‌های تحت حمایت» خود است.

نظر شما در رابطه با صدور این توکن‌ها چیست؟ به نظر شما امر قانونگذاری رمزارز‌ها در کشور‌های کوچک آسان‌تر است؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

منبع
Cointelegraph

بهادر قلندرپور

علاقه‌مند به دنیای رمزارزها و تکنولوژی بلاک‌چین کارگردان بازی "تاریک‌‌تر از سایه" دانشجوی مهندسی پزشکی
دکمه بازگشت به بالا