اخبار بیت‌کوین - Bitcoinاخبار و مقالات

جو بایدن رئیس جمهور آمریکا شد، بیت کوین بخرید!

رابرت کیوساکی نویسنده‌ی کتاب «پدر پولدار، پدر فقیر» معتقد است که با روی کار آمدن جو بایدن رئیس جمهور بعدی ایالات متحده، روند تضعیف قدرت دلار تشدید خواهد شد

نکات برگزیده مطلب
  • رابرت کیوساکی(Robert Kiyosaki) از طرفداران بیت کوین و نویسنده‌ی کتاب «پدر پولدار، پدر فقیر» در تازه‌ترین صحبت‌های خود اعلام نموده که مردم و سرمایه‌گذاران صنعت رمزارز باید هرچه سریعاً بیت کوین بخرند. به گفته‌ی وی، با شروع فعالیت‌های جو بایدن به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده شاهد تداوم روند چاپ اسکنان و تضعیف هرچه بیشتر دلار آمریکا خواهیم بود. وی معتقد است که انتخاب جانت یلن(Janet Yellen) را به عنوان وزیر خزانه‌داری را می‌توان به عنوان یک زنگ هشدار برای شروع روند سقوط ارزش دلار تلقی کرد.

بیت کوین بخرید

آقای رابرت کیوساکی(Robert Kiyosaki) نویسنده‌ی کتاب «پدر پولدار، پدر فقیر» یک بار دیگر در بخش‌هایی از صحبت‌های خود به سرمایه‌گذاران حوزه‌ی رمزارز توصیه کرده است که بیت کوین خریداری کنند. به گفته‌ی آقای کیوساکی دولت جدید ایالات متحده به رهبری جو بایدن در ۱۰۰ روز ابتدایی فعالیت خود قرار است روند چاپ اسکناس را ادامه داده و حتی پول بیشتری چاپ کند. علاوه بر این، به گفته‌ی وی دولت جدید آمریکا احتمالاً جانت یلن(Janet Yellen) را به عنوان وزیر خزانه‌داری جدید معرفی خواهد کرد و بدین ترتیب دوره‌ی جدیدی آغاز می‌شود که می‌تواند قدرت خرید دلار ایالات متحده را تضعیف کند.

رابرت کیوساکی Robert Kiyosaki بیت کوین BTC Bitcoin
بیت کوین بخرید

آقای کیوساکی با انتشار بیانیه‌ای تحلیل و توصیه‌های خود را سرمایه‌گذاران حوزه‌ی رمزارز را به اشتراک گذاشته است. در بخش‌هایی از این بیانیه آمده است:

در ۱۰۰ روز ابتدایی دولت بایدن، وی به چاپ پول بیشتر روی می‌آورد. در مرحله‌ی اول قوانین فدرال رزرو تغییر می‌کند، و به همین دلیل است که جانت یلن رئیس سابق فدرال رزرو به عنوان وزیر خزانه‌داری ایالات متحده معرفی خواهد شد. زمانی که قوانین تغییر کرد، هلی‌کوپترهای پر از پول نقد بر سر مردم میریزند]حجم بالایی اسکناس به بازار تزریق می‌شود[. در این مرحله دلار نابود می‌گردد، بنابراین به مردم توصیه می‌کنم طلا، نقره و بیت کوین خریداری کنند. Robert Kiyosaki

بیت کوین در سطوح ۴۱ هزار دلاری تثبیت می‌شود

از نظر قیمت، رمزارز بیت کوین طی چند روز گذشته شاهد یک جنبش جانبی بوده است. در زمان نگارش این مقاله، هر واحد رمزارز بیت کوین با متوسط قیمت ۳۵ هزار دلار در بازار مبادله می‌شود. این درحالیست که از ساعات ابتدایی روز شنبه، قیمت BTC بین ۳۸۷۰۰ دلار تا ۴۱ هزار دلار در نوسان بوده است.

حرکت جانبی بازار یک الگوی مثلث صعودی در نمودارهای یک ساعته ایجاد کرده است، که در صورت تداوم و حفظ روند حرکتی می‌تواند منجر به افزایش قیمت شود. این الگو در نمودارهای بیت کوین به تتر(BTC/USDT) نیز برجسته شده است.

رابرت کیوساکی Robert Kiyosaki بیت کوین BTC Bitcoin
تشکیل نمودار مثلثی

برعکس همین موضوع نیز صادق است، اگر مثلث صعودی با شکست مواجه شود، بیت کوین سریعاً در روند کاهش ارزش و اصلاح قیمت مختصر قرار می‌گیرد.

نظر شما در رابطه با صحبت‌های رابرت کیوساکی و توصیه وی به خرید بیت کوین توسط مردم و سرمایه‌گذاران چیست؟ آیا دولت بایدن به سقوط دلار دامن خواهد زد؟ نظرات و پیشنهادات خود را با تیم کوینیت به اشتراک بگذارید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

بهادر قلندرپور

علاقه‌مند به دنیای رمزارزها و تکنولوژی بلاک‌چین کارگردان بازی "تاریک‌‌تر از سایه" دانشجوی مهندسی پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا