اخبار سایر کوین‌ها - Altcoinsاخبار و مقالات

شمارش معکوس برای اجرای هارد فورک کاردانو آغاز شد

چارلز هاسکینسون بنیان‌گذار کاردانو در یک فایل ویدئویی گام‌های پیش‌رو و زمان اجرای هارک فورک کاردانو برای اعمال بروزرسانی شِلی(Shelley) را اعلام کرد

نکات برگزیده مطلب
  • چارلز هاسکینسون(Charles Hoskinson)؛ خالق کاردانو اعلام کرد که شمارش معکوس نهایی را برای اعمال بروزرسانی شلی آغاز شده است. به دلیل گستردگی تغییرات ناشی از این بروزسانی هاسکینسون این رویداد را نقطه‌ی عطف مهمی در تاریخچه‌ی کاردانو توصیف کرده است.

شمارش معکوس برای اجرای هارد فورک کاردانو

مدیر اجرایی آی.‌او‌.اِچ‌.کی(IOHK) در یک فایل ویدئویی جدید اظهار داشت که شمارش معکوس برای اجرای بروزرسانی شلی آغاز شده است و در طی چند روز آینده هارد فورک شبکه‌ی کاردانو  اجرا خواهد شد. تغییر پروتکل شبکه‌ی کاردانو یک مرحله‌ی مهم برای تمرکززدایی کامل شبکه‌ی بلاکچین محسوب می‌گردد.

روز دوشنبه آخرین شانس ما برای بررسی پیش از اجرای هاردفورک خواهد بود. در طول آخر هفته مهندسین و تیم کنترل کیفیت تمامی چک لیست‌ها را در طول ۷۲ ساعت بررسی خواهند کرد. ما چک لیست پیش از راه‌اندازی را انجام دادیم و هم‌اکنون برای اجرای دومین چک لیست آماده می‌شویم. در صورت عدم مواجهه با مشکل بروزرسانی مورد تایید قرار خواهد گرفت و هارد فورک بدون هیچ گونه تاخیر و یا اختلالی در روز بیست و نهم جولای اجرا خواهد شد. تمامی شرایط مطلوب به‌نظر می‌رسد و هم‌اکنون برای اجرای بروزرسانی به‌طور معکوس شمارش می‌کنیم. Charles Hoskinson

توییت هاسکینسون
تست‌های تنش(Stress Tests) انجام شده است، تمامی سیستم‌ها آماده شده‌اند، اجرای بروزرسانی تایید شده است و موشک(کاردانو) پرتاب شده است. هارد فورک در روز بیست و نهم جولای اجرا خواهد شد. جزئیات بیشتر را در روز آینده منتشر خواهم کرد.

بر اساس گزارش کوینیت، کاردانو در تاریخ یکم جولای نسخه‌ی ۱٫۱۴٫۲ کلاینت گره که با بروزرسانی شلی سازگار است را در شبکه‌ی کاردانو راه‌اندازی کرده است.

اعمال بروزرسانی شلی بزرگترین گام در تاریخچه‌ی کاردانو

هاسکینسون اظهار داشت که شلی بزرگترین گام به سوی دستیابی به یک رمزارز سریع، توانمند و غیرمتمرکز برای میلیاردها نفر است.

اعمال این بروزرسانی گام بزرگی رو به جلو محسوب می‌گردد، زیرا برخلاف بروزرسانی‌های دیگر که در تاریخچه‌ی این پروژه اجرا شده است هم‌اکنون از یک سیستم ثابت و یکپارچه به سیستم دینامیک و غیرمتمرکز حرکت می‌کنیم. جامعه‌ی کاربران در طول شش ماه گذشته ثابت کرده‌اند که به‌جای اظهار تردید قادر به حفظ این هدف برای دستیابی به موفقیت هستند. Charles Hoskinson

هاسکینسون بروزرسانی شلی را با عبارت «عمیق» توصیف کرده است. وی معتقد است که کاردانو در مسیر تبدیل شدن به برترین رمزارز بازار قرار دارد. بر اساس گزارش کوینیت، وی در سال ۲۰۱۸ نیز اعلام کرده بود که کاردانو در مدت زمان کوتاهی بیت کوین و اتریوم را مغلوب خواهد کرد. وی در این رابطه اظهار داشت:

از این مقطع زمانی به بعد کاردانو در مقایسه با بیت کوین پروژه‌ی بهتری محسوب می‌گردد و زمانی که انتشار دارایی‌ها و همچنین راه‌اندازی قرارداد‌های هوشمند را در این شبکه شاهد باشیم، کاردانو به بهترین پروژه‌ی رمزارزی بازار تبدیل خواهیم شد.

نظر شما نسبت به اعمال بروزرسانی شلی در شبکه‌ی کاردانو چیست؟ آیا کاردانو با موفقیت هارد فورک پیش‌رو را اجرا خواهد کرد؟ نظر خود را به صورت کامنت با ما درمیان بگذارید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن