اخبار بیت‌کوین - Bitcoinاخبار و مقالات

مکس کایزر: جنگ هَش بین ایران و آمریکا باعث صعود قیمت بیت کوین می‌شود

به گفته‌ی او پس از افزایش سطح هش‌ریت تحت کنترل دولت ایران و ونزوئلا، آمریکا نیز به این حوزه وارد شده و به همین دلیل قیمت هر واحد بیت کوین به رقمی حدود ۵۰۰ هزار دلار خواهد رسید

نکات برگزیده مطلب
  • آقای مکس کایزر(Max Keiser) مجری تلویزیونی و یکی از طرفداران نسبی بیت کوین، در تازه‌ترین برنامه‌ی خود پیش‌بینی کرده است که جنگ هش بین ایران و آمریکا باعث افزایش سرسام‌آور قیمت بیت کوین خواهد شد. وی در تازه‌ترین قسمت از برنامه‌ی «گزارش کایزر» توضیح داد که پس از افزایش هش‌ریت تحت کنترل ایران، آمریکا نیز رسماً به حوزه‌ی استخراج بیت کوین وارد شده و این جنگ هش‌ریت منجر به افزایش قیمت هر واحد رمزارز بیت کوین تا مرز ۵۰۰ هزار دلار می‌شود.

جنگ هش آغاز شده است

در آخرین قسمت از برنامه‌ی تلویزیونی «گزارش کایزر»، آقای مکس کایزر(Max Keiser) پیش‌بینی کرده است که رژیم ایران و ونزوئلا باعث خواهند شد که دولت ترامپ وادار به پذیرش بیت کوین با آغوش باز شود. وی همچنین توضیح داد که آغاز جنگ هش‌ریت بین آمریکا و ایران در نهایت منجر به افزایش قیمت هر واحد بیت کوین تا مرز ۵۰۰ هزار دلار نیز می‌شود.

مکس کایزر Bitcoin BTC بیت کوین

به گفته‌ی آقای کایزر «به لطف تهران که در حال حاضر نزدیک به ۳ درصد هش‌ریت شبکه‌ی بیت کوین را در اختیار دارد و از طرف دیگر پذیرش این رمزارز توسط ونزوئلا و شهروندان این کشور، با گذر زمان شاهد ورود ایالات متحده به این جنگ برای بدست گرفتن قدرت خواهیم بود».

وی در بخشی از برنامه‌ی خود توضیح داد که:

ایران در حال حاضر نزدیک به ۳ درصد هش‌ریت جهانی شبکه‌ی بیت کوین را در اختیار دارد، بنابراین من فکر می‌کند که ونزوئلا هم به زودی چیزی بین ۳ تا ۵ درصد نرخ هش شبکه‌ی بیت کوین را بدست خواهد آورد؛ و سپس آمریکا نیز اعلام خواهد کرد که ما هم وارد این مسابقه‌ی قرن بیست و یکم برای استخراج رمزارز خواهیم شد. در این زمان دولت آمریکا به دنبال افزایش قدرت و کنترل ۲۰ درصد هش‌ریت شبکه‌ی بیت کوین خواهد بود. اینجاست که سطح امنیت به طرز چشم‌گیری بالا رفته و قیمت هر واحد رمزارز بیت کوین به چیزی بین ۴۰۰ تا ۵۰۰ هزار دلار خواهد رسید. Max Keiser

اصلاحات در آزادی بیان

از نظر آقای کایزر رمزارز بیت کوین نمایانگر «اصلاحات آزادی بیان» است، موضوع که دولت‌ها با کنترل ارز به دنبال انکار آن هستند.

مکس کایزر در ادامه‌ی صحبت‌های خود افزود «بیت کوین مونا لیزا قرن بیست و یکم است، زیرا خودآگاه بوده و ما را از طریق جنبه‌های مختلف مکانیک کوانتومی حوزه‌ی فناوری مشاهده کرده و همانند چشم خدا عمل می‌کند!»

وی در ادامه توضیح داد:

بنابراین، این خداست که از طریق پروتکل بیت کوین به ما نگاه می‌کند و سعی دارد بفهمد که ما چگونه می‌توانیم این مشکلات انسانی را برطرف کنیم، زیرا این مشکلات به دلیل بانکداری مرکزی از حد و حدود خود خارج شده‌اند. Max Keiser

ثروت غیرقابل سانسور، غیرقابل انکار و غیرقابل دستکاری

به نظر آقای کایزر وضعیت کنونی در بازارهای کلان جهان و رنج بسیاری از شهروندان آمریکا به دلایل مختلف، در اعتراضات مربوط به تبعیض نژادی صراحتاً فریاد زده شده است.

خشم و نفرت نسبت به دولت و کاهش لحظه‌ای قدرت دلار ایالات متحده با قدرت گرفتن بازارهای سهام که در حال حاضر در بهترین وضعیت از سال ۲۰۱۱ تا به امروز به سر می‌برند، یک تضاد چشم‌گیر به وجود آورده است. در عین حال، بانک فدرال رزرو آمریکا بخش عظیمی از بازار سهام را به دست گرفته است، تاجایی که تخمین زده می‌شود معادل ۳۰ درصد تولید ناخالص ایالات متحده در حال حاضر در اختیار بانک فدرال رزرو است.

هفته‌ی گذشته، آقای کایزر از معترضان آمریکایی خواست که حالت تلافی جویانه‌ی خود را کنار گذاشته و به جای آن تنها به سمت خرید بیت کوین روی آورند. وی در رابطه با این موضوع توضیح داد:

حقیقت این است که اگر به دنبال حاکمیت فردی و توزیع قدرت میان مردم هستید، اگر به دنبال عدالت هستید، اگر می‌خواهید ثروت غیرقابل دستکاری، غیرقابل سانسور و غیرقابل انکار داشته باشید، تنها یک راه برای رسیدن به آن وجود دارد، و این راه همان بیت کوین است. Max Keiser

نظر شما در رابطه با صحبت‌های مکس کایزر چیست؟ آیا جنگ هش بین ایران و آمریکا باعث جهش ناگهانی قیمت بیت کوین تا سطوح ۵۰۰ هزار دلاری خواهد شد؟ نظرات خود را با تیم کوینیت به اشتراک بگذارید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
برچسب ها

بهادر قلندرپور

علاقه‌مند به دنیای رمزارزها و تکنولوژی بلاک‌چین کارگردان بازی "تاریک‌‌تر از سایه" دانشجوی مهندسی پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن