اخبار بیت‌کوین - Bitcoinاخبار و مقالات

مدیرعامل مایکرواستراتژی: هزاران مدیر سازمانی را به پذیرش رمزارزها ترغیب خواهیم کرد

وی در تازه‌ترین مصاحبه‌ی مطبوعاتی خود اظهار داشت که «هزاران» مدیر اجرایی و سرمایه‌گذار سازمانی به حضور در صنعت رمزارزها علاقه‌مند هستند و به واسطه‌ی کنفرانس بعدی این شرکت، آن‌ها نحوه‌ی حضور در صنعت رمزارزها را خواهند آموخت

نکات برگزیده مطلب
  • مایکل سیلور(Michael Saylor) مدیرعامل شرکت مایکرواستراتژی(MicroStrategy) در تازه‌ترین مصاحبه‌ی مطبوعاتی خود اعلام نموده که به زودی یک کنفرانس دیجیتال با محوریت صنعت رمزارزها برگزار خواهد شد و «هزاران» مدیر اجرایی و سرمایه‌گذار سازمانی در آن حضور به عمل خواهند آورد. وی معتقد است که سرمایه‌گذاران سازمانی به صنعت رمزارزها چشم دوخته و در انتظار فرصتی برای حضور در بازار بیت کوین هستند. آقای سیلور همچنین توضیح داد که در این کنفرانس قرار است تمام اطلاعات شرکت مایکرواستراتژی در زمینه‌ی نحوه‌ی حضور در بازار بیت کوین، نوسانات بازار، روند‌های نظارتی و سایر مواردی که ممکن است ناشی از سرمایه‌گذاری سرمایه‌ی نقد در بازار BTC باشد، در اختیار شرکت‌کنندگان قرار بگیرد.

دیدگاه مدیرعامل مایکرواستراتژی

رمزارز بیت کوین طی چند ماه گذشته در وال استریت و دنیای شرکت‌های بزرگ به یک مبحث قابل تامل و بحث برانگیز تبدیل شده است.

این موضوع با سرمایه‌گذاری بزرگ شرکت مایکرواستراتژی(MicroStrategy) در صنعت رمزارزها و خرید حجم بالایی رمزارز بیت کوین در ماه آگوست آغاز شد؛ رویدادی که به جهانیان نشان داد رمزارز بیت کوین می‌تواند یک سرمایه‌گذاری بلند مدت مناسب و محلی جهت ذخیره‌ی ارزش باشد.

این رویکرد سپس توسط شرکت خدمات پرداخت اسکوئر(Square با مدیریت جک دورسی) پیگری شد و اخیراً حتی برخی شرکت‌های و کمپانی‌های کوچک در وال‌استریت نیز نگاه خود را به سمت بازار رمزارزها معطوف کرده‌اند. حال در مقایسه با چند سال قبل، صدها یا هزاران شرکت کوچک و بزرگ در صنعت رمزارزها وجود دارد که هر یک به نوعی قصد دارد از مزایای بی‌شمار این صنعت رو به رشد بالاتره بهره را ببرد.

مایکرواستراتژی MicroStrategy
شرکت مایکرواستراتژی

با تمام این تفاسیر به گفته‌ی آقای مایکل سیلور(Michael Saylor) مدیرعامل شرکت مایکرواستراتژی ، این روند هنوز به پایان خود نزدیک نشده و طی هفته‌های گذشته تشدید هم شده است.

وی در تازه‌ترین مصاحبه‌ی مطبوعاتی خود به موضوع حضور سرمایه‌گذاران سازمانی در بازار رمزارزها پرداخت و نقطه نظر خود را با کاربران به اشتراک گذاشت.

یک کنفرانس برای مدیران سازمان‌ها

آقای سیلور همچنین توضیح داد که قصد راه‌اندازی یک کنفرانس دیجیتال با محوریت صنعت رمزارزها را دارد تا در آن اطلاعات بیشتری درباره‌ی بیت کوین و چگونگی ادغام آن در مشاغل مختلف را به مدیران و توسعه‌دهندگان آموزش دهد. وی در بخشی از صحبت‌های خود اظهار داشت:

مایکرواستراتژی MicroStrategy

قرار است در هفته‌ی اول ماه فوریه هزاران مدیر، کارمند و مشاور شرکت‌های بزرگ گردهم آیند. همه‌ی آن‌ها می‌خواهند بدانند که چطور بیت کوین را به ترازنامه‌ی خود اضافه کرده و از مزایای آن بهره‌مند شوند. ما می‌خواهیم اطلاعات خود را به اشتراک گذشته و آن [اطلاعات] را منبع باز کنیم. مایکل سیلور

نکته‌ی جالب در رابطه با صحبت‌های مایکل سیلور این است که از نظر وی هزاران مدیر و نماینده‌ی شرکت‌های مختلف در این کنفرانس حضور به عمل خواهند آورد تا در رابطه با پدیده‌ی رمزارزها و نحوه‌ی پذیرش آن‌ها بحث کنند.

به گفته‌ی وی «شرکت مایکرواستراتژی قرار است کتابچه‌ی راهنما و اسناد داخلی مربوط به پذیرش بیت کوین را تهیه کرده و انتشار دهد تا شرکت‌های آمریکایی بتوانند درک بهتری در مورد برخورد با بیت کوین، نوسانات بازار، روند‌های نظارتی و سایر مواردی که ممکن است ناشی از سرمایه‌گذاری سرمایه‌ی نقد در بازار BTC باشد، پیدا کنند».

تاثیر حضور سرمایه‌گذاران سازمانی بر قیمت‌ها

تحلیلگران انتظار دارند که این روند هجوم سرمایه‌ی سازمانی به صنعت رمزارزها(که احتمال وقوع یا عدم وقوع آن وجود دارد) در نهایت منجر به جهش قیمت‌ها و افزایش سرسام‌آور تقاضا برای خرید رمزارز شود.

استراتژیست ارشد بانک جی‌پی‌مورگان اخیراً اعلام نموده که اگر صندوق‌های بازنشستگی و شرکت‌های بیمه تنها یک درصد از دارایی‌های خود را به بازار بیت کوین اختصاص دهند، نزدیک به ۶۰۰ میلیارد دلار تقاضا در این بازار شکل خواهد گرفت.

نظر شما در رابطه با صحبت‌های مدیرعامل شرکت مایکرواستراتژی چیست؟ آیا سرمایه‌گذاران سازمانی و مدیران اجرایی به دنبال حضور پررنگ‌تر در صنعت رمزارزها را دارند؟ نظرات خود را با تیم کوینیت به اشتراک بگذارید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

بهادر قلندرپور

علاقه‌مند به دنیای رمزارزها و تکنولوژی بلاک‌چین کارگردان بازی "تاریک‌‌تر از سایه" دانشجوی مهندسی پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا