اخبار بلاکچین و دنیای کریپتواخبار و مقالات

منتظر خدمات جدید و تغییرات گسترده در پلتفرم ویابی‌تی‌سی باشید

بر اساس اطلاعیه‌ی منتشر شده ویابی‌تی‌سی(ViaBTC) در راستای ارائه‌ی خدمات بهتر صرافی کوینکس و استخر ماینینگ ویابی‌تی‌سی را با یکدیگر ترکیب خواهد کرد و همچنین سرویس‌های جدید دیگری در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت

نکات برگزیده مطلب
  • گروه ویا‌بی‌تی‌سی(ViaBTC) که در حوزه‌ی تکنولوژی بلاکچین و ارائه‌ی خدمات مدیریت دارایی‌ها فعالیت می‌کند در روز سی‌ام می سال ۲۰۲۰ میلادی از برنامه‌ی بروزرسانی استراتژیک خود رونمایی کرد. این برنامه‌ی بروزرسانی ایجاد ساختار سازمانی جدید، ارائه‌ی محصولات نو‌آورانه و بهبود ارائه‌ی خدمات را شامل می‌شود.

برنامه‌ی بروزرسانی گروه ویابی‌تی‌سی

گروه ویابی‌تی‌سی(ViaBTC) در سال ۲۰۱۶ و با سرمایه‌گذاری شرکت‌هایی همانند بیت‌مین تاسیس شده است. این گروه یک شرکت تکنولوژی محور است که در حوزه‌ی بلاکچین و ارائه‌ی خدمات مدیریت دارایی‌های دیجیتال به کاربران فعالیت می‌کند. این گروه اخیرا از برنامه‌ی بروزرسانی رونمایی کرده است. ویا‌بی‌تی‌سی به عنوان بخشی از برنامه‌ی اعمال تغییرات، سه واحد خدمات اختصاصی را ایجاد کرده است:

  • واحد خدمات مالی که استخر ماینینگ ویا‌بی‌تی‌سی و صرافی کوین‌ای‌ایکس(CoinEx) را شامل می‌شود.
  • واحد خدمات زیرساخت که کیف‌پول ویا والت(ViaWallet) و اکسپلور بلاکچین را شامل می‌شود.
  • واحد توسعه‌ی اکولوژیک که در حوزه‌ی تحقیق و توسعه‌ی تکنولوژی زنجیره‌ی عمومی و ایجاد اکولوژی تمرکز دارد.
توئیت ویابی‌تی‌سی
گروه ویابی‌تی‌سی از برنامه‌ی بروزرسانی استراتژیک خود در راستای ارتقاء این نو‌آوری و بهبود تجربه‌ی مشتریانش رونمایی کرد

اِدی جیانگ(Eddie Jiang)؛ معاونت گروه ویا‌بی‌تی‌سی اظهار داشت که تغییر ساختار جدید امکان اجرای مرحله‌ی بعدی طرح توسعه همراستا با فعالیت‌های این گروه برای توسعه‌ی خدمات مشتریان را امکان‌پذیر می‌سازد. در نتیجه برای برآورده ساختن نیاز ماینر‌ها به خدمات مالی متنوع، صرافی کوینکس و استخر ماینینگ ویابی‌تی‌سی با یکدیگر ترکیب خواهند شد.

ویابی‌تی‌سی همواره به ارائه‌ی نو‌آوری‌ در محصولات توجه داشته است. تعبیه‌ی کیف‌پول در حساب استخر ماینینگ ویابی‌تی‌سی کاربران را قادر می‌سازد درآمد خودشان را ذخیره‌سازی، واریز و یا برداشت کنند و یا بدون نیاز به پرداخت کارمزد این دارایی‌ها را به صرافی کوینکس منتقل کنند. بعلاوه سرویس ماینینگ هوشمند(Smart Mining) امکان سود‌آوری بیشتر برای ماینر‌ها را ایجاد می‌کند. این گروه همچنین قصد دارد پلتفرمی برای به اشتراک گذاری منابع با کیفیت ایجاد کند.

خدمات نو‌آورانه‌ی ویابی‌تی‌سی

ویابی‌تی‌سی با تجربه‌ی ارائه‌ی خدمات به بیش از ۱۰۰ هزار ماینر در سراسر جهان یکی از استخر‌های ماینر پیشگام در توزیع پاداش ماینر‌ها بر مبنای ساعتی می‌باشد. ارائه‌ی لیست دقیق از توزیع درآمد ماینر‌ها بر شفافیت این پلتفرم افزوده است. بعلاوه، استخر ماینینگ ویابی‌تی‌سی امکان گزارش‌گیری روزانه و یا ماهیانه را نیز برای سرمایه‌گذاران فراهم کرده است.

سرویس استخر ماینینگ اس‌ای‌ای‌اس(SAAS) ویابی‌تی‌سی نیز بزودی راه‌اندازی خواهد شد. ویابی‌تی‌سی در این سرویس فن‌آوری و تجربه‌ی خود را در اختیار مشتریانش قرار می‌دهد تا آن‌ها در طول یک هفته استخر ماینینگ خودشان را راه‌اندازی کنند.

بر اساس گزارش کوینیت، ویابی‌تی‌سی در ماه گذشته در یک تحقیق گسترده در رابطه با صنعت ماینینگ با دانشگاه کمبریج همکاری کرده است. نتایج این بررسی نشان داده است که ماینر‌ها فعالیت در کشور‌های دارای هزینه‌ی برق مصرفی پایین همانند چین، آمریکا و روسیه را ترجیح می‌دهند. ادی اظهار داشت که این گروه برای ارتباط بهتر با مشتریان دفاتری را در این نواحی راه‌اندازی خواهد کرد.

چهارمین سالگرد فعالیت این گروه بزودی فرا می‌رسد و ما برای برداشتن گام‌های جدید آماده هستیم. اعمال این بروزرسانی امکان رقابت گسترده برای ویابی‌تی‌سی را فراهم می‌کند. Eddie Jiang

بر اساس گزارش کوینیت، صرافی بایننس نیز در راستای گسترش فعالیت خود اخیرا از استخر ماینینگ جدیدی رونمایی کرده است.

آیا اعمال بروزرسانی و تجدید ساختار موجب تسریع گسترش ویابی‌تی‌سی در صنعت رمزارزها و بلاکچین خواهد شد؟ آیا شرکت‌های فعال در حوزه‌ی رمزارزها برای ایجاد امکان رقابت به‌طور پیوسته مجبور به اعمال بهینه‌سازی هستند؟ نظر خود را به صورت کامنت با ما درمیان بگذارید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن