اخبار بلاکچین و دنیای کریپتواخبار و مقالات

برنده احتمالی جنگ قدرت در شرکت بیت‌مین مشخص شد!

به‌نظر می‌رسد که جیهان وو(Jihan Wu) یکی از بنیان‌گذاران شرکت بیت‌مین در آخرین تغییراتی که به دلیل جنگ قدرت در میان بنیان‌گذاران این شرکت ایجاد شده است، توانسته موقعیت برتر را به‌دست آورد

نکات برگزیده مطلب
  • شرکت بیت‌مین(Bitmain) اخیرا شاهد جنگ قدرت میان بنیان‌گذارانش بوده است، این اتفاق فعالیت‌های بیت‌مین و در نتیجه چشم‌انداز پیشرفت بیت‌مین در آینده را تحت تاثیر قرار داده است. با این وجود اطلاعاتی که اخیراً از بیت مین منتشر شده است، نشان می‌دهد که جیهان وو(Jihan Wu) در موقعیت برتری نسبت به میکره ژان(Macree Zhan) قرار گرفته است. این موضوع همچنین به احتمال پایان یافتن جنگ قدرت در میان آن‌ها اشاره دارد.

جیهان وو در موقعیت برتر شرکت‌ بیت‌مین قرار گرفت

جنگ میان بنیان‌گذاران شرکت بیت‌مین بر سر تصاحب قدرت فعالیت این شرکت را به‌طور جدی تحت تاثیر قرار داده است. در این میان، جیهان وو(Jihan Wu)؛ یکی از بنیان‌گذاران بیت ‌مین موفق شده است تا مجدداً سمت مدیر اجرایی و نماینده‌ی قانونی این شرکت را در اختیار بگیرد و در حقیقت در موقعیت برتر قرار بگیرد. آخرین بروزرسانی اطلاعات این شرکت نشان می‌دهد که میکره ژان(Macree Zhan)؛ دیگر بنیان‌گذاران بیت‌مین دیگر این سمت‌ها را در اختیار ندارد اما همچنان به عنوان مدیر کل شرکت شناخته می‌شود.

جنگ قدرت بیت‌مین
جنگ قدرت بیت‌مین

با توجه به اختیارات نماینده‌ی قانونی و مدیر اجرایی در کشور چین، این تغییرات جیهان وو را در موقعیت برتر برای کنترل شرکت بیت‌مین قرار می‌دهد. وو هم‌اکنون مهر تایید اجرایی شرکت بیت‌مین را در اختیار دارد و در نتیجه برای اجرای تصمیمات استراتژیک اختیارات گسترده‌ای را دارد.

چگونگی آغاز جنگ قدرت در شرکت بیت‌مین

همزمان با افزایش استقبال مردم جهان از رمزارزها شرکت بیت‌مین به یکی از برترین شرکت‌های سازنده‌ی تجهیزات ماینینگ تبدیل شده است. با این وجود، درگیری داخلی این شرکت در پایان سال ۲۰۱۹ چشم‌انداز رشد بیت‌مین را در آینده تحت تاثیر قرار داده است. مشکل واقعی از زمانی آغاز شد که جیهان وو در پایان سال ۲۰۱۹ میکره ژان را کنار زد؛ ژان این اقدام را غیرقانونی خواند و جنگ قدرت میان بنیان‌گذاران بیت‌مین شکل گرفت. از این زمان شرکت بیت‌مین به دو اردوگاه مختلف تقسیم شده است.

بر اساس گزارش کوینیت، ژان توانست در ژوئن ۲۰۲۰ کنترل دفتر بیت‌مین در پکن را به دست بگیرد و پیشنهاد خرید سهام جیهان وو را به ارزش ۴ میلیارد دلار ارائه کرد. با این وجود، به‌نظر می‌رسد که در اثر تحولات اخیر شرکت بیت‌مین قدرت ژان در شرکت بیت‌مین کاهش یافته است. با این وجود، جیهان وو در اپلیکیشن وی‌چت(WeChat) اعلام کرده است که شرکت بیت‌مین همچنان برای ژان احترام قائل است.

با این وجود، تغییرات اخیر ممکن است شرایط پایدار را برای فعالیت‌های شرکت بیت‌مین به همراه داشته باشد اما در این مقطع زمانی نمی‌توان نتیجه‌گیری کرد که جنگ قدرت در شرکت بیت‌مین خاتمه یافته است. از طرفی، دادخواست قانونی در میان این دو بنیان‌گذار در جزایر کیمن(Cayman Islands) که شاخه‌ا‌ی از شرکت بیت‌مین را میزبانی می‌کند نیز همچنان در جریان است. بی‌ثباتی در رویکرد قانون‌گذاری نیز فعالیت شرکت بیت‌مین را تهدید می‌کند. با این وجود، جیهان وو اعلام کرده است که روش‌های مختلفی را برای برطرف ساختن مشکل سهامداران جستجو می‌کند.

نظر شما نسبت به افزایش اختیارات جیهان وو در شرکت بیت‌مین چیست؟ آیا تغییرات اخیر شرکت بیت‌مین به ایجاد ثبات و پایان یافتن جنگ قدرت در این شرکت کمک خواهد کرد؟ نظر خود را به صورت کامنت با ما درمیان بگذارید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا