اخبار سایر کوین‌ها - Altcoinsاخبار و مقالات

مسیر صعود اتریوم تا سطوح ۸۰۰ دلاری هموار است

یکی از تحلیلگران صنعت رمزارزی پس از بررسی نمودار قیمت اتریوم نتیجه‌گیری کرد که مقاومت مهمی در مسیر صعود این دارایی به سطح ۸۰۰ دلار وجود ندارد

نکات برگزیده مطلب
  • بازار رمزارزی در طول تاریخچه‌ی خود همواره چرخه‌های صعودی و نزولی مختلفی را تجربه کرده است. با این وجود در زمان نگارش این مقاله موج جدیدی از بازار صعودی رمزارزها را نظاره‌گر هستیم. در روند صعودی کنونی قیمت اتریوم به محدوده‌ی ۶۰۰ دلار رسیده است و به‌نظر می‌رسد که پس از تثبیت قیمت اتریوم در این محدوده، حرکت این دارایی به سوی ۸۰۰ دلار آغاز گردد.

صعود اتریوم همچنان استمرار خواهد یافت

اتریوم در زمان نگارش این مقاله با موفقیت در محدوده‌ی قیمتی ۶۰۰ دلاری قرار گرفته است و در حقیقت شرایط تثبیت قیمت در این محدوده را تجربه می‌کند، با این وجود به دلیل شناسایی سود توسط برخی از فعالان بازار با فشار فروش قابل توجهی نیز مواجه شده است. اما بررسی نمودار قیمت اتریوم نشان می‌دهد که پس از تثبیت اتریوم در محدوده‌ی ۶۰۰ دلار استمرار صعود این دارایی را شاهد خواهیم بود.

در گذشته برخورد قیمت اتریوم به این سطح مقاومتی موجب افزایش فشار فروش مواجه شده است که کاهش رشد اتر و بازگشت آن به سطوح قیمتی پایین‌تر را نیز به همراه داشته است.

با این وجود، خریداران همچنان و به‌طور قاطعانه کنترل بازار رمزارزی را در اختیار دارند و در نتیجه انتظار می‌رود که بازار صعودی اتریوم در آینده نیز همچنان استمرار یابد.

یکی از فعالان بازار رمزارزی معتقد است که ۶۰۰ دلار آخرین سطح مقاومتی کلیدی محسوب می‌گردد و پس از شکست این سطح، ناحیه‌ی ۸۰۰ دلاری سطح مقاومتی مهم بعدی محسوب می‌گردد، در نتیجه انتظار کسب بازدهی ۳۰ درصدی در طول چند روز و یا هفته‌ی پیش‌رو دور از انتظار نخواهد بود.

نمودار قیمت اتریوم

آغاز موج جدید هیجان در سیستم‌های اقتصادی غیرمتمرکز

در صورت وقوع این سناریو اتریوم قادر خواهد بود تا بازدهی کمتر خود نسبت به بیت کوین(در طول چند هفته‌ی گذشته) را جبران کند. همچنین در صورت استمرار روند صعودی اتریوم امکان تجربه‌ی موج جدیدی از هیجان در سیستم‌های اقتصادی غیرمتمرکز(DeFi) وجود خواهد داشت.

اتریوم در زمان نگارش مقاله شرایط تثبیت قیمت در بالاتر از ناحیه‌ی شکسته شده(۶۰۰ دلار) را تجربه می‌کند و درصورت حفظ این ناحیه قادر خواهد بود به اهداف بالاتری دست یابد. با این وجود، انتظار می‌رود که در کوتاه مدت به دلیل مواجهه با فشار فروش، عملکرد چشمگیر اتریوم را شاهد نخواهیم بود.

یکی از تحلیلگران بازار رمزارزی با نام کاربری بنجامین بلونتز(Benjamin Bluntz) توضیح داد که پس از شکست محدوده‌ی مقاومتی ۶۰۰ دلاری هیچ مقاومتی را تا محدوده‌ی ۸۰۰ دلاری شاهد نخواهیم بود. وی اظهار داشت:

تکرار می‌کنم که تا محدوده‌ی ۸۰۰ دلار هیچ مقاومتی در مسیر صعود اتریوم قرار ندارد. Benjamin Bluntz

انتظار می‌رود که راه‌اندازی موفق فاز صفر اتریوم ۲ در آینده‌ی نزدیک به استمرار روند صعودی اتریوم کمک کند. بر اساس گزارش کوینیت، قرار داد سپرده‌گذاری اتریوم ۲ با استقبال گسترده‌ای از سوی فعالان صنعت رمزارزی مواجه شده است.

نظر شما نسبت به پیش‌بینی استمرار روند صعودی اتریوم در روزهای آتی چیست؟ آیا اتریوم به مقصد بعدی خود در سطح ۸۰۰ دلار دست خواهد یافت؟ آیا این دارایی در روند صعودی جدید خود سطح بیشینه‌ی جدیدی را برجای خواهد گذاشت؟ نظر خود را به صورت کامنت با ما درمیان بگذارید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا