اخبار بلاکچین و دنیای کریپتواخبار و مقالات

راه‌اندازی اولین صرافی رمزارزی اسلامی

FICE اولین صرافی خواهد بود که کاملا با الزامات شریعت همخوانی دارد

نکات برگزیده مطلب
  • کمپانی Adab Solutions به عنوان یک کمپانی اسلامی قصد دارد تا اولین صرافی رمزارزی منطبق با الزامات شریعت(FICE) را راه‌اندازی کند تا دوستداران صنعت رمزارزی اسلامی نیز به این صنعت رو به رشد بپیوندند.

کمپانی Adab Solutions که در امارات متحده عربی مستقر است، به تازگی اولین صرافی رمزارزی اسلامی(FICE) راه‌اندازی کرده است. FICE یک صرافی رمزارزی سازگار با قوانین شریعت خواهد بود.

با پیروی از الزامات اخلاقی مطرح شده توسط جامعه‌ی شریعت، این کمپانی از یک هیئت مشاوره‌ی شرعی داخلی استفاده خواهد کرد تا در نهایت اطمینان حاصل شود که اسلام نیز در بازار جهانی رمزارز حضور خواهد داشت.

هیئت مشاوره‌ی شریعت(SAB) یک نهاد مستقل است که توسط کارشناسان معتبر بین‌المللی شرعی اداره می‌شود و به مسائل مرتبط با شریعت نیز منابع مالی اهدا می‌کند تا پروژه‌هایی همچون FICE بتوانند در هر زمانی از اصول شریعت پیروی کنند.

این استاندارد‌های جدید که توسط FICE تنظیم شده‌ است، از افزایش کیفیت دارایی‌های مستقر در صرافی و همچنین افزایش ورود علاقه‌مندان و تجار به صنعت رمزارزی اسلامی، اطمینان حاصل می‌کند.

پروژه‌ی Adab Solutions در حال حاضر قرار است تا ICO خود را در ماه سپتامبر راه‌اندازی کند. توکن‌های Adab که طی این ICO صادر می‌شود، به عنوان یک کلید برای دسترسی به خدمات این صرافی مورد استفاده قرار می‌گیرند. باید یادآور شویم که تمامی کمیسیون‌ها و درآمد‌های حاصل از FICE نیز تنها توسط توکن‌های Adab پرداخت خواهند شد.

به گفته‌ی خبرگزاری TradeArabia، اولین صرافی رمزارزی اسلامی(FICE) یک پروژه‌ی منحصر به فرد است که دارایی ویژگی‌های نوآورانه‌ای خواهد بود که می‌تواند آینده‌ی کاربران خود را تغییر دهد. ICO مربوط به Adab Solutions نیز تنها یک سرمایه‌گذاری در پروژه‌ای اسلامی نیست، بلکه مالکیت ارزشمند است که می‌تواند مزیت‌های مناسبی را به ارمغان بیاورد.

نظر شما در رابطه با راه‌اندازی اولین صرافی رمزارزی اسلامی چیست؟ آیا واقعا این صنعت به چنین پلت‌فرمی نیاز دارد؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

منبع
Tradearabia

بهادر قلندرپور

علاقه‌مند به دنیای رمزارزها و تکنولوژی بلاک‌چین کارگردان بازی "تاریک‌‌تر از سایه" دانشجوی مهندسی پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا