اخبار بیت‌کوین - Bitcoinاخبار و مقالات

گلد‌من ساکس مشتریانش را به جلسه‌ی بررسی بیت کوین و طلا دعوت کرد

غول بانکی گلد‌من ساکس در روز بیست و هفتم می جلسه‌ای را با موضوع بررسی پیامد‌های سیاست‌ کنونی(آمریکا) بر تورم، طلا و بیت‌کوین برگزار خواهد کرد

نکات برگزیده مطلب
  • بانک چند ملیتی گلد‌من ساکس(Goldman Sachs) در روز بیست و هفتم می جلسه‌ای را در رابطه با بیت کوین میزبانی خواهد کرد. اگرچه رویکرد مورد بحث در این جلسه مشخص نشده است، فعالان صنعت رمزارزها برگزاری این جلسه را به نفع بیت کوین ارزیابی می‌کنند.

گلدمن ساکس جلسه‌ای را در رابطه با بیت کوین و طلا برگزار می‌کند

مایک دوداس(Mike Dudas)؛ یکی از اعضای تیم  وب‌سایت بلاک(The Block) در روز جمعه تصویر فراخوان موسسه‌ی مالی گلد‌من ساکس با عنوان «پیامد‌های سیاست‌ کنونی(آمریکا) بر تورم، طلا و بیت کوین» را منتشر کرد.

تصویر دعوت‌نامه‌ی جلسه‌‌ی گلدمن ساکس
تصویر دعوت‌نامه‌ی جلسه‌‌ی گلدمن ساکس در رابطه با طلا و بیت کوین که توسط مایک دوداس منتشر شده است.

اگرچه این جلسه در آینده برگزار خواهد شد، برخی از صاحب‌نظران تاثیرات این جلسه و تحولاتی که برگزاری این جلسه نشان می‌دهد را بررسی کرده‌اند.

ارزیابی تاثیر جلسه‌ی گلدمن‌ساکس بر بیت کوین

اگرچه جزئیات جلسه‌ی گلد‌من ساکس و اطلاعاتی که در زمان برگزاری این جلسه ارائه خواهد شد هنوز نامشخص است، بسیاری از فعالان صنعت رمزارزها این اخبار را نشانه‌ی مثبتی برای بیت کوین ارزیابی کرده‌اند.

یکی از افراد صاحب‌نظر در رابطه با رویکرد موسسات در حوزه‌ی رمزارزها معتقد است که این جلسه وجود تقاضای واقعی برای بیت کوین را تایید می‌کند.

قرار گرفتن بیت کوین در موضوع این جلسه نشان می‌دهد که تقاضای قابل توجهی از سوی مشتریان برای این دارایی وجود دارد. Commentetor

با این وجود، برگزاری این جلسه خوش‌بینی موسسه‌ی مالی گلدمن ساکس نسبت به بیت کوین را نشان نمی‌دهد.

رویکرد گلدمن‌ساکس نسبت به بیت کوین

شرمین مصور رحمانی(Sharmin Mosszvar-Rahmani)؛ مدیر ارشد سرمایه‌گذاری گلد‌من ساکس در گذشته دیدگاه منفی خود را نسبت به بهره‌وری بیت کوین به عنوان نوعی سرمایه‌گذاری اظهار کرده است. وی در گزارشی که در سال ۲۰۱۸ منتشر شده است، اعلام کرده است که رمزارزها هیچ‌کدام از قواعد سنتی یک ارز را برآورده نمی‌کنند.

افزودن بیت کوین به موضوع جلسه‌ی گلدمن ساکس در این مقطع زمانی، افزایش توجه نسبت به این رمزارز را نشان می‌دهد. بر اساس گزارش کوینیت، پاول تئودور جونز(Paul Tudor Jones) یک سرمایه‌گذار افسانه‌ای با بیش از ۵ میلیارد دلار ثروت اخیرا بر روی بیت کوین سرمایه‌گذاری کرده است.

با توجه به زمان برگزاری این جلسه و اظهار نظر تحلیلگران صنعت رمزارزها و مدیران صندوق‌های سرمایه‌گذاری، این جلسه ممکن است برای نخستین مرتبه از سال ۲۰۱۷ تاکنون موجب جلب توجه فعالان وال‌استریت به بیت کوین گردد. صندوق مدیریت دارایی‌های بیت‌وایز(Bitwise) در یادداشتی از سرمایه‌گذارانی که بخشی از سبد سرمایه‌گذاریشان را به بیت کوین اختصاص داده‌اند، پشتیبانی کرده است. بعلاوه، این موضوع کسانی که بدون انجام تحقیقات کافی در رابطه با بیت کوین این نو‌آوری را نادیده گرفته‌اند را تحت فشار قرار می‌دهد.

نظر شما نسبت به اهمیت برگزاری جلسه‌ی گلد‌من ساکس در رابطه با بیت کوین چیست؟ آیا گلد‌من ساکس و دیگر موسسات مالی در نهایت بیت کوین را به عنوان یک دارایی پذیرش خواهند کرد؟ آیا افزایش تقاضا برای بیت کوین در آینده نیز استمرار خواهد یافت؟ نظر خود را به صورت کامنت با ما درمیان بگذارید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا