اخبار بلاکچین و دنیای کریپتواخبار و مقالات

طی افزایش قیمت اخیر بیت کوین نیم میلیارد دلار رمزارز USDT منتشر شده است!

شرکت تتر برای پاسخگویی به تقاضا در طول سه روز به ارزش ۵۴۰ میلیون دلار رمزارز پایدار یو‌اس‌دی‌تی(USDT) منتشر کرده است

نکات برگزیده مطلب
  • بازار رمزارزها اخیراًٌ رالی صعودی گسترده‌ای را به رهبری بیت کوین تجربه کرده است اما در حالی که توجه بازار به سوی بیت کوین و اتریوم جلب شده بود، شرکت تتر حجم گسترده‌ای از رمزارز پایدار یو‌اس‌دی‌تی(USDT) را بر روی شبکه‌های اتریوم(Ethereum) و ترون(Tron) منتشر کرده است. در حقیقت شرکت تتر در طول سه روز به ارزش ۵۴۰ میلیون دلار رمزارز پایدار یو‌اس‌دی‌تی(USDT) منتشر کرده است.

انتشار نیم میلیارد دلار یو‌اس‌دی‌تی(USDT) در طول سه روز

در حالی که قیمت بیت کوین در یک روند صعودی از محدوده‌ی ۹۵۰۰ دلار به بیش از ۱۱ هزار دلار رسیده است، شرکت تتر در محدوده‌ی زمانی بیست و ششم تا بیست و نهم جولای سال ۲۰۲۰ میلادی(در طی مدت سه روز) به ارزش ۵۴۰ میلیون دلار(تقریبا نیم میلیارد دلار) رمزارز پایدار یو‌اس‌دی‌تی(USDT) منتشر کرده است.

بر اساس اعلام وال‌آلرت، شرکت تتر در روز بیست و نهم جولای به ارزش تقریباً ۳۰۰ میلیون دلار یو‌اس‌دی‌تی بر روی شبکه‌ی بلاکچین ترون(Tron) منتشر کرده است. این شرکت همچنین در این محدوده‌ی زمانی به ارزش ۱۲۰ میلیون دلار یو‌اس‌دی‌تی بر روی شبکه‌ی اتریوم منتشر کرده است.

توییت وال آلرت
300,000,000 رمزارز پایدار یو‌اس‌دی‌تی(۲۹۹,۶۵۱,۴۸۰ دلار) در خزانه‌داری تتر منتشر شده است.

پائولو آردینو(Paolo Ardoino)؛ مدیر ارشد تکنولوژی صرافی بیت‌فینکس و شرکت تتر در حساب توییتر خود توضیح داد که این دارایی‌ها در پاسخ به افزایش سطح تقاضا منتشر شده است.

پائولو آردینو
توجه داشته باشید که این تراکنش مجاز محسوب می‌شود اما دارایی‌های این تراکنش همچنان در بازار عرضه نشده است، درحقیقت رمزارزهای منتشر شده در پاسخ به افزایش تقاضا در دوره‌های بعدی مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

تلاش تتر برای تثبیت جایگاه یو‌اس‌دی‌تی(USDT)

رمزارز پایدار شرکت تتر هم‌اکنون ارزش بازار ۱۰ میلیارد دلاری را دارا است و به همین دلیل بزرگترین رمزارز پایدار بازار محسوب می‌گردد. در حقیقت این نو‌آوری توسط دلار آمریکا پشتیبانی می‌گردد و نوسانات گسترده‌ی بازار را تجربه نمی‌کند.

بر اساس گزارش کوینیت، رمزارز پایدار تتر اخیراً در جایگاه سومین رمزارز بزرگ بازار قرار گرفته بود. با این وجود، هم‌اکنون رمزارز شرکت ریپل(XRP) این جایگاه را باز‌پس گرفته است. نشریه‌ی بلومبرگ پیش‌بینی کرده است که تتر در طول زمان جایگاه اتریوم را نیز تسخیر خواهد کرد.

نظر شما نسبت به انتشار ۵۴۰ میلیون دلار رمزارز پایدار یو‌اس‌دی‌تی در طول سه‌روز چیست؟ آیا شرکت تتر قصد دارد جایگاه ریپل را تسخیر کند؟ یا این دارایی‌ها در پاسخ به تقاضای واقعی در بازار منتشر شده است؟ نظر خود را به صورت کامنت با ما درمیان بگذارید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن