اخبار بلاکچین و دنیای کریپتواخبار و مقالات

یک سرمایه‌گذار با تجربه: آلتکوین‌ها بازدهی بهتری نسبت به بیت کوین خواهند داشت

بنیان‌گذار نخستین شرکت سرمایه‌گذاری خطر‌پذیر در حوزه‌‌ی رمزارزها معتقد است که عملکرد بهتر آلتکوین‌ها در مقایسه با بیت کوین که اکنون شاهد آن هستیم در آینده نیز استمرار خواهد یافت

نکات برگزیده مطلب
  • دن مورهِد(Dan Morehead)؛ که نخستین شرکت سرمایه‌گذاری بر روی رمزارزها را تاسیس کرده است، اخیراً دیدگاه خوش‌بینانه‌ای را نسبت به عملکرد رمزارزها و به‌ویژه آلت‌کوین‌ها اظهار داشته است. وی معتقد است که آلتکوین‌ها بازدهی بیشتری را نصیب سرمایه‌گذاران خواهند کرد.

بازدهی بالاتر آلتکوین‌ها نسبت به بیت کوین و دیگر دارایی‌ها

دن مورهِد(Dan Morehead)؛ بنیان‌گذار شرکت سرمایه‌گذاری پنترا کپیتال(Pantera Capital) که نخستین شرکت سرمایه‌گذاری خطر‌پذیر در حوزه‌ی رمزارزها محسوب می‌گردد، معتقد است که آلتکوین‌ها در طول دو سال آینده بازدهی بالاتری را نسبت به بیت کوین نصیب سرمایه‌گذاران خواهند کرد.

بیت کوین و آلتکوین‌ها

مورهِد در یک رویداد مجازی اظهار داشت که شرکت تحت مدیریت وی در بازه‌ی زمانی کوتاه مدت بر روی آلت کوین‌ها سرمایه‌گذاری می‌کند:

ما معتقدیم که آلت کوین‌ها و به ویژه توکن‌های مورد استفاده برای عقد قرارداد‌های هوشمند در طول دو سال آینده بازدهی بهتری را نسبت به بیت کوین ارائه خواهند کرد. Dan Morehead

بازدهی ۱۰۰ درصدی برخی از آلت کوین‌ها

وی تاکید کرد که پنترا کپیتال به روند صعودی بیت کوین در آینده خوش‌بین است، اما معتقد است که آلت کوین‌ها بازدهی بالاتری را حاصل خواهند کرد:

ما معتقدیم که ارزش بیت کوین به‌طور گسترده افزایش خواهد یافت اما آلت کوین‌ها روند صعودی گسترده‌تری را نسبت به بیت کوین تجربه خواهند کرد. به عنوان مثال؛ با توجه به این‌که ارزش بازار سهام، املاک و تقریبا تمام دارایی‌ها کاهش یافته است، بیت کوین تا امروز بازدهی سالیانه‌ی ۳۰ درصدی را نصیب سرمایه‌گذاران کرده است که روندی شگفت‌آور محسوب می‌گردد. اما دیگر اجزاء حوزه‌ی رمزارزها بازدهی بالاتری را ارائه کرده‌اند، ارزش اتریوم در همین مدت زمان ۸۰ درصد افزایش یافته است و دیگر پروژه‌های کوچکتر حوزه‌ی رمزارزها همانند اوگور(REP) و زیروایکس(ZRX) بازدهی ۱۰۰ درصدی را تجربه کرده‌اند. Dan Morehead

شرکت سرمایه‌گذاری پنترا مپیتال یکی از سرمایه‌گذاران پروژه‌های اوگور و زیروایکس محسوب می‌گردد، با این وجود شانس مشارکت در پیشنهاد اولیه‌ی سکه‌ی اتر(ETH) را در سال ۲۰۱۵ از دست داده است.

بازدهی بالاتر دارایی‌های دیجیتالی موسسات مالی و سرمایه‌گذاری بیشتری را به حضور در این حوزه تشویق می‌کند.

با این وجود، تمامی فعالان حوزه‌ی رمزارزها نسبت به عملکرد آلت کوین‌ها خوش‌بین نیستند. بر اساس گزارش کوینیت، یکی از شناخته شده‌ترین نهنگ‌های بیت کوین که همواره در صدر فهرست برترین معامله‌گران صرافی بیت‌فینیکس(Bitfinex) قرار می‌گیرد، معتقد است که بازدهی مناسب آلتکوین‌ها در آینده استمرار نخواهد یافت و بسیاری از این دارایی‌ها از بین خواهند رفت.

نظر شما نسبت به اظهارات بنیان‌گذار شرکت سرمایه‌گذاری پنترا کپیتال چیست؟ آیا بازدهی بالاتر آلت‌کوین‌ها نسبت به بیت کوین در آینده نیز استمرار خواهد یافت؟ آیا بازدهی مناسب رمزارزها، توجه سرمایه‌گذاران بزرگ و موسسات را به این حوزه جلب خواهد کرد؟ نظر خود را به صورت کامنت با ما درمیان بگذارید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن