اخبار بیت‌کوین - Bitcoinاخبار و مقالات

فروشندگان، برای بیت کوین ۱۰۰ هزار دلاری دندان تیز کرده‌اند

نتایج نظر‌سنجی نشان می‌دهد که بخش بزرگی از سرمایه‌گذاران قصد دارند دارایی‌های خود را در سطوح قیمتی بالاتر از ۱۰۰ هزار دلار به فروش برسانند

نکات برگزیده مطلب
  • امروزه بسیاری از سرمایه‌گذاران صنعت رمزارزها بیت کوین را یک دارایی امن و مسیری برای فرار از تورم ارزهای فیات در نظر می‌گیرند. نتیجه‌ی نظر‌سنجی نشان می‌دهد که اغلب سرمایه‌گذاران بیت‌کوین تصمیم دارند که پیش از فروش دارایی‌های خود تا رسیدن بیت کوین به سطوح شش رقمی صبر کنند.

فروش بیت کوین در زمان تجربه‌ی سطح بیشینه‌ی بعدی

بازار رمزارزها در طول چند ماه گذشته شرایط صعودی گسترده‌ای را تجربه کرده است و در نتیجه‌ بیت کوین سطح بیشینه‌ی تاریخی جدیدی را نیز برجای گذاشته است. چند تحلیلگر با برگزاری نظر‌سنجی‌های متعدد از کاربران پرسیده‌اند که چه زمانی قصد دارند رمزارزهای خود را به فروش برسانند.

بدون شک بزرگترین رمزارز بازار؛ یعنی بیت کوین تاکنون هدایت بازار صعودی رمزارزها را در اختیار داشته است. ارزش بازار بیت کوین از ابتدای اکتبر سال ۲۰۲۰ میلادی تاکنون تقریبا ۴ برابر افزایش یافته و بیشینه‌ی جدیدی را در سطح ۴۲ هزار دلاری ثبت کرده است.

با وجود اصلاح اخیر بازار بیت کوین بزرگترین رمزارز بازار همچنان نسبت به سال ۲۰۲۱ میلادی بازدهی ۱۰ درصدی را نصیب سرمایه‌گذاران کرده است. نوسان قیمت بیت کوین در سطوح کنونی موجب شده است تا برخی از تحلیلگران تصمیم بگیرند به کمک برگزاری نظر‌سنجی رویکرد سرمایه‌گذاران را مورد بررسی قرار دهند.

نظر‌سنجی حجم فروش
قصد دارید در سطح بیشینه‌ی بعدی بیت کوین چه مقدار از دارایی‌های خود را به فروش برسانید؟ (با فرض تجربه‌ی بازار نزولی چند ساله و کاهش بیش از ۸۰ درصدی قیمت بیت کوین) – در صورتی که قصد ندارید دارایی‌های رمزارزی خود را به فروش برسانید دلیل آن را نیز با ما به اشتراک بگذارید.

نتایج این نظر‌سنجی نشان می‌دهد که ۳۴٫۴ درصد از شرکت‌کنندگان قصد دارند در سطح بیشینه‌ی بعدی بیت کوین همه یا بخش بزرگی از بیت کوین‌های خود را به فروش برسانند. بر همین اساس ۳۱٫۶ درصد از شرکت‌کنندگان نیز اعلام کرده‌اند که کمتر از ۲۵ درصد بیت کوین‌های خود را به فروش خواهند رساند.

سرمایه‌گذاران در چه قیمتی بیت کوین‌هایشان را به فروش خواهند رساند

نظر‌سنجی دیگری که توسط یکی از تحلیلگران برگزار شده است اهداف قیمتی سرمایه‌گذاران برای فروش بیت کوین را آشکار می‌سازد.

نظر‌سنجی فروش بیت کوین
در چه سطح قیمتی فروش بیت کوین را بررسی خواهید کرد؟ هولدرهایی که هیچ‌گاه قصد فروش ندارند کامنت بگذارند

بخش بزرگی از شرکت‌کنندگان در این نظر‌سنجی اعلام کرده‌اند که پس از شش رقمی شدن قیمت بیت کوین «فروش این دارایی را بررسی خواهند کرد.» ۴۰٫۷ درصد از شرکت کنندگان در محدوده‌ی ۱۰۰-۳۰۰ هزار دلار بیت کوین‌های خود را به فروش خواهند رساند. در همین زمان ۲۶٫۳ درصد از شرکت‌کنندگان تا زمان دستیابی بیت کوین به محدوده‌ی ۳۰۰ هزار دلاری منتظر خواهند ماند.

در همین زمان برخی از هولدرهای بیت کوین قصد دارند از رمزارزهای خود برای مدت بسیار طولانی‌تری نگه‌داری کنند و حتی در زمان تجربه‌ی پیک قیمتی بعدی بیت کوین نیز این دارایی‌ها را به فروش نخواهند رساند. بر اساس گزارش کوینیت ماینرهای شبکه‌ی بیت کوین به فروش این دارایی تمایلی نشان نمی‌دهند.

نظر شما نسبت به نتایج نظر‌سنجی‌های ارائه شده در این مقاله چیست؟ آیا شما نیز قیمت شش رقمی را برای بیت کوین انتظار می‌کشید؟ نظر خود را به صورت کامنت با ما درمیان بگذارید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا