اخبار سایر کوین‌ها - Altcoinsاخبار و مقالات

سرمایه‌گذاران سازمانی علاوه بر بیت‌کوین، به حضور در بازار اتریوم هم علاقه‌مند هستند

اغلب تحلیلگران برجسته‌ی حوزه‌ی رمزارز از جمله رایان واتکینز بر این باوراند که سرمایه‌گذاران سازمانی پس از ورود به بازار بیت کوین به این نتیجه رسیده‌اند که سایر دارایی‌های رمزارزی به ویژه اتریوم هم دارای ارزش هستند

نکات برگزیده مطلب
  • طی چند ماه گذشته حضور سرمایه‌گذاران سازمانی در بازار بیت کوین به شدت پررنگ شده و این رمزارز به لطف افزایش ناگهانی سطح تقاضا در برابر عرضه یک روند صعودی قدرتمند را آغاز کرده است. حال تحلیلگران اعلام می‌کنند که در سال ۲۰۲۱ این روند به نفع اتریوم تغییر خواهد کرد و سرمایه‌گذاران سازمانی برای خرید ETH هجوم خواهند آورد. به گفته‌ی رایان واتکینز(Ryan Watkins) یکی از تحلیلگران برجسته‌ی شرکت مساری، راه‌اندازی قرارداد‌های اتریوم در CME یکی از نشانه‌های افزایش تقاضا برای اتریوم است، روندی که در سال ۲۰۲۱ شدیداً تسریع خواهد شد و نتیجه‌ی آن افزایش ناگهانی قیمت اتریوم است.

بیت کوین یا اتریوم

۲۰۲۱ می‌تواند سال خوبی برای اتریوم باشد، زیرا کارشناسان اطمینان دارند که سرمایه‌گذاران سازمانی به صورت دسته‌جمعی به سمت بازار اتریوم حرکت کرده و ETH خریداری می‌کنند.

در سال ۲۰۲۰ رمزارز بیت کوین توانست یک روند صعودی قدرتمند را آغاز کرده و طی ۹ ماه، تقریباً ۱۰ برابر افزایش ارزش را شاهد باشد. در همین راستا شرکت سرمایه‌گذاری ولز‌فارگو(Wells Fargo) بیت کوین را به عنوان برترین دارایی سرمایه‌گذاری معرفی کرد و سرمایه‌گذاران سازمانی نیز اقدام به خرید BTC کردند. با این حال تحلیلگران بر این باوراند که در سال ۲۰۲۱ این روند به نفع اتریو‌م تغییر می‌کند.

اتریوم ETH Ethereum سرمایه‌گذاران سازمانی
اتریوم

سرازیر شدن سرمایه به سمت بازار اتریوم

طبق پست توییتری آقای رایان واتکینز(Ryan Watkins) یکی از تحلیلگران برجسته‌ی شرکت مساری(Messari) سازمان‌ها و نهاد‌های بزرگ از سال ۲۰۲۱ سرمایه‌گذاری در شبکه‌ی اتریوم را آغاز می‌کنند. وی در پست توییتری خود اظهار داشت که «در سال ۲۰۲۰۱ شاهد خرید ETH توسط سرمایه‌گذاران سازمانی خواهیم بود. زمانی که شما قبول کنید که بیت کوین ارزشمند است، ذهن شما باز شده و به این درک می‌رسد که شاید سایر دارایی‌های رمزارزی نیز می‌توانند دارای ارزش باشند. از آنجا به بعد پرش از بیت کوین به ETH بسیار ساده خواهد بود».

اتریوم ETH Ethereum سرمایه‌گذاران سازمانی
پست توییتری رایان واتکینز

آقای واتکینز معتقد است که راه‌اندازی قرارداد‌های اتریوم در بورس شیکاگو(CME) نیز مهر تاییدی بر صحبت‌های وی می‌باشد. به گفته‌ی او، اگر هیچ علاقه و تقاضایی برای خرید ETH در بازار وجود نداشت، CME چنین محصولی را عرضه نمی‌کرد.

یکی از عوامل افزایش علاقه‌ی سرمایه‌گذاران سازمانی برای خرید ETH، راه‌اندازی فاز صفر شبکه‌ی اتریوم۲ است.

در صورتی که پیش‌بینی‌های آقای واتکینز به واقعیت تبدیل شود، در سال ۲۰۲۱ با جهش ارزش اتریوم و آغاز یک روند صعودی قدرتمند مواجه خواهیم شد؛ دقیقاً همان وضعیتی که اکنون شبکه‌ی بیت کوین در حال تجربه‌ی آن است.

نظر شما در رابطه با صحبت‌های آقای واتکینز و احتمال حرکت سرمایه‌گذاران سازمانی به سمت شبکه‌ی اتریوم چیست؟ آیا احتمال سرازیر شدن سرمایه‌ی به سمت ETH و بالا رفتن ارزش این رمزارز در سال ۲۰۲۱ وجود دارد؟ نظرات خود را با تیم کوینیت به اشتراک بگذارید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

بهادر قلندرپور

علاقه‌مند به دنیای رمزارزها و تکنولوژی بلاک‌چین کارگردان بازی "تاریک‌‌تر از سایه" دانشجوی مهندسی پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا