اخبار بیت‌کوین - Bitcoinاخبار و مقالات

تقاضای بالای مشتریان برای بیت کوین گلدمن ساکس را به زانو درآورد

این بانک سرمایه‌گذاری آمریکایی قصد دارد هرچه سریع‌تر خدمات و ابزارهای سرمایه‌گذاری در بازار بیت کوین را به مشتریان خاص خود ارائه کند

نکات برگزیده مطلب
  • به استناد صحبت‌های اخیر ماری ریچ(Mary Rich) رئیس جهانی دارایی‌های دیجیتال بخش مدیریت ثروت خصوصی بانک گلدمن ساکس(Goldman Sachs)، به نظر می‌رسد که این بانک سرمایه‌گذاری آمریکایی به حضور در صنعت رمزارزها علاقه‌مند شده است. به گفته‌ی خانم ریچ بانک گلدمن ساکس مدت‌هاست که به دنبال ارائه‌ی ابزارهای سرمایه‌گذاری بیت کوین و سایر دارایی‌های دیجیتال به مشتریان خاص خود بوده و اکنون قصد دارد خدمات مربوطه را هرچه سریع‌تر عرضه کند. این تلاش‌های گلدمن‌ساکس در حالیست که اصلی‌ترین رقبای این بانک از جمله مورگان استنلی(Morgan Stanley) اوایل ماه جاری از آغاز روند ارائه‌ی خدمات ویژه‌ی مرتبط با بازار رمزارزها به مشتریان فعال حوزه‌ی مدیریت سرمایه خبر داده است.

گلدمن‌ساکس رمزارزی شد

به نظر می‌رسد که بانک آمریکایی گلدمن ساکس(Goldman Sachs) در نظر دارد تا در سه‌ماهه‌ی دوم سال جاری ابزارهای سرمایه‌گذاری بازار بیت کوین و سایر دارایی‌های رمزارزی را در اختیار مشتریان خاص خود قرار دهد.

با استناد به صحبت‌های اخیر ماری ریچ(Mary Rich) که چندی قبل به جایگاه رئیس جهانی دارایی‌های دیجیتال بخش مدیریت ثروت خصوصی بانک گلدمن ساکس رسیده است، به نظر می‌رسد که این بانک بزرگ شدیداً به حضور در صنعت رمزارز تمایل دارد.

در یک یادداشت‌نامه‌ی داخلی بانک گلدمن‌ساکس گفته شده که «خانم ریچ در این جایگاه شغلی تازه ایجاد شده با مشاوران بانک همکاری نزدیک خواهد داشت تا مشتریان خاص را نسبت به فناوری بلاک‌چین و اکوسیستم دارایی‌های دیجیتال آگاه ساخته و پس از پایان آموزش‌های لازم به آن‌ها پیشنهاد ارائه‌ی محتوا و خدمات، پیشنهادات سرمایه‌گذاری و سرویس‌های ویژه را ارائه کند».

خانم ریچ در رابطه با نحوه‌ی ارائه‌ی خدمات رمزارزی نیز اعلام نموده که «خدمات سرمایه‌گذاری رمزارزی می‌تواند به شکل بیت کوین فیزیکی، مشتقات و ابزارهای سرمایه‌گذاری سنتی باشند».

تقاضا برای سرمایه‌گذاری در بازار بیت کوین بالاست

به گفته‌ی ماری ریچ «تعداد بسیار زیادی از مشتریان بانک گلدمن‌ساکس به دنبال سرمایه‌گذاری در این دارایی به عنوان یک پناهگاه ذخیره‌ی ارزش در برابر تورم هستند، تغییرات اقتصادی کلان طی یک سال گذشته نیز قطعاً نقش مهمی در این امر داشته‌اند. این درحالیست که تعداد قابل توجهی از مشتریان نیز احساس می‌کنند که ما در ابتدای عصر ظهور امکانات اینترنتی جدید هستیم و به دنبال راهی جهت همکاری و حضور در صنایع مالی نوظهور هستند».

در یادداشت فوق‌الذکر آمده است که خانم ریچ قرار است در زمینه‌ی آموزش و ارائه‌ی ابزارهای سرمایه‌گذاری در بازار بیت کوین با آقای متیو مک‌درموت(Mathew McDermott) رئیس بخش دارایی‌های دیجیتال بانک گلدمن ساکس و همچنین سارا نایسون(Sara Naison-Tarajano) رئیس بخش بازارهای سرمایه‌ی ثانویه همکاری نزدیک داشته باشد.

این تلاش‌های گلدمن‌ساکس در حالیست که اصلی‌ترین رقبای این بانک از جمله مورگان استنلی(Morgan Stanley) اوایل ماه جاری از آغاز روند ارائه‌ی خدمات ویژه‌ی مرتبط با بازار رمزارزها به مشتریان فعال حوزه‌ی مدیریت سرمایه خبر داده است.

نظر شما در رابطه با حضور بزرگ‌ترین بانک سرمایه‌گذاری آمریکا در بازار بیت کوین و ارائه‌ی ابزارهای سرمایه‌گذاری به مشتریان ویژه چیست؟ آیا به زودی شاهد هجوم سرمایه‌گذاران سطح بالا و کلان در بازار رمزارزها و جهش ناگهانی قیمت‌ها خواهیم بود؟ نظرات خود را با تیم کوینیت به اشتراک بگذارید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

بهادر قلندرپور

علاقه‌مند به دنیای رمزارزها و تکنولوژی بلاک‌چین کارگردان بازی "تاریک‌‌تر از سایه" دانشجوی مهندسی پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا