اخبار بلاکچین و دنیای کریپتواخبار و مقالات

مدیر عامل صرافی بایننس: قیمت ۹۵ درصد از رمزارزها در چرخه‌ی بعدی بازار افزایش نخواهد یافت

چانگ‌پنگ ژائو معتقد است پروژه‌های رمزارزی که در طول سه سال دستاورد قابل توجهی را ارائه نکرده‌اند در زمان رالی صعودی بعدی بازار مورد استقبال قرار نخواهند گرفت

نکات برگزیده مطلب
  • چانگ‌پنگ ژائو(Changpeng Zhao)؛ مدیرعامل صرافی بایننس معتقد است که قیمت ۹۵ درصد از رمزارزها در طول چرخه‌ی صعودی بعدی بازار افزایش نخواهد یافت. وی معتقد است تنها پروژه‌هایی که در طول سه‌سال دستاورد‌های قابل توجهی را حاصل کرده‌اند، در زمان آغاز رالی صعودی بعدی بازار با افزایش قیمت مواجه خواهند شد.

ارزش ۹۵ درصد از آلت کوین‌ها افزایش نخواهد یافت

چانگ‌پنگ ژائو(Changpeng Zhao) در شبکه‌ی اجتماعی توئیتر اظهار داشت که اگر یک پروژه‌ی رمزارزی در طول سه‌سال دستاورد قابل توجهی را ارائه نکند، احتمالا قیمت توکن چنین پروژه‌ای در طول چرخه‌ی صعودی بعدی بازار رمزارزها افزایش نخواهد یافت. با این وجود، پروژه‌های که به‌طور پیوسته در حال توسعه‌اند، با افزایش تقاضا مواجه خواهند شد.

توئیت چانگ‌پنگ ژائو
تمامی آلت کوین‌ها در چرخه‌ی صعودی بعدی بازار افزایش نخواهد یافت. اگر سه سال از زمان رونمایی از یک پروژه‌ی رمزارزی سپری شده و تاکنون دستاورد قابل توجهی را ارائه نکرده باشد، این پروژه …. تعداد اندکی از پروژه‌های رمزارزی که به‌طور پیوسته توسعه می‌یابند، زنده خواهند ماند.

وی در پاسخ به یکی از کاربران که ادعا کرده بود این پدیده ۸۵ درصد از پروژه‌های رمزارزی را شامل می‌شود، اظهار داشت که «احتمالا ۹۵ درصد از رمزارزها» در این دسته طبقه‌بندی می‌شوند و این آمار بر اینترنت، شبکه‌های اجتماعی و صنایع سنتی اعمال می‌شود.

به‌نظر می‌رسد که اظهارنظر اخیر ژائو به افزایش اخیر قیمت داژ کوین(DOGE) با آغاز یک چالش در پلتفرم تیک تاک(TikTok) مرتبط است. این چالش از کاربران درخواست می‌کند تا این رمزارز را خریداری کنند. این موضوع همچنین تاثیر شبکه‌های اجتماعی بر افزایش و کاهش قیمت رمزارزها را نشان می‌دهد. ارزش داژکوین از زمان آغاز این چالش تاکنون بیش از ۷۰ درصد افزایش یافته است.

افزایش قیمت تعدادی از آلت کوین‌ها

در همین زمان، ارزش برخی از آلت کوین‌ها نیز در حال افزایش است. پس از انتشار اطلاعیه‌ی وی‌چین(VET) برای حضور در کنفرانس جهانی هوش مصنوعی ۲۰۲۰ به میزبانی دولت چین، قیمت این رمزارز در بازار افزایش یافته است. در این کنفرانس شرکت‌های شناخته‌شده‌ای همانند مایکروسافت(Microsoft)، علی‌بابا(Alibaba)، تنسنت(Tencent)، هواوی(Huawei) و آمازون(Amazon) حضور خواهند داشت.

در زمان تجربه‌ی آخرین روند صعودی گسترده در بازار آلت کوین‌ها که در سال ۲۰۱۷ اتفاق افتاد، سلطه‌ی بیت کوین در این حوزه به ۳۳ درصد کاهش یافت، اما پس از  آغاز روند نزولی در بازار رمزارزها که در طول آن ارزش برخی از آلت کوین‌ها ۸۰-۹۰ درصد کاهش یافت، سلطه‌ی بیت کوین در این حوزه به ۶۴ درصد رسید.

بر اساس گزارش کوینیت، دن مورهِد(Dan Morehead)؛ موسس نخستین شرکت سرمایه‌گذاری بر روی رمزارزها معتقد است که در آینده آلت کوین‌ها بازدهی بیشتری را نسبت به بیت کوین حاصل خواهند کرد. اما در همین زمان یکی از نهنگ‌های شناخته شده‌ی بیت کوین معتقد است که بیت کوین در آینده بازدهی بالاتری را نسبت به آلت کوین‌ها ارائه خواهد کرد.

نظر شما نسبت به اظهارات اخیر مدیرعامل صرافی بایننس چیست؟ آیا تنها ۵ درصد از آلت کوین‌ها در زمان رالی صعودی بعدی بازار با استقبال فعالان این حوزه مواجه خواهند شد؟ نظر خود را به صورت کامنت با ما درمیان بگذارید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن